Sari la conținut

Am locație


Vizitator izabela88

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Imi sare muștarul ca bombardierii de Constanța vad ca am rugat de nenumărate ori sa nu imi. Puna pozele cu fața fac în ambiție sa am reputație proasta

 

stai linistita ca te stie toata Constanta, nu mai ai nevoie de nici o prezentare, stie toata lumea ca esti o joarsa

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Probabil am nr la blocat săptămână trecuta am blocat un nr cu 310 incepea cu 0733, daca nu ne știm nu am mr la blok! Seara de seara e telefonul deschis până la 23.00 atunci se închide programul meu. 💋Disponibila si azi. La fantezii

Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Disponibila pentru deplasări si pentru cupkuri6 vin 💋💋💋 programul meu a început pana la 22.00 sunt disponibila

Link spre comentariu

Salut baieti, vin cu o recenzie la domnisoara pe care am vizitat-o de 2 ori, odata pe timpul pandemiei prin martie apoi a 2-a oara prin aprilie sau mai nu mai tin minte...

Prima data cand am fost la ea avea locatia langa spalatoria lavo sau cum se numea..fiind cu coaiele umflate din cauza carantinei, ca declaratia nu iti da optiunea de sex..intru pe publi24 vad anuntul sun, pe atunci avea tariful scazut ca de..pandemie, ajung, sun ma indruma spre locatie usor de ajuns..intru ma astepta intr-un body rosu frumos..decantez 150 de lei parca si ma invita la dus, ma duc sa ma fac fresh, avea gel de dus si prosop curat..ies si cand o vad deja se juca, avea o privire perversa de te inebunea ,limbaj pervers..si cand a inceput cu un ON, atenta la bijuterii...face un FK de toata frumusetea...s-a pus pe spate dar am refuzat, am cerut sa continue cu bj...si nu am mai putut, mi.am dat drumul in gurita...dupa am mers la o tigara, ai ce vorbii cu ea..m-am simtit de parca o cunosteam de ani buni...a doua runda..incepe pervers cu muscat de gat, ureche sarutari, soldatelul nu mai putea...am mai stat de vorba pana s-a terminat timpu, pricizez ca am stat vu 15-20 de minute peste ora, nu se uita la ceas, nu te preseaza

Iar a doua vizita a fost prin aprilie, mai nu mai stiu sigur si locatia o avea pe langa hotelul ciresica pe o alee zona de batrani ceva de genul, aici am fost eu de vina ca anestezicul mi-a zis ca e bine sa mergi sa dai la buci...in fine, am ajuns acasa de la spital am intrat iar pe publi24 si ii vad anuntul...am sunat, mi-a raspuns m-am programat..ajung la locatie o sun pentru a ma indruma, ajung imi deschide si decantez 200 ptr o ora si incepe cu FK nebun dupa coboara usor spre soldatel si incepe cu un ON soft si deep atenta la bijuterii...apoi cu un NP, lady on top...se misca ca o gazela,gemete placute, limbaj pervers..totu frumos pana intervine chestia cu anestezia...ba se scula, ba murea...pana la urma s-a chinuit pana mi-am dat drumul in gurita..mers la o tigara, si un pahar de vorba 10-15 minute ptr a 2 runda am optat pentru un masaj de la relaxare..din nou m-am simtit ca vorbesc cu cineva pe care cunosc de multi ani..am ras, glumit chiar ai ce vorbii cu ea...per total

ON- 9.5

Igiena- 10 nu am simtit mirosuri sau alte chestii

GFE - din partea mea ii dau 10 ptr ca am facut click-ul cu ea si face FK

NP-9

Tarif- odata 150 ptr ca pandemie

si a doua oara 200

Ptr mine e de revenit

Einstein say's hi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Kiss u..de joi voi avea locație pana duminică 30.08 pervers mic te pup peste tot

 

 

aici scrie una 

 

Disponibilă la deplasări de la 14.00 pana la 222.00 :*

 

...si aici alta .....fiecare intelege ce doreste 

 

....poate insa exista si a treia varianta .....doamna mai lucreza si la strada ....orice este posibil

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...