Sari la conținut

denisa 0747333269


Postări Recomandate

Vizitator Denisssa
Reputație: 0

Disponibila pentru programări 😍 ! Ultimile 3 zile in Cluj!! Servicile mele sunt “Oral,normal,masaj,69! Sărutări și mângâieri corporale,CIM 50 extra , COB inclusă in tarif , prețurile sunt 150 finalizarea 300 ora ! Locația se afla pe Calea Turzii ! 😍😍😍❤️❤️❤️

B4E8B2D0-A6C1-44EE-A761-8F5B788DC823.jpeg

Link spre comentariu
La 15.01.2020 la 23:23, maximusm75 a spus:

:) de ce nu-i ziceti pe nume. omu e 'dus' cu pluta. 

P.S. coaie....flocoase va zice ceva?:)

Ca omul traieste in fobiile sale e o treaba.

Dar faptul ca gunoaiele is lasate aici sa enerveze pe toti daca platesc va e clar? Uite aici exemplul perfect. Scursura asta de maximus.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 28.05.2022 la 23:49, notoriusxxx a spus:

O sa apara in curand , cu un nou brand (probabil) , este in concediu , in curs de transformare/recuperare , si.a implantat silicoane

Are deja alt thread.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Disponibila pentru programări ! ❤️❤️ Recent mi-am pus implanturi și va trebui sa stau cu bustiera. Servicile mele sunt “oral protejat/neprotejat in funcție de igiena, normal protejat,masaj de relaxare,69,sărutări și mângâieri corporale. CIM 50 extra COB inclusă in tarif . 150 finalizarea 300 ora , locația se afla pe Calea Turzii . Pupicii ❤️❤️🥰🥰🥰

A975E2A7-0D13-48C8-95A1-9F96E4CB315E.jpeg

  • Inimioara 6
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Bunaa ! Disponibila pentru programări :crazylove . Pentru cei ce va deranjează țin bustiera (sutien) și pentru cei ce nu va deranjează ! Servicile mele sunt oral,normal,masaj,69 , mângâieri și sărutări corporale ,CIM 50 extra COB inclusă in tarif , masaj de relaxare, 150 finalizarea 300 ora . Sa aveți o zi frumoasa ,Pupicii :luv Fac și deplasări la hotel 250 finalizarea 400 ora ! 

05F6C346-307C-4DEA-9351-A2E9EAD54B7B.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor!

Am vizitat-o ieri pe Denisa, pentru un ON cu CIM.

Fiind la prima intalnire, nu aveam asteptari prea mari. Dar am fost placut surprins de experienta.

Nu vreau sa detaliez prea mult sau sa dau note, dar este de revenit si de recomandat. Nu cred ca poti sa pleci de la ea nemultumit :))

ON de vis, pe mine cel putin m-a nimerit la fix, nu am fost supt de multa vreme asa de bine. CIM pana la ultima picatura de ti-se inmoaie picioarele.

Fata a tinut cont de cerintele mele vestimentare, a fost atenta si receptiva la dorintele mele. Mi-a oferit pana si un masaj, dar am refuzat fiind putin pe fuga.

(Poate sunt pervers, dar inca si acuma am in minte privelistea si buzele ei, in timp ce mi-o suge plin de saliva, intr-un mare fel)

A fost exact ce aveam nevoie.

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
1 oră în urmă, cj-stoner a spus:

Salutare tuturor!

Am vizitat-o ieri pe Denisa, pentru un ON cu CIM.

Fiind la prima intalnire, nu aveam asteptari prea mari. Dar am fost placut surprins de experienta.

Nu vreau sa detaliez prea mult sau sa dau note, dar este de revenit si de recomandat. Nu cred ca poti sa pleci de la ea nemultumit :))

ON de vis, pe mine cel putin m-a nimerit la fix, nu am fost supt de multa vreme asa de bine. CIM pana la ultima picatura de ti-se inmoaie picioarele.

Fata a tinut cont de cerintele mele vestimentare, a fost atenta si receptiva la dorintele mele. Mi-a oferit pana si un masaj, dar am refuzat fiind putin pe fuga.

(Poate sunt pervers, dar inca si acuma am in minte privelistea si buzele ei, in timp ce mi-o suge plin de saliva, intr-un mare fel)

A fost exact ce aveam nevoie.

 

Aww 😍😍😍 Ce sweet ești 😍😍 Mulțumesc pentru recenzie . Te super pup 🥰🥰

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...