Sari la conținut

Am locație


Vizitator izabela88

Postări Recomandate

Vizitator valjean
Reputație: 0

Eu sper ca o sa ne vedem cu adevarat,te-am cam citit maestre.Am topul meu personal cu fete care ne merita,si un top personal cu barbati care le merita.Sintem pe acolo,o sa dezvolt alta data,tu m-ai certat prima data.Nu e de rau ,e de bine,asa te inveti cu...ei si cu tine

Link spre comentariu

Eu nu i-aș spune cearta. Întru-cât sunt cel mai vechi membru activ de pe Constanța, îmi place sa cred ca e o dojana, asa ca pentru copilul rătăcitor.

Am parte în real de certuri destule, din cauza anumitor elemente, asa ca îmi doresc pe site, pacea pe care o am și acasă. Din păcate greu de obținut, deși am mai reușit-o o data cu ajutorul unor colegi de pe aici.

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Eu nu i-aș spune cearta. Întru-cât sunt cel mai vechi membru activ de pe Constanța, îmi place sa cred ca e o dojana, asa ca pentru copilul rătăcitor.

Am parte în real de certuri destule, din cauza anumitor elemente, asa ca îmi doresc pe site, pacea pe care o am și acasă. Din păcate greu de obținut, deși am mai reușit-o o data cu ajutorul unor colegi de pe aici.

sa fie paaaaaceeeeeee!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Eu nu i-aș spune cearta. Întru-cât sunt cel mai vechi membru activ de pe Constanța, îmi place sa cred ca e o dojana, asa ca pentru copilul rătăcitor.

Am parte în real de certuri destule, din cauza anumitor elemente, asa ca îmi doresc pe site, pacea pe care o am și acasă. Din păcate greu de obținut, deși am mai reușit-o o data cu ajutorul unor colegi de pe aici.

Am banuit eu ca nenea Gabriel este cam jupin pe aici,Mi-ai confirmat,si de la mine ai un DA.Chiar daca nu conteaza ptr tine si nu o sa treci in etapa urmatoare,ramai cum esti,ptr.ca avem nevoie de tine.Ma inclin cu respect

Link spre comentariu

gigi ma bucur ptr tine si ma bucur si ptr mine,deja m-am programat.Fund ca Iza nu are nimeni,si cand vrea ea si cam vrea te face din om...un om fericit.O sa ajunga la top in mod sigur si greu de prins.Vreti surprize,surprize,mergeti la Iza si o sa fiti multumiti.Am trecut pragul multor femei,dar Iza are ea ceva,o sa vedeti daca va riscati,este ca un condiment,degeaba mananci daca nu simti gustul.Iza este condimentul care face diferenta.

Este buna rau

Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Nu m.am.mutat din floare in floare stau de o săptămână în această locație. Si ce iti pasa tie cum ma mut?ai vreo reclamație?? Auzi tapiterule daca nu iti permiți financiar sa vii la.mine cu siguranta în mașină nu o sa scapi mai ieftin daca asta te interesează..si eu pentru igiena mea nu mi.as muta păsărica mea într.o mașină..asta e treaba celor de.pe variantă

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Dulceata mea de fata,pup gurita,te-as vizita cu drag,dar dupa ce am plecat de la tine mi-am impus de unul singur sa ma autolez ca sa fac o cura de vitamine si de...bine ptr psihic,ptr fizic,ptr...toate,Origum dragilor ca ma invitat Luni Iza la ea si m-am simtit ca acasa,nu am facut sex ptr ca eramfoarte slabit fizic.Mi-a facut un ceai fierbinte si mi-a ridicat moralul.multumesc iubire

Link spre comentariu

Dulceata mea de fata,pup gurita,te-as vizita cu drag,dar dupa ce am plecat de la tine mi-am impus de unul singur sa ma autolez ca sa fac o cura de vitamine si de...bine ptr psihic,ptr fizic,ptr...toate,Origum dragilor ca ma invitat Luni Iza la ea si m-am simtit ca acasa,nu am facut sex ptr ca eramfoarte slabit fizic.Mi-a facut un ceai fierbinte si mi-a ridicat moralul.multumesc iubire

Miroase a covidut.. 😀

Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Nu miroase a covid..e o răceală banală haideți să nu exagerăm dupa bolnavii de la tv 🙄🙄 apreciez încurajarea coco.pupic si tie valjean si fa.te bine repede.si as mai săruta multe persoane erotic daca ar avea nevoie spor la futut .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...