Sari la conținut

Buna dragul meu


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

și am revenit cu încă o poză dar de data aceasta fără sutien cu toate că nu imi prea place cum a ieșit... sper totuși ca vouă celor după acestă platatformă sa va placă

Superba!!

Link spre comentariu

și am revenit cu încă o poză dar de data aceasta fără sutien cu toate că nu imi prea place cum a ieșit... sper totuși ca vouă celor după acestă platatformă sa va placă

sunt de parere ca e superb ceea ce ai postat.. ai putea mai multe de genu, chiar daca spui ca exista anumite motive, cred ca majoritatea ar vrea sa vada ceva frumos pana sa viziteze
Link spre comentariu

sunt de parere ca e superb ceea ce ai postat.. ai putea mai multe de genu, chiar daca spui ca exista anumite motive, cred ca majoritatea ar vrea sa vada ceva frumos pana sa viziteze

Saracule, du-te si vizteaza fata, nu mai cersi foto in toate pozitiile , labarule!

Link spre comentariu

Saracule, du-te si vizteaza fata, nu mai cersi foto in toate pozitiile , labarule!

mulțumesc frumos ca mi-ai luat apărarea dar degeaba îți bați capul și gura de pomană.pentru că ăștia nu osă fie nici odată destul de capabili să meargă la o femeie...lor le pace doar sa cerșească și să și o de-a in cap până face bătături
Link spre comentariu

Buna băieți😘😘😘 serviciile mele sunt de sex oral cu finalizare sex normal protejat accept anumite fantezi ( 69 sărutări pe corp finalizare orală său pe corp etc )prețul 150 lei finalizare 300 lei ora.... anal fac in funcție de mărime prețul este 100 lei extra

 

Ca și pretenții nu intru cu persoane mai mici de 30 de ani sau care au bile

 

Nr de tel +40 (729) 762 614

post-315340-0-83045100-1589564812_thumb.jpeg

post-315340-0-11507200-1589564836_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator hamarshy63
Reputație: 0

Hello beautiful, how are you doing tonight?

I have a really quick question to ask you, meaning no offense by it of course.

Do you maybe do any camshows or skype?

Or maybe you might sell some pictures or videos online?

I mean absolutely no offense by these questions, it's just that I don't live in your country, and oh my god you are just so stunning.

Thanks

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...