Sari la conținut

denisa 0747333269


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 minut, Domnulspion7 a spus:

Marș cătelușule 🤣nu mai lătra 🤣🤣🤣

La anii tai astea sunt glume? 🤦‍♂️pai nu ma mai mira nimic ca esti satul de laba precum cainele de lant si esti tare ca un fular, apropo de asta, eram la hotel metropolis si am chemat o parasuta de la "top" de la voi🤦‍♂️ auzi ca cica top🤦‍♂️ eu: buna seara,, intra te rog...ea: aa pot intra?!..eu: nu iti bagi doar capu si restul corpului ramane pe hol🤦‍♂️ servicii? 😂🤦‍♂️ cand m-am apucat sa o ft a zis aia ca se muta la cluj (a si venit dupa 2 zile) nu am sa zic motivele dar sunteti niste labari in bistrita, nu toti, dar si moșu viteza ft mai mult ca 90 la suta dintre voi(nu am sa dau nume)🤦‍♂️

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 3 minute, Baddboykills a spus:

La anii tai astea sunt glume? 🤦‍♂️pai nu ma mai mira nimic ca esti satul de laba precum cainele de lant si esti tare ca un fular, apropo de asta, eram la hotel metropolis si am chemat o parasuta de la "top" de la voi🤦‍♂️ auzi ca cica top🤦‍♂️ eu: buna seara,, intra te rog...ea: aa pot intra?!..eu: nu iti bagi doar capu si restul corpului ramane pe hol🤦‍♂️ servicii? 😂🤦‍♂️ cand m-am apucat sa o ft a zis aia ca se muta la cluj (a si venit dupa 2 zile) nu am sa zic motivele dar sunteti niste labari in bistrita, nu toti, dar si moșu viteza ft mai mult ca 90 la suta dintre voi(nu am sa dau nume)🤦‍♂️

Da nume , hai latra 🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu

Cu destul timp in urma am vizitat-o si eu pe Denisa, avea colega pe Lory parca acum din cate am inteles este cu altcineva, cu alta colega...
Sa revin la recenzie, programare facuta cu usurinta pe whastap si confirmare inainte cu 30 de minute din partea mea, zis si facut, locatie bine cunoscuta pe Calea Turzii, locuri de parcare ai cate vrei.

Ajuns la locatie ma asteapta Denisa ne salutam politicos si ma intreaba daca vreau sa merg sa ma reinprospatez, imi aduce un prosop si fug rapid la baie, acolo ai cam tot ce tine de igiena, cam tot ce ai nevoie dar baia in sine nu este de lux, nu e wow, am trecut prin bai si mai bune dar aici am sa revin cu o nota la final.

Ies de la baie si fug in camera, acolo ma asteapta Denisa goala, ma pun pe spate mai vorbim putin si incepe sa imi suga pula, o ia o suge, o baga in gat, ramane acolo, o linge, o scuipa si te intreaba daca iti place, daca este ok cum suge, eu am optat pe OP ca aia e, dar s-a simtit bine limba ce mi-a dat-o pe capu pulii, stie sa suga pula, a avut o pozitie bestiala in momentul in care a supt-o. Am trecut la 69, acolo i-am lins pizda mult si bine in timp ce ea se ineca cu pula, nu am simtit nici un miros si am lins-o o perioada buna...

Dupa asta ma intreaba daca vreau sa o fut sau sa ne mai jucam, pula era maxim de tare, ma intreaba cum vreau si ma las pe spate, ia pula si o baga si incepe sa ma calareasca, ma fute ce ma fute si o pun capra, in capra am luat capu si l-am bagat in pizda si am futut-o maxim, geme si iti da contre, o fut ce o fut si ma termin pe ea. O rog politicos sa mai fac un dus, repet aceeasi chestie, ma imbrac ne imbratisam si ne uram de bine si o tai cu tigara aprinsa inca din scara blocului suflat si spunand: S-a mai meritat una!

Aspect: 9 are multe tatuaje, buze numai bune de supt si ten deschis
Locatie: 10 exceptand baia unde din punctul meu de vedere este un 7 ca nu arata prea bine ( dar nu e vina ei, asa sunt blocurile alea )
OP: 10
NP:10
GFE:10

Achitat 150 de cocosi, stat 30 cu tot cu duș si povesti.

De revenit, cat de curand posibil. Daca merita? DA 
Miros de peste, nimic nu ne-a deranjat nimeni. Te pup Denisa!

  • Like 5
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 56 minute, PIRATE a spus:

Cu destul timp in urma am vizitat-o si eu pe Denisa, avea colega pe Lory parca acum din cate am inteles este cu altcineva, cu alta colega...
Sa revin la recenzie, programare facuta cu usurinta pe whastap si confirmare inainte cu 30 de minute din partea mea, zis si facut, locatie bine cunoscuta pe Calea Turzii, locuri de parcare ai cate vrei.

Ajuns la locatie ma asteapta Denisa ne salutam politicos si ma intreaba daca vreau sa merg sa ma reinprospatez, imi aduce un prosop si fug rapid la baie, acolo ai cam tot ce tine de igiena, cam tot ce ai nevoie dar baia in sine nu este de lux, nu e wow, am trecut prin bai si mai bune dar aici am sa revin cu o nota la final.

Ies de la baie si fug in camera, acolo ma asteapta Denisa goala, ma pun pe spate mai vorbim putin si incepe sa imi suga pula, o ia o suge, o baga in gat, ramane acolo, o linge, o scuipa si te intreaba daca iti place, daca este ok cum suge, eu am optat pe OP ca aia e, dar s-a simtit bine limba ce mi-a dat-o pe capu pulii, stie sa suga pula, a avut o pozitie bestiala in momentul in care a supt-o. Am trecut la 69, acolo i-am lins pizda mult si bine in timp ce ea se ineca cu pula, nu am simtit nici un miros si am lins-o o perioada buna...

Dupa asta ma intreaba daca vreau sa o fut sau sa ne mai jucam, pula era maxim de tare, ma intreaba cum vreau si ma las pe spate, ia pula si o baga si incepe sa ma calareasca, ma fute ce ma fute si o pun capra, in capra am luat capu si l-am bagat in pizda si am futut-o maxim, geme si iti da contre, o fut ce o fut si ma termin pe ea. O rog politicos sa mai fac un dus, repet aceeasi chestie, ma imbrac ne imbratisam si ne uram de bine si o tai cu tigara aprinsa inca din scara blocului suflat si spunand: S-a mai meritat una!

Aspect: 9 are multe tatuaje, buze numai bune de supt si ten deschis
Locatie: 10 exceptand baia unde din punctul meu de vedere este un 7 ca nu arata prea bine ( dar nu e vina ei, asa sunt blocurile alea )
OP: 10
NP:10
GFE:10

Achitat 150 de cocosi, stat 30 cu tot cu duș si povesti.

De revenit, cat de curand posibil. Daca merita? DA 
Miros de peste, nimic nu ne-a deranjat nimeni. Te pup Denisa!

Multumesccc 🤗🤗🤩🤩🤩 . Nu mai lucrez cu Lory, baia e ok :)))) in locația pe care o am acum 😜😜 ! Deci te aștept cu un mare drag și vreau sa îmi atragi atenția 😜😜😋😋 . Te super puppppp 🤗😘😘😘😘🥰🥰

Link spre comentariu
Acum 3 minute, Denisssa a spus:

Multumesccc 🤗🤗🤩🤩🤩 . Nu mai lucrez cu Lory, baia e ok :)))) in locația pe care o am acum 😜😜 ! Deci te aștept cu un mare drag și vreau sa îmi atragi atenția 😜😜😋😋 . Te super puppppp 🤗😘😘😘😘🥰🥰

Cu siguranța o sa te vizitez si in noua locație dar mi-am exprimat părerea despre vechea baie! Fără supărare 🥰

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 ore, PIRATE a spus:

Cu destul timp in urma am vizitat-o si eu pe Denisa, avea colega pe Lory parca acum din cate am inteles este cu altcineva, cu alta colega...
Sa revin la recenzie, programare facuta cu usurinta pe whastap si confirmare inainte cu 30 de minute din partea mea, zis si facut, locatie bine cunoscuta pe Calea Turzii, locuri de parcare ai cate vrei.

Ajuns la locatie ma asteapta Denisa ne salutam politicos si ma intreaba daca vreau sa merg sa ma reinprospatez, imi aduce un prosop si fug rapid la baie, acolo ai cam tot ce tine de igiena, cam tot ce ai nevoie dar baia in sine nu este de lux, nu e wow, am trecut prin bai si mai bune dar aici am sa revin cu o nota la final.

Ies de la baie si fug in camera, acolo ma asteapta Denisa goala, ma pun pe spate mai vorbim putin si incepe sa imi suga pula, o ia o suge, o baga in gat, ramane acolo, o linge, o scuipa si te intreaba daca iti place, daca este ok cum suge, eu am optat pe OP ca aia e, dar s-a simtit bine limba ce mi-a dat-o pe capu pulii, stie sa suga pula, a avut o pozitie bestiala in momentul in care a supt-o. Am trecut la 69, acolo i-am lins pizda mult si bine in timp ce ea se ineca cu pula, nu am simtit nici un miros si am lins-o o perioada buna...

Dupa asta ma intreaba daca vreau sa o fut sau sa ne mai jucam, pula era maxim de tare, ma intreaba cum vreau si ma las pe spate, ia pula si o baga si incepe sa ma calareasca, ma fute ce ma fute si o pun capra, in capra am luat capu si l-am bagat in pizda si am futut-o maxim, geme si iti da contre, o fut ce o fut si ma termin pe ea. O rog politicos sa mai fac un dus, repet aceeasi chestie, ma imbrac ne imbratisam si ne uram de bine si o tai cu tigara aprinsa inca din scara blocului suflat si spunand: S-a mai meritat una!

Aspect: 9 are multe tatuaje, buze numai bune de supt si ten deschis
Locatie: 10 exceptand baia unde din punctul meu de vedere este un 7 ca nu arata prea bine ( dar nu e vina ei, asa sunt blocurile alea )
OP: 10
NP:10
GFE:10

Achitat 150 de cocosi, stat 30 cu tot cu duș si povesti.

De revenit, cat de curand posibil. Daca merita? DA 
Miros de peste, nimic nu ne-a deranjat nimeni. Te pup Denisa!

A facut si asta o recenzie dupa vizita de acum o luna, ti-a ca nu mai merge si te-a rugat sa-i faci o recenzie? De cand ai intrat aici te-am urnarit te-n gura, esti o pizda mai mare ca prostituatele astea si tind sa cred ca recenzia e fake, dar vorbim noi live.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 4 minute, Baddboykills a spus:

A facut si asta o recenzie dupa vizita de acum o luna, ti-a ca nu mai merge si te-a rugat sa-i faci o recenzie? De cand ai intrat aici te-am urnarit te-n gura, esti o pizda mai mare ca prostituatele astea si tind sa cred ca recenzia e fake, dar vorbim noi live.

Te fut in gat live 😘

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 3 ore, PIRATE a spus:

Te fut in gat live 😘

Daca asta vrei, asta o sa primesti, nu uita ce ai scris aici, intipareste-ti bine in minte cuvintele alea. Chiar ma plictiseam in plm, nu aveam pe cine sa frec in nas, uite ca ai aprut tu, mincinosu puli mele🤦‍♂️

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 44 minute, josephseed a spus:

... Cand ai papuci rosii si sutien rosu se poate spune ca le-ai asortat...

Eu cred că nu-s pantofii ei. Din poza pare că îi sunt cam mari. 🤪

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 6 minute, Domnulspion7 a spus:

Iti e frica sa nu te deoache careva de esti doar in rosu 🤣😘

haterii haterii 😂😂😂😂😂😂 . 😘😘

Link spre comentariu

După o pauză de la astfel de activități, am fost ieri în vizita pe la titulara topicului. Per total, o surpriză plăcută.

Punctele ei forte sunt oralul cu Deep și modul în care i se vede fundul când o ia in doggy, ambele de 10.

Beneficiat de un ON, NP, CIM de calitate, la un preț normal - 200 lei - pentru Clujul de azi.

Altfel, amabila și încercând să facă pe plac, ceea ce pentru mine e suficient, necautand GFE.

Are colega, dar în afară că am văzut-o în bucătărie, nu am interacționat.

Sporuri!

Toma

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 49 minute, TomisN a spus:

După o pauză de la astfel de activități, am fost ieri în vizita pe la titulara topicului. Per total, o surpriză plăcută.

Punctele ei forte sunt oralul cu Deep și modul în care i se vede fundul când o ia in doggy, ambele de 10.

Beneficiat de un ON, NP, CIM de calitate, la un preț normal - 200 lei - pentru Clujul de azi.

Altfel, amabila și încercând să facă pe plac, ceea ce pentru mine e suficient, necautand GFE.

Are colega, dar în afară că am văzut-o în bucătărie, nu am interacționat.

Sporuri!

Toma

Mulțumesc pt cuvintele frumoase 🤗🤗🤗😘😘😘 ma bucur ca ți-a plăcut 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
1 hour ago, TomisN said:

Beneficiat de un ON, NP, CIM de calitate, la un preț normal - 200 lei - pentru Clujul de azi.

Explica-mi te rog chestia asta. De cand e normal?Si cum ai ajuns la concluzia asta?

PS. Scoate fata si prestatia ei din explicatie, vorbim strict de serviciu si pret. Afirmatia ta e la general, nu despre ce a prestat fata

  • Minus 1
Link spre comentariu
38 minutes ago, josephseed said:

Explica-mi te rog chestia asta. De cand e normal?Si cum ai ajuns la concluzia asta?

PS. Scoate fata si prestatia ei din explicatie, vorbim strict de serviciu si pret. Afirmatia ta e la general, nu despre ce a prestat fata

E un preț normal, daca pui in balanta cererea și oferta prezente momentan in Cluj.

 

Nu înseamnă că e un preț care îți sau îmi convine, dar astea sunt cu totul alte povesti.

Acum, e mai cald afara?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pai cum sa nu fie normal cind fata cere 150 lei și se duce Cité unul și ai spune ca ai puțin sa mărească prețul și ai mai lasă vro citiva o recenzie buna și atunci ai și normal sa ceara ca ea crede ca merita 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Acum 1 oră, Mosu1979 a spus:

Pai cum sa nu fie normal cind fata cere 150 lei și se duce Cité unul și ai spune ca ai puțin sa mărească prețul și ai mai lasă vro citiva o recenzie buna și atunci ai și normal sa ceara ca ea crede ca merita 

Dar ele si la 100 cred ca merita si is multumite. Ca inainte sa se apuce sa ofere pizda, nu facea nici atata. De fapt cred ca au prins pe Dzeu de picior.
Insa dupa aia vin idiotii si se prind si ele rapid ca pe idioti se traieste mai bine decat cu munca onesta.

Btw, scuza-ma ca iti atrag atentia: la inceput de cuvant se scrie cu î. E simplu, e întotdeauna așa.
Sper ca nu te superi. Noi bărbații ar trebui să ne mai atragem atenția unul altuia și să învățăm. E păcat să te vadă lumea ca analfabet, deși regula e așa de simplă. (î la început, â în interiorul și sfârșitul cuvintelor; excepție când e cuvânt compus, atunci normal că al doilea cuvânt din compoziție începe tot cu î).

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...