Sari la conținut

Stop. Servici totale!!!


Postări Recomandate

Va salut domnilor.

 

Am sunat, am programat vizita și nu a durat mult și eram in fata uși. Îmi deschide o domnișoara neașteptat de simpatica cu parul prins in 2 cozi, zici ca era scoasă din hentai.

Apartamentul 9,5/10 super cochet pentru ce îl folosește domnișoara. Locuiește singura singurică.

Despre ea pot zice ca își face treaba la un nivel bun. Nu am fost refuzat la absolut nimic.

On: 8/10. Bun, A știut ce are de făcut

Np: 9/10 Strâmt. Se misca bine, da contre. Nu refuza nici o poziție, cu toate ca domn’soara tocmai ce și-a făcut un Pierce un buric și o doare locul

Anal p: 11/10. Aici M-a rupt. Pot zice ca nu am m ai simțit așa funduleț. Micuț dar ferm, tot sa futi la el

Gfe: 10 Ne am sărutat de când ne am pus in pat pana am plecat :))

Igiena: 10

D2D nu am cronometrat dar au fost aprox 50 min

Cadoul 250 bine investiți.

De revenit oricând! ✌

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

In primul rand. Am făcut decât pentru o zi 100 cu 200

In al doilea rand cand o sa vi la mine o sa iti dai cu parerea. Dacă sunt de top da sau nu

Nu toate fac serviciile mele. Si poate arat mai bn ca alte fete.sincer multe pers a zis ca lea placut imi pare rau ca nu a dat recenzie. Si băiatul meu daca nu ai cf decat sa scriu recenzie anapoda mai bn te duci sa iti cauti un rost. Si ultimul lucru nu am peste cine a fost la mine ma cunoaste lucrez pe cont propriu , si tot cea ce fac investesc in mine .

Am fost eu la tine când stăteai în amzei. Din ce ai scris acolo nu faic multe. Anal, și cai de el, oral te plictisești repede și nu îl execuți bine, iar de squirt nici nu mai zic, e pus asa de ochii lumi. Iar de arătat crede-mă ca nu arăți nici la jumate cum arata multe tipe de 300 de lei ora cu total. As aca mai taie din ele d-ale dreacu. Ești maxim de 200 ora cu tot ceea ce scrii acolo ca faci.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...