Sari la conținut

07990956895


Vizitator marcus6

Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Eu nu știu de ce ai împrăștiat linkul pe topicul ăsta. Mai aveai un pic și îl puneau pe tot forumul . Tot așa ai rămas. Văi și amar de capul tău.

Păi pe forum se pun astea nu pe fb, numai că eu le pun unde vreau eu am voie

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Păi pe forum se pun astea nu pe fb, numai că eu le pun unde vreau eu am voie

Am înțeles. Regulile sunt egale pentru toți, tu neavând o regulă, ori te crezi cineva , ori ești mai aerian așa să nu zic mai amețit așa. ;)

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Am înțeles. Regulile sunt egale pentru toți, tu neavând o regulă, ori te crezi cineva , ori ești mai aerian așa să nu zic mai amețit așa. ;)

Dacă vezi că team șters de la prieteni, și nu vreau să am deaface cu tine, de ce te bagi în seamă? Mi se pare că nu mai ai prieteni pe aici, căței aia 2 ția banat Pisicuts, și restul șiau cam dat seama ce om ești.

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

https://nimfomane.com/forum/topic/169404-015143462747/

 

Ăsta e pentru Blej să își mănînce unghile cum mi le-am mîncat și eu

Dacă vezi că team șters de la prieteni, și nu vreau să am deaface cu tine, de ce te bagi în seamă? Mi se pare că nu mai ai prieteni pe aici, căței aia 2 ția banat Pisicuts, și restul șiau cam dat seama ce om ești.

Eu ți-am zis că ești mai amețit așa. Tu te-ai băgat în seamă. Citește mai sus ce ai postat

La fel ai rămas. Cică ma scos de la prieteni, bine ai făcut . Eu nu îmi permit prieteni așa specimene, mă fac de râs.:)

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Ok nici eu nu vreau prieteni ca tine, să nu mai zic teai oferit odată să mă duci tu undeva, și doamne ce rușine am tras noroc că nu ma văzut nimeni cunoscut. Nici nu îmi ticnea cînd veneam acasă că mă sunai întruna de nici să ma fut nu puteam că mă sunai tu, și acum? 🤣

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Ok nici eu nu vreau prieteni ca tine, să nu mai zic teai oferit odată să mă duci tu undeva, și doamne ce rușine am tras noroc că nu ma văzut nimeni cunoscut. Nici nu îmi ticnea cînd veneam acasă că mă sunai întruna de nici să ma fut nu puteam că mă sunai tu, și acum? 🤣

Erai in grădină și nu aveai semnal . parcă îmi aduc aminte ceva . Eu am impresia că de fapt să nu te prindă cineva să te tragă de urechi , mai uită-te odată sus la postarea ta sa vezi cine se tot bagă în seamă. Eu ?. :)

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Erai in grădină și nu aveai semnal . parcă îmi aduc aminte ceva . Eu am impresia că de fapt să nu te prindă cineva să te tragă de urechi , mai uită-te odată sus la postarea ta sa vezi cine se tot bagă în seamă. Eu ?. :)

Erai in grădină și nu aveai semnal . parcă îmi aduc aminte ceva . Eu am impresia că de fapt să nu te prindă cineva să te tragă de urechi , mai uită-te odată sus la postarea ta sa vezi cine se tot bagă în seamă. Eu ?. :)

Da tu. nu mă fă să postez de pe privat.🤣🤣Degeaba ai șters eu cum primesc mesaj de la tine prima dată salvez si după citesc🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Da tu. nu mă fă să postez de pe privat

Eu ți-am zis că ești o lipitoare. Exact ca prietenul tău. Măcar știu cu cine am de a face , măcar să știe fetele de cine să se ferească. Pe tine te cunosc și personal . Vai și amar de capul tău. A văzut un colț de Europa și se crede un zeu . :)

Nu aveți prieteni în viața reală

Așa-i? :) E conversație privată. Clar ! Ești un trădător. :)

 

Mă bag la somn mi-ai făcut noaptea mai frumoasă. :)

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Eu ți-am zis că ești o lipitoare. Exact ca prietenul tău. Măcar știu cu cine am de a face , măcar să știe fetele de cine să se ferească. Pe tine te cunosc și personal . Vai și amar de capul tău. A văzut un colț de Europa și se crede un zeu . :)

Nu aveți prieteni în viața reală

Așa-i? :) E conversație privată. Clar ! Ești un trădător. :)

 

Mă bag la somn mi-ai făcut noaptea mai frumoasă. :)

Am doar puțini dar prieteni nu oameni de nimic.
Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Bă am salvat toate mesajele de la tine, știu că ești curvă și ștergi. Am mesaje salvate de la tine din vară.

Uite mă Marcus că ai mai făcut o prostioara. Atenție colegi ce și despre ce vorbiți cu Marcus pe pm .

Te-am agitat nițel și ai dat-o in bară. Mă bag la somn . băgate la bere.

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

Uite mă Marcus că ai mai făcut o prostioara. Atenție colegi ce și despre ce vorbiți cu Marcus pe pm .

Te-am agitat nițel și ai dat-o in bară. Mă bag la somn . băgate la bere.

Mă bag că am după ce o bea nu ca alți.

Pe tine te știu majoritatea că nu ești om de cuvînt și au început să te ocolească este? 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei

Eu ți-am zis că ești o lipitoare. Exact ca prietenul tău. Măcar știu cu cine am de a face , măcar să știe fetele de cine să se ferească. Pe tine te cunosc și personal . Vai și amar de capul tău. A văzut un colț de Europa și se crede un zeu . :)

Nu aveți prieteni în viața reală

Așa-i? :) E conversație privată. Clar ! Ești un trădător. :)

 

Mă bag la somn mi-ai făcut noaptea mai frumoasă. :)

Excrementule..tu ești mai rău decât Covidul.

Initial vroiam sa-ti spun papagal dar riscam să jignesc specia. 😂

Lichenii si molustele sunt iarăși niște ființe la nivelul cărora nu ai cum să ajungi din stadiul de parazit intestinal care ești.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...