Sari la conținut

denisa 0747333269


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat de mai multe ori pe aceasta domnisoara si am doar cuvinte bune la adresa ei. Pe langa aspectul fizic foarte placut, are si o atitudine pro client, e foarte atenta la nevoile clientului, are rabdare si mereu te face sa te simti bine. Pot zice ca se implica in tot ce face. Eu o recomand.

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 14 ore, satelitman a spus:

Am vizitat de mai multe ori pe aceasta domnisoara si am doar cuvinte bune la adresa ei. Pe langa aspectul fizic foarte placut, are si o atitudine pro client, e foarte atenta la nevoile clientului, are rabdare si mereu te face sa te simti bine. Pot zice ca se implica in tot ce face. Eu o recomand.

Mulțumesc ♥️♥️❤️❤️🤗

Link spre comentariu
Acum 18 ore, Denisssa a spus:

Îmi pare rău ! Poate nu am avut vreun loc liber sau eram ocupată !  Când sunt cu clientul nu răspund nici la telefon nici la mesaje si dacă trece mai mult timp nu scriu înapoi ! Scuze 

Ok, poate am greșit să vă scriu în engleză, dar din păcate nu vorbesc limba română și folosesc traducătorul pentru a scrie aici, dar poate ar fi trebuit să-l folosesc pentru a vă scrie și vouă? În toate cazurile sper să pot veni la tine în zilele următoare. Va multumesc pentru raspuns. 

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0

Hei frumoșilor disponibila pentru programări de la ora 14:00 pana la 1:00 noaptea . Servicile mele sunt  oral normal masaj 69 mici fantezi 😻 ON in funcție de igiena NP ! CIM (50) extra COB inclusă in tarif ! 150 finalizarea 300 ora ! Mângâieri Și sărutări corporale 😋🥰🥰😘locația calea Turzii 🤗🤗🤗 Pupici și sa aveți o zi cât mai frumoasa 😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️😻😻😻😻😻😻😻05106839-275B-4629-A1B7-D92AAEDA8F4C.jpeg.974e52a8796bf18c4d4846d81d14b9e7.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 4 minute, reemy79 a spus:

Scaunul...Cât costă scaunul???😉😁😜

Ea a spus cât costa "halatul".

Pentru scaun ... adreseaza-te proprietarului apartamentului.

Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
Acum 19 minute, Denisssa a spus:

Îl vrei la pachet ? Doar așa se poate 😂😂😘

Piesa de rezistență deja am probat și e super în regulă dar mă interesează și restul..masa din bucătărie, mașină de spălat, covorul din living..Ști ce zic..😜😉😁

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei
Acum 43 minute, altu2 a spus:

Ea a spus cât costa "halatul".

Pentru scaun ... adreseaza-te proprietarului apartamentului.

Cât de inspirat ai fost tu când ți-ai ales nickname-ul 😉😁

Bravas colegu'!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...