Sari la conținut

Masaj erotic bun in Ct???


Postări Recomandate

  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

A revenit madamme sophia..am vb cu ea azu,isi cauta locatie noua..sper sa ajung din nou la ea..merita!

Salut...veche locatie era foarte ok ...curata si destul de discreta ....Vedem ce ne pregateste  :thinking . Nu stiu cate colege  de forum detin o astfel de locatie . Sunt unele de care chiar mi-a placut dar am evitat de disconfortul creat locatiei ( d.p.d.v al discretiei ) . Nu ar fi rau sa preia cineva locatia . 

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Salut...veche locatie era foarte ok ...curata si destul de discreta ....Vedem ce ne pregateste  :thinking . Nu stiu cate colege  de forum detin o astfel de locatie . Sunt unele de care chiar mi-a placut dar am evitat de disconfortul creat locatiei ( d.p.d.v al discretiei ) . Nu ar fi rau sa preia cineva locatia . 

si inainte de locatia de pe cismelei , a avut la dacia un alcov foarte in regula , din acest punct de vedere este foarte exigenta .

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca tot spui că sa mutat..de unde știi tu că nu mai activează?🙄🙄🙄

Eu garantez ca nu mai activeaza. Am avut mai multe intalniri cu dansa in apartamentul ei de 2 camere din blocul Forum. Incearca de mai mult timp sa isi refaca viata. Chiar de mai multe ori am vazut-o cu bicicleta in parc insotita de vreunul. Multumit, my friend?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...