Sari la conținut

Sexy for you 0799347524


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am vazut eu cu ea si regret. 400 + taxi, ON, CIM.

Daca nu sunteti imbecili/neatenti ca mine sfatul meu e sa stati departe de ea, prezervativele se pot rupe oricand si cred ca majoritatea vrem oralul fara.

Nu am sa dau mai multe detalii/raspunsuri dar din punctul meu de vedere intra la de evitat cu brio.

 

Pentru Ozon13: mai ai multe de invatat despre lumea asta la ce note ai dat mai sus. Vezi ca gasesti femei mult mai ok in jurul sumei respective.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

M-am vazut eu cu ea si regret. 400 + taxi, ON, CIM.

Daca nu sunteti imbecili/neatenti ca mine sfatul meu e sa stati departe de ea, prezervativele se pot rupe oricand si cred ca majoritatea vrem oralul fara.

Nu am sa dau mai multe detalii/raspunsuri dar din punctul meu de vedere intra la de evitat cu brio.

 

Pentru Ozon13: mai ai multe de invatat despre lumea asta la ce note ai dat mai sus. Vezi ca gasesti femei mult mai ok in jurul sumei respective.

Ce-ai patit varule? Te-a imbolnavit de ceva??

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut.

Pot sa bag mana in foc că nu are peste.

O cunosc de pe tipa de muuult timp.

Întradevăr e foarte slabă , e skinny bine , nu are locație.

Are un stil aparte , știe să se pisiceasca frumos. Nu mai zic că dansează la bară într-un mare fel. A lucrat pe afara , a dansat in cluburi de striptease.

Din păcate nu am acces la ea pentru că ne cunoaștem. Sper că în curând să am acces.

Nu comentez de halat sau prestații că nu e cazul.

Când o să dau și eu la ea va fac o recenzie.

O zi bună .

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!!! Semi recenzie!!! Stiu! Nu va convine!!! :) ....

Bifat dameza la un hotel obosit din zona fundeni!!!

Dama clar nu mai este la prima tinerete!!! Ce a fost candva......a fost......ok sa vedem pe ce am ars banii!!!

Locatie-5 niste prosoape nasoale mici,camera mica la intrare te vede receptionerul care te masoara din priviri de parca ...... curatenia camerei lasa de dorit.....cred ca toata locatia este folosita doar pt astfel de intalniri.

Actiune:

Dama :curatica danura putin nasoala,pistrui pe fata ,se vede ca a avut niste kg in plus isi arata varsta parerea mea ca se apropie de 40.

Oral: normal,banal,mediu,fara artificii nimic deosebit.....

Normal: idem oral.....

Concluzie:

Cum am spus mai sus am ars banii(400) puteau fi folositi cu mumlt mai mult folos!!!!

De revenit??? Eu clar nu!!!! Prefer sa dau 200 -250 sa am parte macar de o camera curata prosop etc....si un serviciu mult mai “pasional” plm ca merg la curve nu la prietene mai vechi (palea le fut inca fara bani!!!)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!!! Futaciosilor ! 

O contactez pe Adriana prin Whatsapp, răspunde redepe și ne înțelegem pentru o programare . 

Locatie : 9 Un apartament cu două camere pe strada Teiul Doamnei,Baie era ok, dotată cu tot ce este nevoie.

Aspect 9+ (La corp frumoasă, la față draguta, cu pistui ,sani mici  foarte subtirica :D) cred ca are undeva la 1.65 si vreo 55 kg)

oral 9 (fara CIM si doar incercari de DT)

Gfe 9 (comunicativa si deschisa...nu te ia direct la traba)

Normal 9 (se implica si nu face mofturi la pozitii)

Decartat: 200

Timp 30-40 min, vorbit satat la o tigara . foarte de treaba

De revenit cu drag 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...