Sari la conținut

Buna as dori sa vin la voi in oras


rianna

Postări Recomandate

<p>

Sunt zone de evitat? Am gasit ceva pe langa iulius mall

</p>

<p> </p>

<p>E ok zona.. Iulius mall, Torontalului, Aradului,Dacia sunt zone ok... Dar tot nu ai zis nimic in legătură cu serviciile tale si cu tarifele ðŸ˜ðŸ˜</p>

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 32111
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat

<p></p>

<p> </p>

<p>E ok zona.. Iulius mall, Torontalului, Aradului,Dacia sunt zone ok... Dar tot nu ai zis nimic in legătură cu serviciile tale si cu tarifele </p>

Pai eu inteleg ca-i gratis , dar daca esti un domn te prezinți cu un buchet de flori si o ciocolata  :laugh2 

Oferta ii ca sa trecem mai usor peste efectele statului in casa (cei care au stat  :laugh2 )

Link spre comentariu

Oricât de domn as fi eu am impresia ca domnișoara sa pierdut undeva pe drum 😂😂.. O fi ajuns printr-o zona fara semnal si sa rătăcit 😜ðŸ˜

Am ajuns dragule doar ca a fost greu de gasit locatie libera
Link spre comentariu

Nu-ti pun pozele caci pe ele ai trecut alt numar de telefon iar in titlul anuntului apare Ploiesti. Stiu ca tu esti dar sa nu apara confuzii.

Da stiu le-am activat si sau activat pe ploiesti am schimbat locatia astept sa de-a drumul la site sa schimbe ei. Mss frumos de atentie
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, sa va spun ce am.patit si eu cu ea.

I-am scris pe wp imi raspunde ,imi zice locatia ,i spun ca ajung in 15 min, cand ajung i scriu nu raspunde, o sun la fel...mi-a cam dat teapa, are locatia pe circumcalatiunii 12, de evitat astfel de specimene

Link spre comentariu

Salut, sa va spun ce am.patit si eu cu ea.

I-am scris pe wp imi raspunde ,imi zice locatia ,i spun ca ajung in 15 min, cand ajung i scriu nu raspunde, o sun la fel...mi-a cam dat teapa, are locatia pe circumcalatiunii 12, de evitat astfel de specimene

. Eu crd ca tu nu sti ce inseamna țeapa . Teapa inaemna sa nu mai raspunzi sa re trimit la alta adresa. Timoul tau e pretios si al meu este daca nu ai ajuns in 15 min. Si a intrevenit ceva si nu tiam raspuns 10 15 min la msj sau telefon nu crd ca ți-am dat teapa. Cum am vazut apelul tau ai msj te-am sunat si ai rapuns lasa ca iti las recenzie negativa.
Link spre comentariu

Daca asa ai facut. Te a sunat omul in 12 min si tu nu ai raspuns si defapt i ai zis 15 min. Si l ai sunat dupa 1 ora. Poti sa mergi inapoi de unde ai venit:))))

Se pune accent pe respect/ demninate/ corectitiudine

. Nu cataloga o persoană inainte de a o cunoaste. Asa pot sa spun si eu ca ai fost la mine si nu ai fost. Nu ar trebui sa comentezi daca nu esti in situatia de fata. Sau esti vreun rechin
Link spre comentariu

Nu are respect domnita, si daca era cum zice ea, dc nu mi-i scris pe wp ceva,mai ajungi etc, am star ca prostul si am asteptat, evitati ca nu merita

. Respect.? Nici nu mai cunoscut sa vezi daca am respect sau nu dragule. Oricărui om se itampla sa intervina ceva. Daca nu aveam respect si daca eream vreo tepara nu te mai sunam inapoi cand vedeam. Apelul si msj tau.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...