Sari la conținut

Sara noua in oras❤ va pup


Postări Recomandate

  • Oras:la pizda
  • Oras:la pizda

Am vizitat-o in seara asta pe domnisoara Sara. Are o atitudine binevoitoare si m-a facut sa ma simt foarte bine.Am stat la un suc si o tigara.

 

OP - 9

NP - 10

Igiena -10

Atitudine 10+

Locatie 9

 

Chiar merita vizitata. este pe lista mea de revenit.

cadou 200/ora

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am vizitat-o pe Sara. Pe scurt: o minunatie de fata:). E foarte comunicativa, zambareata si obisnuieste sa alinte mult, ceea ce mie mi-a plăcut. Arata ca și în poze.

 

ON 9/10 fără DT

NP 10

Igiena 10

Locatie 9

Downside: Nu face FK

Cadou:100

 

De revenit?

Da! Profitati.

 

Sara, poate vii într-o zi și la Cluj:)

Link spre comentariu

am vizitat domnisoara aseara manat de atatea recenzii pozitive.din pacate experienta nu a fost pozitiva.am inceput bine , facut cunostiinta , fata vorbareata si zambareata dar arata mai bine in poze,parerea mea.am inceput cu un oral protejat,normal nimic spectaculos(banuiesc ca nu face neprotejat deoarece nu m-a intrebat si igiena mea e ireprosabila mai ales cand ma duc la fete, as fi optat pt protejat orikum ).dupa care imi zice ca trebuie sa fac io toata treaba pt ca ea tocmai mancase si nu ar fi ok pt ea.incepem cu misionar si dupa scurt timp simt un miros suspect care imi taie tot cheful dupa ce ca trebuia sa duc si tot greu.'soldatelul' moare fara sanse de resuscitare .achitat 100 ron si plecat neterminat si dezamagit.parerea mea e ca am prins-o total nepregatita mai ales ca ma astepta si in pijama, si cand stii ca nu esti total pregatita mai bine e sa refuzi decat sa oferi o experienta neplacuta.

Asta nu inseamna ca in alte zile nu poate sa fie exceptionala mai ales ca toate receziile sunt pozitive . !!!!

Link spre comentariu

Buna dragule 😊

Nu îmi vine sa cred ceea ce citesc!

In primul rand igienă mea este m-ai importanta decat orice (persoanele care mi-au trecut pragul pot sa confirme ceea ce spun)ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Importanta este legatura dintre 2 persoane in momentul respectiv (Poate noi nu suntem pe aceeași lungime de undă)🤔

In legatura cu oralul protejat ,am dreptul de a-mi selecta cui îi fac oralul protejat si cui nu 🤫

Toate cele bune 😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila
  • Oras:Sânpaul
  • Disponibila

Buna seara vreau să vă împărtășesc puțin din experiența plăcută ce am avut-o cu această puștoaică

Am sunat m-am programat în 15 minute am ajuns Locația este ușor de găsit am parcat mașina fata m-a ghidat și am ajuns la aia așteptat într-o pereche de pantaloni scurți și un maieu foarte sexy mi-a dat un prosop făcut repede duș după care am chemat-o în cameră s-a lăsat puțin mângâiată după care am pus-o puțin pe pat Și am început să o sărut pe sâni nu am rezistat și am coborât jos unde am găsit păsărica odată epilată și nu mai bună de lins după care a început ea un oral să-mi facă și am trecut la 69 unde pot să spun că am simțit-o că îi place ne-am bucurat amândoi de acele momente după care a trecut peste mine și a început distracția am venit și eu puțin peste ea am pompat până am finalizat per total pentru mine are nota 10

Am uitat să precizez la început am înmânat cei 100 de ron Și pot să spun că voi reveni cu drag și acum când mă gândesc la ea din nou mi se scoală p...

O seară frumoasă să ai și te voi mai vizita te pup pa pa

Link spre comentariu

Iti multumesc frumos pentru recenzie puiuleâ¤â¤si ma bucur ca am fost compatibili si ne am inteles bine am si glumit deci in concluzie am rămas amândoi bine dispuși ðŸ˜â¤chiar sper sa am parte mai des de oameni ca tine sa pot sa glumesc cu ei sper sa ne mai întâlnimâ¤â¤â¤te pup dulce si spor de acum in colo💋

Link spre comentariu

Iti multumesc frumos pentru recenzie puiuleâ¤â¤si ma bucur ca am fost compatibili si ne am inteles bine am si glumit deci in concluzie am rămas amândoi bine dispuși ðŸ˜â¤chiar sper sa am parte mai des de oameni ca tine sa pot sa glumesc cu ei sper sa ne mai întâlnimâ¤â¤â¤te pup dulce si spor de acum in colo💋

Link spre comentariu

Buna seara vreau să vă împărtășesc puțin din experiența plăcută ce am avut-o cu această puștoaică

Am sunat m-am programat în 15 minute am ajuns Locația este ușor de găsit am parcat mașina fata m-a ghidat și am ajuns la aia așteptat într-o pereche de pantaloni scurți și un maieu foarte sexy mi-a dat un prosop făcut repede duș după care am chemat-o în cameră s-a lăsat puțin mângâiată după care am pus-o puțin pe pat Și am început să o sărut pe sâni nu am rezistat și am coborât jos unde am găsit păsărica odată epilată și nu mai bună de lins după care a început ea un oral să-mi facă și am trecut la 69 unde pot să spun că am simțit-o că îi place ne-am bucurat amândoi de acele momente după care a trecut peste mine și a început distracția am venit și eu puțin peste ea am pompat până am finalizat per total pentru mine are nota 10

Am uitat să precizez la început am înmânat cei 100 de ron Și pot să spun că voi reveni cu drag și acum când mă gândesc la ea din nou mi se scoală p...

O seară frumoasă să ai și te voi mai vizita te pup pa pa

Frate n-am nicio treabă dar daca te duci la femei ușoare sa le dai limbi ai o problemă gravă 😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...