Sari la conținut

Melissa masaj erotic deosebit 0729341244


ladymelissa

Postări Recomandate

  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna si bine v-am gasit.

Numele meu este Melissa.

 

Sunt maseuza cu experienta (3 ani anterior cu o pauza de un an si proaspat revenita in domeniu).

Am lucrat intr-un salon cu renume,cu standarde inalte si de calitate. Imi place sa mi-a fost dor sa ma intorc si sunt dornica sa va cunosc si sa va ofer serviciile mele cu garantia ca vor fi dintre cele mai bune si reusite experiente.

Am 24 de ani,sunt o persoana prietenoasa si am revenit pt ca este un job de timp liber care imi ofera destul de multe beneficii printre care si posibilitatea de a cunoaste foarte multi oameni de calitate in compania carora sa petrec timp de calitate.

 

Cred ca iti poti face o idee legata de aspectul meu fizic. Sunt o femeie miniona (156 cm) slabuta (45 kg), numai buna de cuibarit in bratele tale.

Imi plac barbatii educati,cu mult bun simt si care stiu sa aprecieze si sa respecte o femeie finuta. Am multe puncte forte insa te voi lasa pe tine sa le descoperi.

 

 

Disponibilitatea mea variaza in functie de timp si programari. Daca doresti sa ne cunoastem imi poti scrie si impreuna vom stabili detaliile unei eventuale intalniri. Prefer programarile facute cu o zi in prealabil si confirmate in dimineata respectiva la ora matinala dar accept si sesiuni stabilite in ziua respectiva daca programul ne permite amandurora sa ne sincronizam.

 

 

 

Locatia mea este in Titan,Complex Rasarit de Soare in apropiere de Auchan Titan si Lidl Bratarii (asta ca punct de reper si ca sa stii ca iti poti parca masina foarte usor). In locatia mea igiena este foarte importanta. La fel si intimitatea,discretia si seriozitatea. Te rog sa imi oferi si tu reciproca.

 

 

 

 

 

Serviciile mele sunt :masaj de relaxare, body masaj si masaj erotic, diferite fetishuri, baie impreuna sau dus impreuna(daca doresti), finalizare prin tehnici inedite de masaj.(inainte de a ajunge la clasicul handsjob voi incerca metodele mele incitante cu corpul,tandru,delicat, pasional ,etc). Orice alte dorinte aveti care nu includ sexul le putem discuta si vedem daca le putem indeplini impreuna.

 

 

Te rog nu ma apela pentru sex,nu ofer companie intima. Cu siguranta daca doresti sex vei gasi cu foarte mare usurinta in alta parte.

Costul unei sedinte cu mine este 200 ron pt aproximativ 45 de minute. Sunt o persoana open mind,nu ma grabesc, pun mare accent pe relatia client maseuza si imi doresc ca fiecare sedinta sa fie la superlativ pentru ca toti sa reveniti in compania mea.

 

 

Fotografii ofer cu mare drag pe whatsapp daca imi scrieti.

Am postat si pe blogul meu dar nu am permisiunea de a scrie link pe forum pt ca nu am upgrade pe cont.

 

Melissamasaj.blogspot.com

 

Va astept cu mare drag sa ne cunoatem,sa ne intalnim si sa ne mozolim de placere.

Multi pupici!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna!

Daca ma vei cunoaste te vei convinge de aspectul meu fizic placut si de faptul ca sunt o femeie draguta si finuta. Alte aspecte sunt relative.

 

Am lucrat 3 ani la "Cat on Fire". Singurul loc. Dar in ultimul an am lucrat altceva,in alt domeniu.

S-a inchis recent.

 

Multumesc

 

200 lei pt "aproximativ" 45 minute este exagerat si o propunere nu tocmai ok

 

200 lei pt sigur 60 min ar fi ok

 

bine ai venit pe site

 

functie de cum merg review urile poate iti fac o vizita

 

te rog unde ai lucrat anterior ? pari frumoasa si draguta sper sa iti mearga bine

Link spre comentariu

din modul in care totul este prezentat aceeasi locatie , acelasi mod de prezentare acelasi blogspot pare a fi ceea ce este cunoscut pe site drept cuibul randunicii. 

 

modul prezentare similar

 

blogspot ul

 

aceleasi texte

 

este clar ca este vorba de o colega noua in cuib daca ma intrebati pe mine

 

fata este draguta

 

probabil aici vorbim cu aceeasi persoana care le scrie la toate postarile. ma indoiesc ca au dezvoltat toate din ele cu profile similare pe blogspot abilitati editoriale similare online. locatie, text, blogspot totul la fel. 

va asigur ca nu vorbim aici cu nici una din ele. 

doar aceeasi persoana care face toate postarile cuibului. 

 

este totul prea la fel.  pana si acel  "aproximativ" 45 minute se regaseste in celelalte postari. deci este un cuib acolo. 

 

fata draguta nimic de zis. dar nu cred sa iasa vreodata ceva ok dintr-un cuib. 

 

repet, personal o propunere de 45 min u este ok. macar 60 min ca toata lumea . toate saloanele ofera in principiu 60 min masaj. 

 

voi ce ziceti domnilor este sau nu acelasi cuib ?

 

domnisoara aici prezenta ce ne spune ? lucreaza singura sau in cuibul randunicii ? mai ai colege acolo ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

din modul in care totul este prezentat aceeasi locatie , acelasi mod de prezentare acelasi blogspot pare a fi ceea ce este cunoscut pe site drept cuibul randunicii.

 

modul prezentare similar

 

blogspot ul

 

aceleasi texte

 

este clar ca este vorba de o colega noua in cuib daca ma intrebati pe mine

 

fata este draguta

 

probabil aici vorbim cu aceeasi persoana care le scrie la toate postarile. ma indoiesc ca au dezvoltat toate din ele cu profile similare pe blogspot abilitati editoriale similare online. locatie, text, blogspot totul la fel.

va asigur ca nu vorbim aici cu nici una din ele.

doar aceeasi persoana care face toate postarile cuibului.

 

este totul prea la fel. pana si acel "aproximativ" 45 minute se regaseste in celelalte postari. deci este un cuib acolo. [/size]

 

fata draguta nimic de zis. dar nu cred sa iasa vreodata ceva ok dintr-un cuib. [/size]

 

repet, personal o propunere de 45 min u este ok. macar 60 min ca toata lumea . toate saloanele ofera in principiu 60 min masaj. [/size]

 

voi ce ziceti domnilor este sau nu acelasi cuib ?[/size]

 

domnisoara aici prezenta ce ne spune ? lucreaza singura sau in cuibul randunicii ? mai ai colege acolo ?[/size]

Melissa este una dintre colegele mele.

Prezentarile le facem evident impreuna, dupa acelasi tipar simplu pt ca voua sa va fie mai usor sa aflati informatiile utile intr-un mod cat mai simplu.

Nu vad de ce nu ar iesi sau de ce nu iese ceva bun din "cuib" sau cum va place voua sa spuneti cata vreme se stie foarte bine ca eu lucrez intr-o locatie curata, sunt pretentioasa, imi ghidez colegele sa fie prietenoase,placute, orientate proclient si le sfatuiesc sa fie indeajuns de bune in ceea ce fac pt a ne pastra in locatie clientii.

Pot intelege daca esti unul dintre cei care nu au ajuns pe aici si probabil esti ofticat dar nu inteleg cum poti cataloga o fata drept naspa doar pt ca e intr-un loc prin care nu se stie daca ai trecut,nu ai testat si habar nu ai cum sunt serviciile ei.

Ei bine,eu te asigur si pe tine si pe cei de pe forum (si asta pot confirma cei care ne viziteaza) ca fetele care imi sunt colege si cu care impart locatia sunt cat se poate de dragute, educate, civilizate si vor incerca sa ofere servicii de calitate. Inteleg antipatia ta si a altora in ceea ce ma priveste,nu este un secret faptul ca eu fac blogurile (dupa cum am zis, impreuna cu ele, ca doar aranjez un text dragut in pagina,nu facem filozofia vietii).

nu ma prind insa cum poti sa iti dai cu parerea legat de o fata pe care inca nu ai cunoscut-o si nu ai habar daca e sau nu de calitate.

Te rog frumos sa postezi ceva concret daca ai de zis,pt presupuneri sau frustrari personale nu cred ca e pagina corecta. Daca ai chef de discutat filozofia cuibulul meu te invit pe discutii generale si vorbim pana te saturi de subiect.

Paginile de prezentare individuale ar trebui sa contina recenzii si informatii utile,nu suparari sau traume abjecte.

Pana una alta Melissa nu a postat vreo prezentare falsa,nu a pus poze false,nu a scris lucruri din stele, platforma ii este noua si normal sa ii arat despre ea si sa o invat cum sa lucreze pe ea pana se familiarizeaza. A mentionat ca a lucrat in domeniu deci are experienta.

Daca ai ceva personal o poti apela pt a vorbi direct cu ea (te asigur ca telefonul este la ea si ea rapunde la el,lucru valabil pt absolut toate colegele mele), in locatie cand se face programarea te vezi cu ea si ai ocazia apoi sa tragi concluziile daca e ce trebuie sau nu.

Daca vor aparea recenzii reale negative atunci o sa avem ce reprosa,pana atunci nu vad sensul pt care ne dam cu parerea. Nu vad recenzii proaste la colegele cu care lucrez in prezent si nu stiu cum de ai tras tu concluzii asa tragice dar cred ca ar fi cazul sa eviti topicele colegelor mele daca nu ai ceva de spus punctual despre ele. Sunt si useri care vin la colegele mele tocmai pt ca stiu ca au mai fost la mine sau la colegele mele si au primit servicii de calitate. Lasa-i pe ei sa aleaga daca vor sa revina sau nu iar tu poti sa te orientezi catre cine iti pofteste inima. Multumesc frumos pt intelegere!

 

Ps: ca idee pt tine si ceilalti, nu este un "cuib" cu 5 fete odata. Fiecare fata isi face programarea si vine in locatie special pt ea. Nu sunt niciodata 2 fete in locatie,nu este niciodata aglomeratie, mizerie,dezordine sau mai stiu eu ce se asteapta careva cand aude de cuib. Fiecare fata este independenta,pe cont propriu,fara griji,obligatii sau stres, au programul lor,fac ce vor, raspund la telefon si vin cand au ele chef, incuie si pleaca,drum bun.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare la toata lumea,

 

Eu in general incerc sa nu postez pe forum despre fete pe care nu le cunosc si nu le-am intalnit, dar pentru ca tocmai am vazut noul thread al lui Melisa si comentariile as vrea sa adaug cateva idei din experienta mea cu Randunica si colegele ei. 

 

Asa cum am marturisit si pe un alt thread, sunt un client foarte vechi al Randunicii si am avut placerea in diferite situatii sa le cunosc si pe unele dintre colegele ei. Pe Melisa inca nu am vizitat-o desi pozele arata foarte interesant si tentant.

 

Experienta mea de pana acum cu fetele este ca au doar 2 lucruri in comun, locatia si igiena, dar ele nu sunt niciodata toate acolo. Nu este un salon, este doar o garsoniera si fetele vin in functie de programari. Ele intotdeauna isi iau marja de eroare intre programari pentru a nu exista incidente si de aceea sunt si foarte stricte si insista pe respectarea programarilor. Nu mi s-a intamplat absolut niciodata in ultimii 5 ani sa ma intalnesc cu vreun alt client de exemplu ... cum s-ar intampla inevitabil intr-un "cuib".

 

Fiecare fata este diferita si cu experienta ei si ofera serviciile pe care le doreste. Exista colege ale Randunicii care ofera la ora, altele la 45 minute sau la 20, depinde de servicii si de oferta si cerere intr-un final... 

Fiecare dintre ele arata diferit si ofera o experienta diferita si servicii diferite. Unele se concentreaza pe serviii de cosmetica, altele pe masaj ... asa ca trebuie sa vorbiti cu fiecare in parte.

 

Ce pot sa va mai spun este ca fiecare este cu telefonul ei, deci nu cautati o secretara care sa va faca programare la o colega caci nu veti reusi.

 

Personal am avut numai experiente reusite cu colegele Randunicii. Intotdeauna stii la ce sa te astepti cand mergi la ele, cumva Randunica seteaza un standard de igiena si comportament cu clientul, care consider ca este foarte important. Ajuta foarte mult in evitarea potentialelor tepe la care te expui cand incerci un anunt nerecomandat dintr-un ziar sau de pe un site. Practic Randunica le face si fetelor dar si noua un serviciu, pentru ca asociindu-se cu ele, clientii care o cunosc pe Randunica vor apela cu incredere si la colegele ei. 

 

Acum cei care nu au ajuns niciodata la Randunica sau la colegele ei sigur ca isi pot da cu presupusul despre lucruri pe care nu le cunosc sau nu le-au incercat, eu doar mi-am impartasit experienta personala pe care o am cu Randunica si colegele ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

@wolverine, ești user vechi și foarte credibil. Bravo ție !

Eu am la activ numai 3 ani și ceva de când beneficiez de serviciile Rândunicii.

Nu am avut ocazia (din motive care nu țin de mine dar asta este ) sa ajung și la colegele ei.

Curățenia , ordinea , atmosfera , serviciile au fost mereu ireproșabile.

Fără graba , fără rasol etc.

Întăresc ce ai scris tu....

Dacă ar fi și în alte părți la fel....ehei.

@ Melissa , tare as dori sa ne cunoaștem....

Dacă bineînțeles mă primești...what You Say ?

Ai poze ultra , corp de excepție, felicitări !

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna seara!

Pastrati va rog topicul doar ca nota informativa (recenzii si detalii constructive) si daca vreti sa discutam personal cu foarte mare drag va raspund la mesaje,apeluri si whatsapp.

Numarul meu este afisat in titlu,folositi-l cu incredere.

Va asigur ca veti discuta cu mine personal.

Multi pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

in pozele de pe siteul tau esti tu??

ce sani frumosi!!! superbi!!!!!

Buna!.

Eu sunt in poze. Multumesc. Te astept cu drag sa ii cunosti si sa te bucuri de ei. Sunt fermi,jucausi, prietenosi si le place sa fie alintati, sarutati si tandru mangaiati. Fa-mi o vizita poate si penisul tau vrea sa stea intre ele.

Multi pupici!

Link spre comentariu

Salutare la toata lumea,

 

Eu in general incerc sa nu postez pe forum despre fete pe care nu le cunosc si nu le-am intalnit, dar pentru ca tocmai am vazut noul thread al lui Melisa si comentariile as vrea sa adaug cateva idei din experienta mea cu Randunica si colegele ei. 

 

Asa cum am marturisit si pe un alt thread, sunt un client foarte vechi al Randunicii si am avut placerea in diferite situatii sa le cunosc si pe unele dintre colegele ei. Pe Melisa inca nu am vizitat-o desi pozele arata foarte interesant si tentant.

 

Experienta mea de pana acum cu fetele este ca au doar 2 lucruri in comun, locatia si igiena, dar ele nu sunt niciodata toate acolo. Nu este un salon, este doar o garsoniera si fetele vin in functie de programari. Ele intotdeauna isi iau marja de eroare intre programari pentru a nu exista incidente si de aceea sunt si foarte stricte si insista pe respectarea programarilor. Nu mi s-a intamplat absolut niciodata in ultimii 5 ani sa ma intalnesc cu vreun alt client de exemplu ... cum s-ar intampla inevitabil intr-un "cuib".

 

Fiecare fata este diferita si cu experienta ei si ofera serviciile pe care le doreste. Exista colege ale Randunicii care ofera la ora, altele la 45 minute sau la 20, depinde de servicii si de oferta si cerere intr-un final... 

Fiecare dintre ele arata diferit si ofera o experienta diferita si servicii diferite. Unele se concentreaza pe serviii de cosmetica, altele pe masaj ... asa ca trebuie sa vorbiti cu fiecare in parte.

 

Ce pot sa va mai spun este ca fiecare este cu telefonul ei, deci nu cautati o secretara care sa va faca programare la o colega caci nu veti reusi.

 

Personal am avut numai experiente reusite cu colegele Randunicii. Intotdeauna stii la ce sa te astepti cand mergi la ele, cumva Randunica seteaza un standard de igiena si comportament cu clientul, care consider ca este foarte important. Ajuta foarte mult in evitarea potentialelor tepe la care te expui cand incerci un anunt nerecomandat dintr-un ziar sau de pe un site. Practic Randunica le face si fetelor dar si noua un serviciu, pentru ca asociindu-se cu ele, clientii care o cunosc pe Randunica vor apela cu incredere si la colegele ei. 

 

Acum cei care nu au ajuns niciodata la Randunica sau la colegele ei sigur ca isi pot da cu presupusul despre lucruri pe care nu le cunosc sau nu le-au incercat, eu doar mi-am impartasit experienta personala pe care o am cu Randunica si colegele ei.

nu o sa iti dau credibilitate si sa-ti spun de ce

la toate fetele din cuib ul randunicii

ai interventii in a lua apararea cand discutiile degenereaza sau cand este nevoie de un sprijin

o sa cred ca este ceva subiectiv din partea ta. sau implicare de alt fel.

este clar ca ai o afinitate aparte pentru acel loc. tind sa caut mai mult opinii obiective. nu subiective. si tind sa nu caut cuib uri nedeclarate.

randunica are 4-5 profile pe aici care le butoneaza pe toate. nu mi se pare ok. 

mai ales cand este evident cu ochiul liber. sau sa inteleg ca fetele au si 3 calculatoare "la birou" si stau pe chat cu noi toata ziua ? 

mie nu imi place 

si daca fetele introduc vizita de o ora 60 min cum au toate saloanele (inteleg ca si acolo ar fi un soi de salon) dar fetele aleg sa si numeasca altfel cuibul si anume individual

cand este afacerea ei toata ziua buna ziua

repet aproape 45 min nu mi se pare o propunere decenta

daca ar baga 60 min ca toate saloanele respectabile mi s ar parea ok. la urma urmei si acolo tot salon este. dar este cuibul randunicii si are 5 nume pe nimfo copy paste la indigo si nu se cheama salon. tot aia e. 

fetelor fiti mai serioase spuneti lucrurilor pe fata si bagati 60 min ca tot poporul 

aiurea sa i spui unui barbat ca ii dai aproape 45 min din timpul tau... se poate mai bine credeti ma pe cuvant daca tot v-ati anturat si ati facut salon in titan faceti ora ora e clar ca e cuib acolo se vede cu ochiul liber

Link spre comentariu

@wolverine, ești user vechi și foarte credibil. Bravo ție !

Eu am la activ numai 3 ani și ceva de când beneficiez de serviciile Rândunicii.

Nu am avut ocazia (din motive care nu țin de mine dar asta este ) sa ajung și la colegele ei.

Curățenia , ordinea , atmosfera , serviciile au fost mereu ireproșabile.

Fără graba , fără rasol etc.

Întăresc ce ai scris tu....

Dacă ar fi și în alte părți la fel....ehei.

@ Melissa , tare as dori sa ne cunoaștem....

Dacă bineînțeles mă primești...what You Say ?

Ai poze ultra , corp de excepție, felicitări !

multumesc prietene esti un om respectabil opinia ta o pretuiesc. tu intr adevar esti monument istoric aici pe site si ca om umblat prin saloane esti multumit de cele aproape 45 min ale fetelor din cuibul randunicii ?

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

nu o sa iti dau credibilitate si sa-ti spun de ce

la toate fetele din cuib ul randunicii

ai interventii in a lua apararea cand discutiile degenereaza sau cand este nevoie de un sprijin

o sa cred ca este ceva subiectiv din partea ta. sau implicare de alt fel.

este clar ca ai o afinitate aparte pentru acel loc. tind sa caut mai mult opinii obiective. nu subiective. si tind sa nu caut cuib uri nedeclarate.

randunica are 4-5 profile pe aici care le butoneaza pe toate. nu mi se pare ok. 

mai ales cand este evident cu ochiul liber. sau sa inteleg ca fetele au si 3 calculatoare "la birou" si stau pe chat cu noi toata ziua ? 

mie nu imi place 

si daca fetele introduc vizita de o ora 60 min cum au toate saloanele (inteleg ca si acolo ar fi un soi de salon) dar fetele aleg sa si numeasca altfel cuibul si anume individual

cand este afacerea ei toata ziua buna ziua

repet aproape 45 min nu mi se pare o propunere decenta

daca ar baga 60 min ca toate saloanele respectabile mi s ar parea ok. la urma urmei si acolo tot salon este. dar este cuibul randunicii si are 5 nume pe nimfo copy paste la indigo si nu se cheama salon. tot aia e. 

fetelor fiti mai serioase spuneti lucrurilor pe fata si bagati 60 min ca tot poporul 

aiurea sa i spui unui barbat ca ii dai aproape 45 min din timpul tau... se poate mai bine credeti ma pe cuvant daca tot v-ati anturat si ati facut salon in titan faceti ora ora e clar ca e cuib acolo se vede cu ochiul liber

Ai o problema majora tu cu 60 de minute.

Vino tu in vizita si fac eu o exceptie pt tine. Stau si 61 doar sa fii multumit si fericit.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna dimineata!

De astazi incepand sunt disponibila in fiecare zi incepand cu ora 9 00 pana la ora 21 00.

Daca aveti dorinta sa vorbim ma gasiti pe whatsapp mai tot timpul. Si daca vreti sa ma intrebati ceva mai bine imi scrieti personal ca raspund cu drag daca intrebarile sunt pertinente si de bun simt.

Pt a nu mai fi discutii o sedinta cu mine va fi o ora intreaga. Oricum nu stau cu ochii pe ceas sa numar minutele,prefer sa ma concentrez pe sesiune in sine, pe serviciile pe care vi le ofer si de care vreau sa fiti multumiti. Pt mine un client care revine e un scop atins.

Multi pupici!

  • Like 1
Link spre comentariu

Ai o problema majora tu cu 60 de minute.

Vino tu in vizita si fac eu o exceptie pt tine. Stau si 61 doar sa fii multumit si fericit.

daca crezi ca o sa vin sa ti spun hey sunt tipul de pe site te inseli amarnic

ori faci pt toata lumea

60 min in oferta

ori prefer sa merg la un salon sau la o fata care respecta timpul meu si ma tine 60 min si nu ma grabeste

de mult nu mai merg la saloane pe repede inainte

cat timp am locuri unde ma duc si ora este ora

chestiile pe repede inainte luat banii la fraieri nu mi plac

este piata prea plina ca sa dau banii pe repede inainte

in plus la voi este salon si tineti aici sa l denumiti altfel cand de fapt este clar cuib manageriat de randunica la toate

sa fim seriosi spuneti pe bune ca sunteti salon acolo in cuibul vostru si faceti ora ora

ne vrajiti aici cu diverse

aproximativ 45 min poate sa fie cum ati scris voi si 30 min daca stau la dus 15

spune pe bune

pe bune prefer sa merg intr-un loc unde imi respecta timpul mai ales ca sunt VIP intr-o groaza de locuri misto

nu este o problema a mea

este cum functioneaza piata

daca o fata sau un salon imi spune 45 min aproximativ consider ca ma ia de prost

si imi cere aceeasi bani pentru care in alte locuri stau o ora n cap

Link spre comentariu

ADMIN ADMIN ADMIN

nu este ok 

ca la rubrica de masaj erotic

sa se promoveze escorte

si eu merg la escorte

dar nu le caut la masaj erotic

aici este vb de masaj erotic

doamna sa faca ce vrea dar nu este ok sa se promoveze ca escorta unde cautam saloane de masaj

not ok

rog adminiii sa faca ceva sa curete site ul not ok d asta sunt rubrici separate exista escorte testate pt asta pe siteA

ADMIN ADMIN ADMIN

va rog haideti sa curatam rubrica de masaj erotic de escorte exista rubrica de escorte testate pentru asta

la masaj erotic nu se face sex oral si sex normal

persoanele in cauza se promoveaza ca escorte pe topice de masaj erotic care este cu totul altceva

va rog nu este ok

ce loc mai au aici saloanele serioase daca sunt fete care ofera servicii de sex in aceasta rubrica

creata original pentru cu totul altceva ?

 

aceeasi problema acum o escorta are doua rubrici la masaj erotic wtf admins ?

Link spre comentariu

ADMIN ADMIN ADMIN

nu este ok 

ca la rubrica de masaj erotic

sa se promoveze escorte

si eu merg la escorte

dar nu le caut la masaj erotic

aici este vb de masaj erotic

doamna sa faca ce vrea dar nu este ok sa se promoveze ca escorta unde cautam saloane de masaj

not ok

rog adminiii sa faca ceva sa curete site ul not ok d asta sunt rubrici separate exista escorte testate pt asta pe siteA

ADMIN ADMIN ADMIN

va rog haideti sa curatam rubrica de masaj erotic de escorte exista rubrica de escorte testate pentru asta

la masaj erotic nu se face sex oral si sex normal

persoanele in cauza se promoveaza ca escorte pe topice de masaj erotic care este cu totul altceva

va rog nu este ok

ce loc mai au aici saloanele serioase daca sunt fete care ofera servicii de sex in aceasta rubrica

creata original pentru cu totul altceva ?

 

aceeasi problema acum o escorta are doua rubrici la masaj erotic wtf admins ?

scuze asta nu era pt tine am gresit rubrica eu am o problema cu escortele care se afiseaza pe rubrica de masaj

voi sunteti ok voi faceti doar masaj am dat click gresit

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

ADMIN ADMIN ADMIN

nu este ok 

ca la rubrica de masaj erotic

sa se promoveze escorte

si eu merg la escorte

dar nu le caut la masaj erotic

aici este vb de masaj erotic

doamna sa faca ce vrea dar nu este ok sa se promoveze ca escorta unde cautam saloane de masaj

not ok

rog adminiii sa faca ceva sa curete site ul not ok d asta sunt rubrici separate exista escorte testate pt asta pe siteA

ADMIN ADMIN ADMIN

va rog haideti sa curatam rubrica de masaj erotic de escorte exista rubrica de escorte testate pentru asta

la masaj erotic nu se face sex oral si sex normal

persoanele in cauza se promoveaza ca escorte pe topice de masaj erotic care este cu totul altceva

va rog nu este ok

ce loc mai au aici saloanele serioase daca sunt fete care ofera servicii de sex in aceasta rubrica

creata original pentru cu totul altceva ?

 

aceeasi problema acum o escorta are doua rubrici la masaj erotic wtf admins ?

  

scuze asta nu era pt tine am gresit rubrica eu am o problema cu escortele care se afiseaza pe rubrica de masaj

voi sunteti ok voi faceti doar masaj am dat click gresit

Oky!

Si eu sunt de acord cu tine,chiar daca ai gresit topicul. Eu ofer doar masaj.

O zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

foarte frumosi sanii Melissa!

in weekend lucrezi?

In aceasta sambata voi lucra. In alte weekenduri daca sunt disponibila cu certitudine o sa va scriu aici pe topic din timp ca sa stiti.

Te pup si multumesc pentru intrebare.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

daca crezi ca o sa vin sa ti spun hey sunt tipul de pe site te inseli amarnic

ori faci pt toata lumea

60 min in oferta

ori prefer sa merg la un salon sau la o fata care respecta timpul meu si ma tine 60 min si nu ma grabeste

de mult nu mai merg la saloane pe repede inainte

cat timp am locuri unde ma duc si ora este ora

chestiile pe repede inainte luat banii la fraieri nu mi plac

este piata prea plina ca sa dau banii pe repede inainte

in plus la voi este salon si tineti aici sa l denumiti altfel cand de fapt este clar cuib manageriat de randunica la toate

sa fim seriosi spuneti pe bune ca sunteti salon acolo in cuibul vostru si faceti ora ora

ne vrajiti aici cu diverse

aproximativ 45 min poate sa fie cum ati scris voi si 30 min daca stau la dus 15

spune pe bune

pe bune prefer sa merg intr-un loc unde imi respecta timpul mai ales ca sunt VIP intr-o groaza de locuri misto

nu este o problema a mea

este cum functioneaza piata

daca o fata sau un salon imi spune 45 min aproximativ consider ca ma ia de prost

si imi cere aceeasi bani pentru care in alte locuri stau o ora n cap

Suparat mai esti :)).

In prima faza in caz ca nu ai observat am modificat si pe blog aceasta idee ca sesiunea sa fie de 60 de minute. Pentru toata lumea. Eu te cred ca ai fost dezamagit de saloane ca am lucrat in salon si stiu cum ora are 40 30 50 de minute depinde de fiecare. Eu sunt o persoana parolista si probabil de asta am ales sa revin altfel decat in salon pt ca nu imi place sa ma bata nimeni pe umar si sa imi spuna ca s-a terminat ora sau sa ma grabesc. Acum stii ceva nu te obliga nimeni sa vii la mine ca e orasul plin si de saloane si de fete independente,mergi acolo unde vrei tu sa mergi si crezi ca e bine. Dar nu vei avea de unde sa stii daca eu sunt serioasa sau daca te grabesc cata vreme nu ai fost la mine asa ca nu stiu de ce crezi ca e normal sa ma etichetezi drept una care se va grabi. Am avut azi deja 2 programari si daca vor vrea cei care au fost la mine sa va scrie si sa va spuna cum a fost experienta poate confirma si ca nu m-am grabit deloc. Daca nu iti pot fi de folos si nu esti interesat de serviciile mele te rog mult de tot incearca sa te duci pe un topic unde sunt fete care te intereseaza. Ca uite ai scris atatea si tu si inca nu e nimic in clar legat de cum sunt eu ci doar despre cum esti tu suparat pe viata. Daca vrei sa vorbim mai multe imi poti scrie mie sau ma poti suna dar te rog mult lasa si tu topicul sa vada oamenii ce am de zis si ce servicii am etc pt ca nu cred ca ii intereseaza dezamagirile tale la alte saloane pe pagina pe care eu am deschis-o sa vorbim despre mine. Iti stau la dispozitie sa vorbim la telefon sau fata in fata cand vrei tu si despre ce vrei tu ai nr meu in titlu. Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna Melisa, servicii de dominare oferi?daca da poate deschizi topic si la dominare ca imi place cum arati si sunt interesat mai ales ca am mai fost in locatie la o colega dea ta si mia placut foarte mult

Nu cunosc inca domeniul. Poate dupa ce ma familiarizez cu notiunile daca voi considera ca serviciile mi se potrivesc si mie o sa anunt. Momentan fac ce stiu eu mai bine adica masaj erotic de calitate.

Link spre comentariu

  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna.

As vrea sa mentionez ca nu accept degetele introduse.

Ok mangaieri tandre fine gentile inteleg dar nu degete introduse. Si jucariile colegelor mele sunt pentru voi nu pentru mine. Le folositi voi cu colegele cand vreti sa le aveti in voi eu una raman pe ce stiu eu sa fac mai bine adica masaj erotic de calitate dupa cum v-am promis si descris pe sait si in prima postare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...