Sari la conținut

0765138716 Ana Zona Piata Romana


Postări Recomandate

A fost cineva la Ana ?

ma mir ca este de atata timp online si nimeni nu a miscat un post

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/frumoasa-sexy-sportiva-cu-poze-reale/64d86he9d6e27e1fe12f049134g17973.html

 

Te astept la cel mai fierbinte masaj posibil. Sunt pregatita sa iti descopar placerile si apoi sa le pun aplicare pana la cea mai explosiva relaxare. Da-mi un mesja la 0765 138 716

 

se autointituleaza ca 

 

 

Frumoasa , sexy, sportiva, cu poze reale

Ana se prezinta oferind servicii de masaj care in functie de cat platesti in plus devin orice vrei daca o anunti din timp (are un menu cam pentru orice). 

 

Are un Studio de Masaj in Zona Piata Romana (Cred ca s a facut si videochat (cred ca si ea a facut) . acolo la cum este amenajat si cred ca tot timpul mai exista o prezenta in studio ul ei - nu m -am simtit singur cu ea). cred ca cineva sta in bucatarie. 

 

Corp 10 Este o fata draguta miniona bine lucrata la sala 

Masaj Relaxare 10 Fata a studiat se vede

Masaj Erotic - nu stiu eu am platit extra am beneficiat de un oral (din nefericire protejat poate cand ne imprietenim mai bine fara) 

Sex: desi mi-a vb foarte mult de sex si servicii extra cand am ajuns mi-a spus ca a fost la ciclu si face doar oral daca vreau - o cred

Oral Protejat - Pentru un oral protejat dau nota 10

Locatie 7 (as fi dat 10 dar m a deranjat ideea ca am simtit pe cineva in bucatarie) probabil bibanul 

 

Alte mentiuni: fata chiar ofera servicii ca lumea - dar este foarte scumpa. si nu cred ca ofera mare atentie daca nu decartezi. pe mine treaba m a costat 200 + 100 lei total 300. pretul probabil creste in functie de cate ii ceri si cat de disponibila este - trebuie sa mentionez - fata este cam surdo muta citeste pe buze. Pe mine nu m - a deranjat deloc chiar ma incanta ideea de liniste. 

 

In concluzie merita incercata o data de doua ori. Dar nu-ti vine sa revii prea des deoarece toata atentia ei se axeaza in jurul extra urilor care o fac foarte piperata.

 

Nu prea se merita cand incepi sa ceri si d-aia si d-aia si d-aia... ajungi sa platesti de dracii iti canta... si e greu s nu scoti banu cand o vezi ca se joaca cu pula sa nu o bage in gura. 

deci plm

 

voi ce experiente ati avut cu ea ?

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost la sfarsitul anului trecut, locatie pe Magheru, in blocul cu Carturesti la parter.

Tipa este surdo-muta, are aparat auditiv, te intelegi foarte greu cu ea, asta fiind si motivul pt care nu comunica decat pe whatsapp sau sms.

Arata destul de bine la corp, m-a asteptat imbracata intr-o rochita cu sanii la vedere, poarta aparat dentar foarte vizibil si destul de neplacut...

Tocmai pt ca e destul de greu de comunicat cu ea, vorbea aiurea, spunea ca ofera super servicii si indeplineste orice fantezie, incurca tarifele, cand spunea de o ora, cand de jumatate de ora si mereu spunea ca se plateste EXTRA :)

In fine, dupa aproape 15 minute in care scria pe whatsapp cuiva si nu am reusit sa inteleg mare lucru, am hotarat sa nu raman.

Impresia a fost ca mai era cineva in bucatarie si era destul de stresata...

Spor

  • Like 1
Link spre comentariu

am fost la sfarsitul anului trecut, locatie pe Magheru, in blocul cu Carturesti la parter.

Tipa este surdo-muta, are aparat auditiv, te intelegi foarte greu cu ea, asta fiind si motivul pt care nu comunica decat pe whatsapp sau sms.

Arata destul de bine la corp, m-a asteptat imbracata intr-o rochita cu sanii la vedere, poarta aparat dentar foarte vizibil si destul de neplacut...

Tocmai pt ca e destul de greu de comunicat cu ea, vorbea aiurea, spunea ca ofera super servicii si indeplineste orice fantezie, incurca tarifele, cand spunea de o ora, cand de jumatate de ora si mereu spunea ca se plateste EXTRA :)

In fine, dupa aproape 15 minute in care scria pe whatsapp cuiva si nu am reusit sa inteleg mare lucru, am hotarat sa nu raman.

Impresia a fost ca mai era cineva in bucatarie si era destul de stresata...

Spor

 

A fost cineva la Ana ?

ma mir ca este de atata timp online si nimeni nu a miscat un post

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/frumoasa-sexy-sportiva-cu-poze-reale/64d86he9d6e27e1fe12f049134g17973.html

 

Te astept la cel mai fierbinte masaj posibil. Sunt pregatita sa iti descopar placerile si apoi sa le pun aplicare pana la cea mai explosiva relaxare. Da-mi un mesja la 0765 138 716

 

se autointituleaza ca 

 

 

Frumoasa , sexy, sportiva, cu poze reale

Ana se prezinta oferind servicii de masaj care in functie de cat platesti in plus devin orice vrei daca o anunti din timp (are un menu cam pentru orice). 

 

Are un Studio de Masaj in Zona Piata Romana (Cred ca s a facut si videochat (cred ca si ea a facut) . acolo la cum este amenajat si cred ca tot timpul mai exista o prezenta in studio ul ei - nu m -am simtit singur cu ea). cred ca cineva sta in bucatarie. 

 

Corp 10 Este o fata draguta miniona bine lucrata la sala 

Masaj Relaxare 10 Fata a studiat se vede

Masaj Erotic - nu stiu eu am platit extra am beneficiat de un oral (din nefericire protejat poate cand ne imprietenim mai bine fara) 

Sex: desi mi-a vb foarte mult de sex si servicii extra cand am ajuns mi-a spus ca a fost la ciclu si face doar oral daca vreau - o cred

Oral Protejat - Pentru un oral protejat dau nota 10

Locatie 7 (as fi dat 10 dar m a deranjat ideea ca am simtit pe cineva in bucatarie) probabil bibanul 

 

Alte mentiuni: fata chiar ofera servicii ca lumea - dar este foarte scumpa. si nu cred ca ofera mare atentie daca nu decartezi. pe mine treaba m a costat 200 + 100 lei total 300. pretul probabil creste in functie de cate ii ceri si cat de disponibila este - trebuie sa mentionez - fata este cam surdo muta citeste pe buze. Pe mine nu m - a deranjat deloc chiar ma incanta ideea de liniste. 

 

In concluzie merita incercata o data de doua ori. Dar nu-ti vine sa revii prea des deoarece toata atentia ei se axeaza in jurul extra urilor care o fac foarte piperata.

 

Nu prea se merita cand incepi sa ceri si d-aia si d-aia si d-aia... ajungi sa platesti de dracii iti canta... si e greu s nu scoti banu cand o vezi ca se joaca cu pula sa nu o bage in gura. 

deci plm

 

voi ce experiente ati avut cu ea ?

Buna ! Iti multumesc pentru descrierile tale frumoase si cred ca am si eu dreptul sa spun ceva:

1. Imi cer scuze pentru faza cu locatie, de multe ori au fost momente cand era prietena mea cea mai buna la mine acasa atunci cand clientul respectiv fie ca ajungea, fie ca este pe drum si abia venise ea, si nu putea pleca pt ca sigur atunci urma sa plec si eu cu ea undeva imediat cum termin treaba. P.s.: Locatia nu mai e la piata romana.

2. Nu am "bibanul" daca asta inseamna peste. Si nici nu voi avea niciodata, prefer sa mor decat sa am peste cu care sa imi impart banii din munca/efortul/timpul meu !!!

3. Nu am facut niciodata videochat, daca ar fi sa o fac, de ce refuzam sa trimit poze cu fata mea? :)))

4. Ma doare ca unii folosesc cuvantul "surdo-muta". Apreciez ca pe tine nu te deranjeaza, insa ceea ce sunt eu nu se numeste surdo-muta. Pot explica simplu : surdo-muta e persoana ceea care nu are deloc vocea, nu aude deloc si foloseste limbajul semnelor, iar eu nu sunt nici una, nici alta. Port aparat auditiv, citesc de pe buze, si vorbesc ! am voce ! Insa nu pronunt clar, sa nu mai zic ca am purtat si aparat dentar care in fiecare luna dupa control, am avut niste dureri enorme si nu am putut pronunta deloc !  Din fericire acum nu mai port apart dentar. 

5.Tarifele s-au schimbat, poate deja imi esti prieten bun si iti fac neprotejat. :)

Link spre comentariu

Scuze..uitasem.sa verific ultimele topice

 

Da...cam piperate tarifele

le-am schimbat acum 2 luni :

250lei masaj de relaxare in topless + oral cu finalizare 30 min

300lei masaj nuru nud+ oral cu finalizare 30 min (se poate si 69 ) 

450lei masaj nuru+ oral+ sex normal protejat 

- pt anal se discuta la fata locului -

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

le-am schimbat acum 2 luni :

250lei masaj de relaxare in topless + oral cu finalizare 30 min

300lei masaj nuru nud+ oral cu finalizare 30 min (se poate si 69 ) 

450lei masaj nuru+ oral+ sex normal protejat 

- pt anal se discuta la fata locului -

 

Nu te incurci deloc cu preturile.... :slap2

 

Prost e ala care da, nu ala care cere ! Doamne in ce lume am ajuns  :slap2 1 bucata finalizare cu masaj, 450 lei !!!!! :slap2  :slap2  :slap2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Apropo de preturi eu nu ma voi certa cu nimeni. Vor fi persoane care vor considera ca e prea scump si pentru ei exista fete mai ieftine sau/si mai ieftine pe centura. Fiecare alege ce vrea, eu atat consider ca merit. E dreptul meu sa ma diferentiez fata de alte fete. Sincera sa fiu, nici nu vreau sa vina toata lumea la mine si mai ales nu vreau sa vina acel tip de "barbat care vrea sa dea 100 lei pentru sex."

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna Ana,

 

Bine ai venit aici,speram sa ne intelegem bine si sa impartim momente placute. Mie imi plac tipele “exclusiviste†si cu tarife mai mari...cu mentiunea ca locatia Actuala (mega mall) nu prea avantajeaza pentru a un tarif ridicat ai prin prisma timpului pe care trebuie sa il piearda cineva sa ajunga acolo cam de oriu de ar veni din Bucuresti...iar cartierul respectiv nu cred ca ofera o categorie de clienti suficienti sa plateasca serviciile tale.

 

Un pret mare nu e neaparat o problema...dar cred ca ar fi mai justificat proportional si cu o durata in care sa nu se simta graba sau sa fie pe banda rulanta. Mie personal mi-ar placea compania ta intr-un interval de 75 de min. Nu discut tarifele, nici calitatea ta sau a serviciilor (inca nu ne-am intalnit), insa pentru o intalnire reusita oricat ar fi fata de frumoasa si priceputa, un very fast fuck la X km distanta nu este o opriune pentru un client cu potential care sa poate plati tariful tau...si aici nu ma refer la a veni doar o data la tine. Succes si sanatate. 😊

 

quote name="ana24msj" post="6074440" timestamp="1582799899"]

 

Buna ! Iti multumesc pentru descrierile tale frumoase si cred ca am si eu dreptul sa spun ceva:

1. Imi cer scuze pentru faza cu locatie, de multe ori au fost momente cand era prietena mea cea mai buna la mine acasa atunci cand clientul respectiv fie ca ajungea, fie ca este pe drum si abia venise ea, si nu putea pleca pt ca sigur atunci urma sa plec si eu cu ea undeva imediat cum termin treaba. P.s.: Locatia nu mai e la piata romana.

2. Nu am "bibanul" daca asta inseamna peste. Si nici nu voi avea niciodata, prefer sa mor decat sa am peste cu care sa imi impart banii din munca/efortul/timpul meu !!!

3. Nu am facut niciodata videochat, daca ar fi sa o fac, de ce refuzam sa trimit poze cu fata mea? :)))

4. Ma doare ca unii folosesc cuvantul "surdo-muta". Apreciez ca pe tine nu te deranjeaza, insa ceea ce sunt eu nu se numeste surdo-muta. Pot explica simplu : surdo-muta e persoana ceea care nu are deloc vocea, nu aude deloc si foloseste limbajul semnelor, iar eu nu sunt nici una, nici alta. Port aparat auditiv, citesc de pe buze, si vorbesc ! am voce ! Insa nu pronunt clar, sa nu mai zic ca am purtat si aparat dentar care in fiecare luna dupa control, am avut niste dureri enorme si nu am putut pronunta deloc ! Din fericire acum nu mai port apart dentar.

5.Tarifele s-au schimbat, poate deja imi esti prieten bun si iti fac neprotejat. :)

Link spre comentariu
Vizitator tudor_88
Reputație: 0

Apropo de prețuri am vrut sa fac o programare la dra mi-a spus masaj plus OP 450ron ora si dacă mai vreau altceva sa achit extra....am zis pas, acum după criza aceasta cred ca o sa meargă si pe bonuri de masă! Succesuri;)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...