Sari la conținut

Prima data la tine in oras


Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Un mic review la cald...

Nicoleta este o tipa gen BBW, pufoasa/corpolenta, pentru amatorii de sani si funduri mari. Pe langa atuu_rile fizice, calitatea principala o constituie oralul neprotejat pe care il face cu sarguinta, perseverenta, simt de raspundere. La ON include servicii adiacente precum deepthroat, balls lick, face fuck, sloppy, executate la un nivel peste medie. Nu este top, precum alte campioane locale la servicii si preturi, dar nu se lasa pagubasa pana nu termina treaba. Pt 100/200 e ok. 

Nu am incercat normal protejat, asa ca nu am ce opinie sa scriu.

Atitudinea foarte buna, e isteata, am ras si e pro-client. Nu te grabeste, nu vb la telefon si e deschisa la solicitari. 

Are colega, cam pe acelasi calapod.

Locatia e lux, pe Zaharia S. 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Andrei.9876 a spus:

Un mic review la cald...

Nicoleta este o tipa gen BBW, pufoasa/corpolenta, pentru amatorii de sani si funduri mari. Pe langa atuu_rile fizice, calitatea principala o constituie oralul neprotejat pe care il face cu sarguinta, perseverenta, simt de raspundere. La ON include servicii adiacente precum deepthroat, balls lick, face fuck, sloppy, executate la un nivel peste medie. Nu este top, precum alte campioane locale la servicii si preturi, dar nu se lasa pagubasa pana nu termina treaba. Pt 100/200 e ok. 

Nu am incercat normal protejat, asa ca nu am ce opinie sa scriu.

Atitudinea foarte buna, e isteata, am ras si e pro-client. Nu te grabeste, nu vb la telefon si e deschisa la solicitari. 

Are colega, cam pe acelasi calapod.

Locatia e lux, pe Zaharia S. 

Mulțumesc frumos 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...