Sari la conținut

denisa 0747333269


Postări Recomandate

Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 1 minut, PIRATE a spus:

Ne postezi si anunțul ei?

Intrati si împreuna? 
 

sunt șanse sa ne întâlnim cu sogorul care fute la ea?!!

Scrie-mi te rog ! 

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Denisssa a spus:

Scrie-mi te rog ! 

Eu am mai fost la tine Denisa. Ideea e ca poate vor sa știe si ceilalți utilizatori care este ideea si la ce riscuri sunt supuși din moment ce ai colega. Ar fi frumos sa scrii sa vadă toată lumea, știm ca esti amabila si ai servicii de nota 10 👍🏻 Dar poate aia care nu te cunosc si vor sa vina o sa fie puțin reținuți, gen sa nu se întâlnească cu celălalt la baie si chestii de genu!

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 53 minute, PIRATE a spus:

Eu am mai fost la tine Denisa. Ideea e ca poate vor sa știe si ceilalți utilizatori care este ideea si la ce riscuri sunt supuși din moment ce ai colega. Ar fi frumos sa scrii sa vadă toată lumea, știm ca esti amabila si ai servicii de nota 10 👍🏻 Dar poate aia care nu te cunosc si vor sa vina o sa fie puțin reținuți, gen sa nu se întâlnească cu celălalt la baie si chestii de genu!

😃😃 Nu este niciun risc pentru ca facem programări in așa fel încât sa nu fie doua persoane deodată ! Una din noi sa fie liberă .. și tot așa 😜😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 2 ore, Denisssa a spus:

😃😃 Nu este niciun risc pentru ca facem programări in așa fel încât sa nu fie doua persoane deodată ! Una din noi sa fie liberă .. și tot așa 😜😘😘😘

 

Asta se traduce, din romana în romana, cam asa: bătăi în usa fetei care are client urmate de intervenții din partea colegei care își așteaptă clientul, intervenții prin care ii solicita eliberarea camerei în 5 minute.

Da, discreție ... și  în primul rand, intimitate!

SPOR!

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 4 minute, dmxgti a spus:

pe colega ta unde o putem vedea?si care ar fi cadoul pentru amandoua in acelasi timp?

Colega mea este pe publi24 ! Ea nu folosește forum . Cu amândouă este dublul prețul ! 300 finalizarea 600 ora . Marisa o puteți găsi 

Link spre comentariu
  • Oras:body
  • Oras:body
On 12/29/2021 at 1:04 PM, carlos_cj said:

Vizitat pisicuta.

Locatie pe Calea Turzii, un pic mai jos de reprezentanta Audi. Nu e singura, mai e cu o pisi, intra si impreuna, dar tot cu sters ciocanul dupa fiecare, inclusiv la oral. Asta mi-a spus-o ea.

Pozele sunt ale ei. Cred ca are mai mult de cei 22 de ani declarati, dar nu e trecuta.

Fundicul si buzele sunt bestiale, oralul e de viz. O ia bine, se joaca cu el, stie sa il trezeasca, multa saliva, e ce trebuie. 

Sanii un pic lasati.

Se lasa mangaiata, studiata, dar fara degete introduse in interior.

Presteaza on, np si cim.

La cim e nebunie. Eram superincarcat, dar a primit tot. Nu vrea si pe fatza, asa ca i-am umplut bine gurita.

Per total, 200 de lei. Merita, in primul rand pentru oral si finalizarea in gura.

Are peste cumva? 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:body
  • Oras:body
3 minutes ago, carlos_cj said:

Nu stiu. Sun sa o intreb? 😊 Cum iti dai seama daca o dama are peste? In apartament erau doar ea si colega ei.

Nu suna :)) am vazut mai sus tot felu de aberații si vorbe de aceea te am intrebat. Părerile sunt împărțite, eu o vad Ok acuma nu stiu ca nu am fost la ea. GFE ? 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...