Sari la conținut

Am locație


Vizitator izabela88

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Eu doresc sa se șteargă pozele mele cu fata

Eu te sfatuiesc sa faci raport la pozele respective si sa scri acolo motivul de ce le vrei sterse si un administrator le va sterge.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Ție cine ti. A cerut aprobarea sa pui pozele mele? Daca vezi ca nu vreau sa mi se arate fața tocmai pe asta ai pus.o aici. Ai întrecut masura

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Adica tu adaugi link de la img-guru poza cu fat(z)a clar de vazut si imi ceri mie socoteala dece o adaug??? Esti inca ok in capulet???

 

Ție cine ti. A cerut aprobarea sa pui pozele mele? Daca vezi ca nu vreau sa mi se arate fața tocmai pe asta ai pus.o aici. Ai întrecut masura

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Drum bun ai grije de pozele tale ca sa nu mai bagi ne-cenzurate sa nu ai motive de cearta pe forum ca nu este promotie buna.

 

Eu nu trebui sa iti cer aprobarea nici daca iti adaug teoretic poza din facebook decat daca esti tu firma si comercializezi aceasta fotografie invata legile de autor inainte sa pui intrebari inutile. Ca le sterge moderatorul asta este doar un gest onorabil din partea lor de pe site.

Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Le. Am pus pe acea aplicație mi sa spus sa imi fac reclamă. Nu multe persoane știu despre aplicația aceea. Si mi. Am permis acolo sa pun poze cu fața da sa nu fie atașate mai departe!! Acuma m. Am facut înțeleasă? De aceea m. Am supărat

Link spre comentariu

Le. Am pus pe acea aplicație mi sa spus sa imi fac reclamă. Nu multe persoane știu despre aplicația aceea. Si mi. Am permis acolo sa pun poze cu fața da sa nu fie atașate mai departe!! Acuma m. Am facut înțeleasă? De aceea m. Am supărat

cea mai simplă metodă ar fi screenshot ul și îți copiază poza și poate fi folosita..vb celui dinainte..ai grijă..o seara buna
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ma tot uitam pe aici si cautam ceva interesant..datorita voua am decis sa o sun pe domnisoarq..am consumat un min din viata mea la telefon degeaba..un raspuns la telefon soctirit asa..am vrut mai multe detali..si parca am cerut ceva de pomana..am inchis si am fugit la bianca ca acolo stiam ce gasesc..fata mea oferta e mare si nici nu esti cine stie ce daca vrei bani fi mai dulce ca nu costa nimic..😉😉 spor la ciocane baieti💪💪💪

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ma tot uitam pe aici si cautam ceva interesant..datorita voua am decis sa o sun pe domnisoarq..am consumat un min din viata mea la telefon degeaba..un raspuns la telefon soctirit asa..am vrut mai multe detali..si parca am cerut ceva de pomana..am inchis si am fugit la bianca ca acolo stiam ce gasesc..fata mea oferta e mare si nici nu esti cine stie ce daca vrei bani fi mai dulce ca nu costa nimic.. spor la ciocane baieti

:giggle:  :giggle:  :giggle:

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...