Sari la conținut

Am locație


Vizitator izabela88

Postări Recomandate

  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
Acum 4 ore, buluc007 a spus:

însă acum nu știu ce sa zic:ori joaca teatru foarte bine și nu lasă "urmele" la vedere(pestele) ori asa e felul ei de a fi și lucrează independent

Desi nu prea conteaza daca e da sau ba,si nici parerea mea nu e certificata in vre-un fel,si eu cred ca nu are peste din mai multe motive,pe care nu le pot enumera.Faptul ca este atat de temperamentala este la vedere si nu e agreat de pesti.

Cei drept nici de prea multi clienti,dar cand ii intrii pe usa se comporta total altfel stie sa se faca placuta.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 2 ore, Valjean a spus:

Desi nu prea conteaza daca e da sau ba,si nici parerea mea nu e certificata in vre-un fel,si eu cred ca nu are peste din mai multe motive,pe care nu le pot enumera.Faptul ca este atat de temperamentala este la vedere si nu e agreat de pesti.

Cei drept nici de prea multi clienti,dar cand ii intrii pe usa se comporta total altfel stie sa se faca placuta.

la mine a fost chiar contrariul când am întrat pe usa 

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 2 ore, Valjean a spus:

Desi nu prea conteaza daca e da sau ba,si nici parerea mea nu e certificata in vre-un fel,si eu cred ca nu are peste din mai multe motive,pe care nu le pot enumera.Faptul ca este atat de temperamentala este la vedere si nu e agreat de pesti.

Cei drept nici de prea multi clienti,dar cand ii intrii pe usa se comporta total altfel stie sa se faca placuta.

înseamnă că are probleme cu capul dacă își schimba starea 

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 2 ore, Valjean a spus:

Desi nu prea conteaza daca e da sau ba,si nici parerea mea nu e certificata in vre-un fel,si eu cred ca nu are peste din mai multe motive,pe care nu le pot enumera.Faptul ca este atat de temperamentala este la vedere si nu e agreat de pesti.

Cei drept nici de prea multi clienti,dar cand ii intrii pe usa se comporta total altfel stie sa se faca placuta.

și mai e încă o chestie,e genul ala de persoana care se contrazice mult și aiurea,adică pizda masii,i-am spus când era sa plec de la ea ca are tendința sa domine la care ea îmi zice ca nu s-a simțit bine cu mine și ca ea nu ar fii de vina

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 30.01.2021 la 23:07, katasabia22 a spus:

Mai activezi in cta ?

 

Acum 1 oră, katasabia22 a spus:

Domnisioara  Iza ,  mai esti in cta?

 Stimate user , iza  nu mai este utilizator de forum sub nickname izabela88 , acum poate mai  este utilizator de forum dar sub alt  nickname. Deci intrebi degeaba daca mai activeaza!

:icecream

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator katasabia22
Reputație: 0
Acum 2 ore, buluc007 a spus:

am văzut pe publi ca prestează în Craiova 

Mersii mult, nu prea mai sunt fete de treaba prin cta.... asta e faza Daca  poate cineva sa mi recomande ceva.. Mersii!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 30.01.2021 la 23:07, katasabia22 a spus:

Mai activezi in cta ?

 

La 01.02.2021 la 4:31, katasabia22 a spus:

Domnisioara  Iza ,  mai esti in cta?

 

Acum 1 oră, Izabela.66 a spus:

Mâine voi fi la program de la 10.aceeași locație.  cine are timp de vizită il aștept 😘

:telephone baga mare!! @katasabia22

PS IZA vechiul nr de tel este valabil?? aceleasi servici-tarife?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 22 minute, Izabela.66 a spus:

Da.acelas nr de telefon aceleași tarife si servicii 

salut Iza,ma bucur ca te-ai întors,știu ca nu mai suntem "colegi de colaborare" dar îmi era dor de prezenta ta aici pe forum.

Link spre comentariu
5 minutes ago, katasabia22 said:

Locația in ce zona?

 

In zona Zoster. Ne-ai futut la cap ca o aștepți de mai bine de o luna. Acum în loc sa o suni și sa mergi la ea, o zăpăcești cu întrebări.  Haide Mah, ce dracu. 

Link spre comentariu

Servus tuturor, am marcat o a treia vizita la domnisoara Iza ptr o relaxare.

O sun ptr o programare si sa cer informatii despre locatie, de servicii stiam ca au ramas la fel din ce a postat ea pe topic...ajuns la locatie o gasesti usor, sunat la interfon urc...deschide usa si o vad ma astepta topless cu lenjerie intima neagra

Am stat la o tigara, ma cer la dus...iesit din dus si o vad ca ma asteapta in pat, cu picioarele desfacute masturbanduse si cu niste gemete frumoase ce imi provocase o semi erectie..a inceput cu un ON adanc si umed..pus balonasu si sa urcat peste, miscari lascive..terminat in misionaru..dupa act o tigara vorbit putin, imbracat si am plecat multumit de la ea, sper sa mai am ocazia sa o revad.

Locatia 8/10

ON 10 a avut si grija de oute 

NP 10 

Tarif 100/ o finalizare

Greestings from enstein

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 16 ore, buluc007 a spus:

ba dar pe mine nu ma mai primești?ca îmi e dor  de partidele cu tine 

tot nu ți-a trecut faza de atunci, în schimb mie da și încerc sa fiu mai înțelegător cu tine pe anul asta,știi am avut și eu momente dificile și din cauza asta treaba nu a mers calumea.eu zic după părerea mea sa-mi mai acorzi o șansă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...