Sari la conținut

Am locație


Vizitator izabela88

Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Abea ce am plecat de la ea, și ma gândesc deja sa revin. Pup fata mea dragă

de ce ? ti-ai uitat cumva cheile ?

...si eu mai am obiceiul sa mai uit ceasul , ochelarii sau alte lucruri pe la fete ....de batranetea . le-am recuperat de fiecare data.

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Hai sa nu fim rai,revin la Iza oricand cu placere ptr ca deja ne-am acomodat.Azi m-a certat m-a facut tantalau,dar m-a iubit si ma golit de tot ce era negativ in mine.Am simtit exact ce trebuia,ptr asta platesc si cand asta primesc este tot ce imi doresc.Nu mai dau note ptr ca ar fi toate peste 10,dau doar recomandari.Inca si inca odata ptr aceasta minunata fata,are ochii atat dr frumosi si de patrunzatori incat trece prin tine ca razele x.Nu o mai promovez ptr ca am tot facut-o,cine vrea sa se simta bine sa incerce si daca am mintit cu ceva platesc eu .Daca Iza te vrea, te va aduce mereu la ea ,stie ce face si duce frate ,duce mai mult decat poti tu oricine ai fi.Te ridica in slavi si te coboara in iad,si daca mai poti continua,si nu se lasa pina nu mai poti tu.Este o poveste fara sfarsit.Hai ca ma incing iar desi maine mi-am propus sa fiu cuminte.Traim si dorim,facem ,dregem ,discutam si ne certam,accept orice ,dar doar dupa ce o sa treci pe la Iza..

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

:laugh2  :laugh2  :clap2

 

de ce ? ti-ai uitat cumva cheile ?

...si eu mai am obiceiul sa mai uit ceasul , ochelarii sau alte lucruri pe la fete ....de batranetea . le-am recuperat de fiecare data.

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

O sa creadă lumea ca te plictisești!

Stai de vorba co moșii p-acilea în loc sa te bucuri de o p... zglobie

Daca te tine vin eu cu doua fete,sa vedem care e mai tare in ciocan,ca in gura sintem toti

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

bine zis....

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200923/1103/c6654892d3b06065e5d102a9826fae5f.jpg

Bai nea Giga,azi am promis sa fiu cuminte,sa cumpar flori la sotie,sa ma inchin la Dumnezeu ptr ca exista si ma apara,si dumneata imi pui curu lu Iza in fata ochilor.Hai ma baieti cine poate fi cuminte cand vede asa ceva.Iza e iubita mea,si daca ea vrea sau nu,eu o iubesc neconditionat

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Mai copiii,nu spun prostii si nici nu fac,Eu am ce iubi si iubesc,dar am si  ce oferi si doresc,doresc sa ofer celor care ma fac sa ma simt.Sa ma simt cum? Asa cum sint eu,nu cer sa ma vada ca pe un zeu,dar daca ma vad asa cum sint eu o sa ma vada ca si pe  .....stiu ele cele care ma stiu

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Greu de inteles,hai sa o luam pe calea mai simpla.Sa spunem detalii,si sa ne cunoastem.Eu sint Jean Valjean,voi sinteti multi.Eu iubesc femeia,voi iubiti ce vreti voi.Eu am invatat toata viata,si am cazut in cap de trei ori si m-am ridicat de tot atatea.Sint multi care stiu,care fac si care au experienta.Eu am doar cuvinte,literele si alfabetul il stapinesc mai mult decat oricine,daca e careva curajos si se pune cu mine,abea astept,ador provocarile.Iubesc femeia,si ce daca ma iubeste si ea.Arghezi mucalt cum era a spus tot intr-un sincur vers.Curva dulce cu margaritarel de mai

Link spre comentariu

Greu de inteles,hai sa o luam pe calea mai simpla.Sa spunem detalii,si sa ne cunoastem.Eu sint Jean Valjean,voi sinteti multi.Eu iubesc femeia,voi iubiti ce vreti voi.Eu am invatat toata viata,si am cazut in cap de trei ori si m-am ridicat de tot atatea.Sint multi care stiu,care fac si care au experienta.Eu am doar cuvinte,literele si alfabetul il stapinesc mai mult decat oricine,daca e careva curajos si se pune cu mine,abea astept,ador provocarile.Iubesc femeia,si ce daca ma iubeste si ea.Arghezi mucalt cum era a spus tot intr-un sincur vers.Curva dulce cu margaritarel de mai

Colegu Valjean, nu vreau sa fiu rău, dar ai luat prea mare avânt cu lauda de sine. Nu vreau sa fiu rău, dar ABIA reușesc sa deslușesc odele și imnurile dedicate femeilor din viata ta.

Știm ca alfabetul literele și cuvintele le stăpânești. Noi ABIA reușim sa scriem câte ceva. Succes!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Colegu Gabriel,poate ai dreptate.Dar daca ai fost la Iza si eu am gresit cu ceva,vorbim in cunostinta de cauza,Daca inca nu ai fost,si doar urmeaza,vorbim dupa ce o vizitezi,O sa vezi ca literele se schimba.Iza daca vrea si daca vrei te joaca pe degete.fara sa aiba nevoie de punctul G.

Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Deci se încing spiritele aici...valjean deja ma stii prea bine nu vreau sa dezvălui nimic.va rog nu va mai contraziceti...puteți sa va faceți un grup pe wapp ??:))) ma faceti sa imi dau drumul la limbă și nu prea vreau

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Deci se încing spiritele aici...valjean deja ma stii prea bine nu vreau sa dezvălui nimic.va rog nu va mai contraziceti...puteți sa va faceți un grup pe wapp ??:))) ma faceti sa imi dau drumul la limbă și nu prea vreau

Ia dă-ți fetita! 😃

Sa vedem ce poți! 🤣😂

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Limba ta e peste tot ce imi pot imagina,nu e limba romana,este limba de cadina,cu Iza inveti alfabetul.Ea nu te iubeste dar indiferent cine ai fi o sa o iubestie pe ea Da-ti  drumul la  limba Iza,asta vrem de la tine,cel putin eu,si cine e in necunostinta de cauza sa ia o pauza.Iza este altceva

Link spre comentariu

Colegu Gabriel,poate ai dreptate.Dar daca ai fost la Iza si eu am gresit cu ceva,vorbim in cunostinta de cauza,Daca inca nu ai fost,si doar urmeaza,vorbim dupa ce o vizitezi,O sa vezi ca literele se schimba.Iza daca vrea si daca vrei te joaca pe degete.fara sa aiba nevoie de punctul G.

Ceea ce ai scris tu și am amendat eu nu are lagatura cu Iza. Dar, eu nu caut scandal. Sper ca răspunsul tău este doar o mica eschivare. Rămâne sa vedem ce și cum.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...