Sari la conținut

Am locație


Vizitator izabela88

Postări Recomandate

Vizitator izabela88
Reputație: 0

Disponibilă azi sunt la program pana la 19.00.programare prin sms cu 30 de min înainte. LA MULTI ANI pentru noul an tuturor mai bun în toate pentru toți va doresc pupici 

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Treaba e in felu urmator ... 

Am vizitato pe domnita si contrar celor spuse si citite pe aici , eu m.am simtit bine cu ea , ba chiar am ras de unele gogomanii scrise pe aici . Asa e stilu ei , vocea ei si daca intimidati aiurea ,e treaba voastra . 

Am sunat,am stabilit ce si cum ..intre City si Dacia la un parter de bloc . ..m.a intampinat.goala cu un halat pe ea .. calm relaxat , am pus hartia pe.masa , am facut un dush mic la Napoleon si dai in pat.. 

Mi.a facut un oral suculent cu atentie la oo cu mici gemete de placere,am apucato usor de cap cam 5.minute asa.. s.a pus un prezervativ verde.corect ..si hop sus pe ea , o pozitie ca nu.e pretentios si ca "zburam sub radaru nevestii ", gemete contre frumos ,o oglinda in care.mi admiram masculinitatea ,aia e .finalizarea in balonas si hop in picioare.. am intrat m.am.spalat iar la Napoleon , n.am mai stat la tigara si.am plecat ! 

Locatia :9 curata ingrijita singura in locatie.

GFE : 9 ,este alt gen decat restu fetelor ,m.a plesnit si pe cur chiar si desi pare mai a dracu ,mie mi.a placut si.am lasato curioasa referitor la numel3 dp forum .

Oral NeP : 9 .

Normal Protejat : 9 . 

Din usa.n.usa 30 de.minute aproximativ caci n.am venit sa fac maraton si nici sa ma simt naspa . Am venit pe caterinca si pe relaxare . 

De.revenit ,ptr.mine va fi o optiun3 !! 

 

Si multumesc Isa ptr timpu acordat ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
4 hours ago, mount28 said:

Treaba e in felu urmator ... 

Am vizitato pe domnita si contrar celor spuse si citite pe aici , eu m.am simtit bine cu ea , ba chiar am ras de unele gogomanii scrise pe aici . Asa e stilu ei , vocea ei si daca intimidati aiurea ,e treaba voastra . 

Am sunat,am stabilit ce si cum ..intre City si Dacia la un parter de bloc . ..m.a intampinat.goala cu un halat pe ea .. calm relaxat , am pus hartia pe.masa , am facut un dush mic la Napoleon si dai in pat.. 

Mi.a facut un oral suculent cu atentie la oo cu mici gemete de placere,am apucato usor de cap cam 5.minute asa.. s.a pus un prezervativ verde.corect ..si hop sus pe ea , o pozitie ca nu.e pretentios si ca "zburam sub radaru nevestii ", gemete contre frumos ,o oglinda in care.mi admiram masculinitatea ,aia e .finalizarea in balonas si hop in picioare.. am intrat m.am.spalat iar la Napoleon , n.am mai stat la tigara si.am plecat ! 

Locatia :9 curata ingrijita singura in locatie.

GFE : 9 ,este alt gen decat restu fetelor ,m.a plesnit si pe cur chiar si desi pare mai a dracu ,mie mi.a placut si.am lasato curioasa referitor la numel3 dp forum .

Oral NeP : 9 .

Normal Protejat : 9 . 

Din usa.n.usa 30 de.minute aproximativ caci n.am venit sa fac maraton si nici sa ma simt naspa . Am venit pe caterinca si pe relaxare . 

De.revenit ,ptr.mine va fi o optiun3 !! 

 

Si multumesc Isa ptr timpu acordat ! 

Ai venit pe caterinca și relaxare și asa ai și continuat cu recenzia. 

P. S. Am și eu o nelămurire. Cum arata prezervativul ala verde corect? 😀

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 18 minute, crististian80 a spus:

Nu recomand, am fost de doua ori la ea, e o tupeista și o nespălată mirosea a pește stricat 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

ba eu când am fost la ea ultima data nu am suspectat nici un miros neplăcut însă nu mi-a plăcut ca avea tendința sa facă pe șefa cu mine.

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari
Acum 2 ore, buluc007 a spus:

ba eu când am fost la ea ultima data nu am suspectat nici un miros neplăcut însă nu mi-a plăcut ca avea tendința sa facă pe șefa cu mine.

O fi crezut ca vrei "Dominake"!😂

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
Acum 3 ore, crististian80 a spus:

Nu recomand, am fost de doua ori la ea, e o tupeista și o nespălată mirosea a pește stricat 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Totusi nu inteleg de ce ai fost de doua ori,s-a stricat pestele intre cele doua vizite?

Eu cred ca nu a vrut sa faca pipi pe matale si te-ai suparat rau.Un click pe numele tau si m-am dumirit.Mare iti este Doamne gradina!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 23 ore, crististian80 a spus:

Nu recomand, am fost de doua ori la ea, e o tupeista și o nespălată mirosea a pește stricat 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

sincer ,cum sa mergi a 2a oara daca ai fost dezamagit  de prima intalnire?? 

Nu esti credibil stimate user, din postarea ta denota defăimare,

👎👎

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Alte persoane scriu contrariul lui.el.e cel mai destept si altii sunt mai proști??!! Cum vine asta...si repeți acele cuvinte zici ca esti pe repeat...valjean apreciez apărarea îmi pare rău pentru ce cuvinte ai primit

Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
Acum 10 minute, crististian80 a spus:

Te mănâncă pielea tupeista nespălată ce ești vrei sa zic mai multe de tine? 

Ști bine la ce mă refer 🤨

Pune frana,eu nu ti-am mai raspuns la injurii in speranta ca stai pe curul tau.

Vezi-ti de kasandra ta,si lasa restul sa-si vada de treaba,oricum ti-ai dat in petic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...