Sari la conținut

0741467285


xspice

Postări Recomandate

Vizitator fantasydream
Reputație: 0

4? Hmmm, deci unu in pi... Altu anal, încă unul oral, deci 3....aaaa sau daca nu sunt de dimensiuni mari ziceai că vrei 2 ple in pi...deși greu de crezut. Baftă la spectacol. Mai bine cu cate unu și bine. Prea prea dintr-o dată după retragere, apare dorința de o mare revenire și în forță. Mă bucur că toți de aici pt revenire, daca va fi. Succes in tot ce-ti propui

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Se pare căci 4 persoane suntem deja mai rămâne ca Madalina sa aleagă una din locațiile propuse sau ne primește pe toți la ea și sa se termine perioada asta cu coronavirusul ca sa o futem face fericita.

Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Voi sper ca realizati ca doar va trezeste interesul si face teasing la greu cu toate pozele si clipurile. E o fata inteligenta; pana nu se termina carantina oricum nu va reveni asa ca intoarceti-va la realitate pana luna viitoare candva.  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Se pare căci 4 persoane suntem deja mai rămâne ca Madalina sa aleagă una din locațiile propuse sau ne primește pe toți la ea și sa se termine perioada asta cu coronavirusul ca sa o futem face fericita.

Sa mai incercat si in alte orase intalniri de genu.. iti spun eu sigur ca este foarte greu sa realizezi asa ceva cu 4 baieti... toti vb si cand e de facut actiunea iti dai seama ca esti singur 🤷â€â™‚ï¸... Dar nu-i bai.. merg singur, aia-i sigur 😂
Link spre comentariu

Voi sper ca realizati ca doar va trezeste interesul si face teasing la greu cu toate pozele si clipurile. E o fata inteligenta; pana nu se termina carantina oricum nu va reveni asa ca intoarceti-va la realitate pana luna viitoare candva.  :laugh2

 

 

Ce-ti mai place sa te joci cu noi...  

 

 

Eu am zis si mai sus ca se joaca cu noi, dar pana la urma... nu-i ca si cum am avea ceva mai bun de facut.  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

E distractiv

cu mai multe persoane

Da

Cu doua in pi..am mai facut asa ! Si a fost frumos pacat ca a durat un minut toata faza

 

Lasa draguto ca daca vor fi 4 vor face cu schimbul. Daca vrei sa fii sigura ca primesti cel putin cat iti doresti, cred ca ar trebui sa maresti numarul la cel putin 8 participanti. In felul asta intra pe teren tot cate 2, iar cei de pe margine isi fac incalzirea. Sigur gasesti tu un mod placut de a-i ajuta sa se incalzeasca cat mai tare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...