Sari la conținut

denisa 0747333269


Postări Recomandate

Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 10 minute, danabol a spus:

Problema e ca ai cam închis gura târgului cu poza asta. Eu zic sa nu ne bagam in familia ei si ce are ea 😉 am facut eu o greșeala mai sus si imi cer scuze, nu trebuia, pana la urma fiecare cu ale lui. Haideți sa susținem mai bine ceea ce face, poate ca o face pentru familie știți ? 😇 eu nu o condamn, te rog Denisa, nu lăsa capul jos orice ar fi si lupta pentru visul tau!

Mulțumesc din suflet 🤗🤗🤗 Chiar mai încurajat foarte mult ❤️❤️❤️

Link spre comentariu

Si eu sunt de părere ca trebuie lăsată familia acolo unde e, pentru ca noi nu știm prin ce traume a trecut fata asta sau ce nevoie are… nu trebuie bagat in seama nimic Denisa, fa-ti treaba daca crezi ca ti-o faci bine si esti împăcată cu sinele asta e cel mai important restu nu valorează nimic! Te pup frumoasa 

Link spre comentariu
Acum 14 ore, altu2 a spus:

Exista nene, exista, atâta doar ca e intru-n "cerc mai restrans".

P.S.: Dorina îți sugerează ceva?

Ca exista imi e clar si probabil daca intrebi pe oricare majoritatea ar accepta. Eu mai mult ma miram ca nu scrie nici una in oferta de servicii. (Probabil pt. ca si pe aia doar o copiaza de la altele.)
Dar oricum, mersi de pont. Nu stiu daca voi incerca, era mai mult o idee, nici nu ma prea atrage ideea.

Dorina e martoaga aia pe la 40+ ani care tot avea anunturi ca face masaj apoi daca intrebai face de toate?

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 16 minute, PIRATE a spus:

Si eu sunt de părere ca trebuie lăsată familia acolo unde e, pentru ca noi nu știm prin ce traume a trecut fata asta sau ce nevoie are… nu trebuie bagat in seama nimic Denisa, fa-ti treaba daca crezi ca ti-o faci bine si esti împăcată cu sinele asta e cel mai important restu nu valorează nimic! Te pup frumoasa 

Mersii 😘😘🥰🥰🥰

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 18 minute, Cacatul_pute a spus:

Dorina e martoaga aia pe la 40+ ani care tot avea anunturi ca face masaj apoi daca intrebai face de toate?

Nu.

Dorina & Sorin.

Link spre comentariu

Buna

Vă rog să știți că aceasta este prima mea recenzie și a fost tradusă în limba română de Google Translate. Vă rugăm să scuzați eventualele erori.

Am avut plăcerea să o văd pe Denisa astăzi. Este o femeie minionă, cu o față drăguță, păr frumos, buze gigantice de parcă ar fi fost înțepate de o albină și un fund uimitor. Are și o mulțime de tatuaje fierbinți, care îmi plac.

A existat o barieră lingvistică destul de puternică între noi, dar ne-am înțeles de minune. Are o atitudine de serviciu și de plăcere. Are o colega cu ea pe nume Marisa pe care am gasit-o pe publi dar nu pe aici si sunt in directia Turzii.

După ce a făcut duș și a întâlnit-o în dormitor, a intrat direct în ON și a fost cu adevărat grozav. Nu a fost „profund” în sensul tradițional (și oricum nu-mi place prea mult sunetul călugăresc.) Puteți merge doar pentru ON și să fiți foarte mulțumit.

Am vrut să încetinesc lucrurile, așa că i-am frecat spatele pentru a reseta ritmul, apoi am răsturnat-o pentru a-i face plăcere oral. Pe lângă resetarea ritmului, acest lucru ne-a permis să fim mai conectați (în ciuda barierei lingvistice). Îi plăcea foarte mult să fie îngrijită.

Am trecut la NP în mish, cățeluș, câine leneș și o poziție de linguriță. Am probleme să termin cu protectorul, așa că am revenit la oral pentru un finisaj exploziv în gură.

Speram că vor exista FK și GFE, dar nu au existat. Chiar și fără asta, am simțit că am construit o relație frumoasă.

Ca o notă secundară, au existat câteva comentarii aici despre unul dintre tatuajele ei și alte lucruri mici. Sunt mândru că se apără în aceste cazuri. Dar sper că nu va trebui să facă atât de mult.

Ea mi-a perceput taxa unică de finisare, dar am dat un bacșiș frumos.

M-am distrat de minune și o recomand pe Denisa.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 16 minute, clearthynker a spus:

Buna

Vă rog să știți că aceasta este prima mea recenzie și a fost tradusă în limba română de Google Translate. Vă rugăm să scuzați eventualele erori.

Am avut plăcerea să o văd pe Denisa astăzi. Este o femeie minionă, cu o față drăguță, păr frumos, buze gigantice de parcă ar fi fost înțepate de o albină și un fund uimitor. Are și o mulțime de tatuaje fierbinți, care îmi plac.

A existat o barieră lingvistică destul de puternică între noi, dar ne-am înțeles de minune. Are o atitudine de serviciu și de plăcere. Are o colega cu ea pe nume Marisa pe care am gasit-o pe publi dar nu pe aici si sunt in directia Turzii.

După ce a făcut duș și a întâlnit-o în dormitor, a intrat direct în ON și a fost cu adevărat grozav. Nu a fost „profund” în sensul tradițional (și oricum nu-mi place prea mult sunetul călugăresc.) Puteți merge doar pentru ON și să fiți foarte mulțumit.

Am vrut să încetinesc lucrurile, așa că i-am frecat spatele pentru a reseta ritmul, apoi am răsturnat-o pentru a-i face plăcere oral. Pe lângă resetarea ritmului, acest lucru ne-a permis să fim mai conectați (în ciuda barierei lingvistice). Îi plăcea foarte mult să fie îngrijită.

Am trecut la NP în mish, cățeluș, câine leneș și o poziție de linguriță. Am probleme să termin cu protectorul, așa că am revenit la oral pentru un finisaj exploziv în gură.

Speram că vor exista FK și GFE, dar nu au existat. Chiar și fără asta, am simțit că am construit o relație frumoasă.

Ca o notă secundară, au existat câteva comentarii aici despre unul dintre tatuajele ei și alte lucruri mici. Sunt mândru că se apără în aceste cazuri. Dar sper că nu va trebui să facă atât de mult.

Ea mi-a perceput taxa unică de finisare, dar am dat un bacșiș frumos.

M-am distrat de minune și o recomand pe Denisa.

Cont facut in 2018 cu 8 postari, mai fake de atata se poate? E a doua recenzie fake in 2 zile, iar pe mine ma cam doare in pl de recenzii😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 15 minute, clearthynker a spus:

Buna

Vă rog să știți că aceasta este prima mea recenzie și a fost tradusă în limba română de Google Translate. Vă rugăm să scuzați eventualele erori.

Am avut plăcerea să o văd pe Denisa astăzi. Este o femeie minionă, cu o față drăguță, păr frumos, buze gigantice de parcă ar fi fost înțepate de o albină și un fund uimitor. Are și o mulțime de tatuaje fierbinți, care îmi plac.

A existat o barieră lingvistică destul de puternică între noi, dar ne-am înțeles de minune. Are o atitudine de serviciu și de plăcere. Are o colega cu ea pe nume Marisa pe care am gasit-o pe publi dar nu pe aici si sunt in directia Turzii.

După ce a făcut duș și a întâlnit-o în dormitor, a intrat direct în ON și a fost cu adevărat grozav. Nu a fost „profund” în sensul tradițional (și oricum nu-mi place prea mult sunetul călugăresc.) Puteți merge doar pentru ON și să fiți foarte mulțumit.

Am vrut să încetinesc lucrurile, așa că i-am frecat spatele pentru a reseta ritmul, apoi am răsturnat-o pentru a-i face plăcere oral. Pe lângă resetarea ritmului, acest lucru ne-a permis să fim mai conectați (în ciuda barierei lingvistice). Îi plăcea foarte mult să fie îngrijită.

Am trecut la NP în mish, cățeluș, câine leneș și o poziție de linguriță. Am probleme să termin cu protectorul, așa că am revenit la oral pentru un finisaj exploziv în gură.

Speram că vor exista FK și GFE, dar nu au existat. Chiar și fără asta, am simțit că am construit o relație frumoasă.

Ca o notă secundară, au existat câteva comentarii aici despre unul dintre tatuajele ei și alte lucruri mici. Sunt mândru că se apără în aceste cazuri. Dar sper că nu va trebui să facă atât de mult.

Ea mi-a perceput taxa unică de finisare, dar am dat un bacșiș frumos.

M-am distrat de minune și o recomand pe Denisa.

Thank you darling 🤗🤗 ❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
Acum 4 ore, Cacatul_pute a spus:

La fata asta ma deranjeaza:

....

- ca scrie incorect.
Ca insusi familai e pestele,
treaba lor. N-ar fi prima.

😄😄😄

Bine spus dom' profesor de gramatică! Vai ș-amar...

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 11.01.2022 la 18:30, dorinel18' a spus:

😄😄😄

Bine spus dom' profesor de gramatică! Vai ș-amar...

Trebuia sa arati ca in capul tau prost nu sunt clare definitiile. Altfel n-ai confunda gramatica cu o rotire de litere la tastare.
Atata stie prostul, sa se hahaleasca si sa nu se poata abtine de a semnaliza ca e prost. Ce sa faca, el nu-si da seama oricum, e prea prost sa-si recunoasca nivelul.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 1 oră, Denisssa a spus:

Disponibila pentru programări 🤗❤️125BEC1F-3F96-4B59-A341-A573396B4B71.jpeg.47fc37e07e437efe2c1377414cdf630a.jpeg

Esti superba ! Una dintre cele mai bune femei la care am fost in viata , dupa cum am scris si mai sus , deabia astept sa te prind din nou la Bistrita . 

P.S. nu baga in seama toti prostii care jignesc si arunca cu vorbe urate , daca le raspunzi nu faci nimic altceva decat sa ii faci sa se simta bine si sa ii motivezi sa continue , ignora-i . 

Te pup !😘😍

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 18 minute, Domnulspion7 a spus:

Esti superba ! Una dintre cele mai bune femei la care am fost in viata , dupa cum am scris si mai sus , deabia astept sa te prind din nou la Bistrita . 

P.S. nu baga in seama toti prostii care jignesc si arunca cu vorbe urate , daca le raspunzi nu faci nimic altceva decat sa ii faci sa se simta bine si sa ii motivezi sa continue , ignora-i . 

Te pup !😘😍

Mulțumesc  pentru cuvintele frumoase 🤗🤗♥️ Te super pup 🥰 și așa voi proceda 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 53 minute, Domnulspion7 a spus:

Esti superba ! Una dintre cele mai bune femei la care am fost in viata , dupa cum am scris si mai sus , deabia astept sa te prind din nou la Bistrita . 

P.S. nu baga in seama toti prostii care jignesc si arunca cu vorbe urate , daca le raspunzi nu faci nimic altceva decat sa ii faci sa se simta bine si sa ii motivezi sa continue , ignora-i . 

Te pup !😘😍

Mai du-te sa ne sugi, a fost nevoie de interventia unui martalog din bistrita pentru a ne spune ca asta merita si ouale de pasti? Martalog parcheaza pe topic-urile din bistrita, noi stim ce avem aici, la voi daca vine si o petarda ii faceti monument, va-n gura de saraci🤦‍♂️

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 3 minute, Baddboykills a spus:

Mai du-te sa ne sugi, a fost nevoie de interventia unui martalog din bistrita pentru a ne spune ca asta merita si ouale de pasti? Martalog parcheaza pe topic-urile din bistrita, noi stim ce avem aici, la voi daca vine si o petarda ii faceti monument, va-n gura de saraci🤦‍♂️

Băi dar intr-un mod frumos nu puteai sa spui tot ce ai spus mai sus ? Asa ai sarit de cur in sus de zici ca am zis de familia ta 🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Chiar acum, Domnulspion7 a spus:

Băi dar intr-un mod frumos nu puteai sa spui tot ce ai spus mai sus ? Asa ai sarit de cur in sus de zici ca am zis de familia ta 🤣

In nici un mod, aici nu vorbim de moduri, stai in plm acolo in orasul tau, nu ne intereseaza parerea ta, cum nici pe noi nu ne intereseaza ce umflati voi pe acolo. Cand ma vezi pe mine ca fac o recenzie unei fete din alt oras (s-a intamplat de 2 ori in 10 ani de forum) atunci sa vina si altii sa zica ca, cactusu nu are tepi.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Chiar acum, Baddboykills a spus:

In nici un mod, aici nu vorbim de moduri, stai in plm acolo in orasul tau, nu ne intereseaza parerea ta, cum nici pe noi nu ne intereseaza ce umflati voi pe acolo. Cand ma vezi pe mine ca fac o recenzie unei fete din alt oras (s-a intamplat de 2 ori in 10 ani de forum) atunci sa vina si altii sa zica ca, cactusu nu are tepi.

Eu am vrut sa spun ca am intalnit-o si ca experienta ce am avut-o cu ea ma face sa o recomand , fata s-a purtat foarte frumos cu mine si ma gandeam sa ma comport si eu frumos cu ea de aia am vorbit frumos despre ea aici , dar tie ce sa iti cer ca tu din 10 lucruri pe care le postezi 7 is de-a pula , nici nu te mai bag in seama, scrie ce vrei tu 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 minut, Domnulspion7 a spus:

Eu am vrut sa spun ca am intalnit-o si ca experienta ce am avut-o cu ea ma face sa o recomand , fata s-a purtat foarte frumos cu mine si ma gandeam sa ma comport si eu frumos cu ea de aia am vorbit frumos despre ea aici , dar tie ce sa iti cer ca tu din 10 lucruri pe care le postezi 7 is de-a pula , nici nu te mai bag in seama, scrie ce vrei tu 

Ne doare-n pl ca ai intalnit-o tu, nici acolo, spune asta pe bistrita nu aici, vezi ca aveti cateva puscate pe acolo, fa-le lor recenzii, acum asta e aici, de drept ii facem noi clujenii recenzii, in rest pistol cu apa, cum a aparut el sa ne zica ca bobocul a inflorit iarna, daca arunc cu piatra de la tribunal, acea piatra face inconjurul bistritei in 2 minute, 2 case 6 blocuri, daca merge la voi si dianats asta va bucurati, va-n gura.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
Acum 26 minute, Baddboykills a spus:

Mai du-te sa ne sugi, a fost nevoie de interventia unui martalog din bistrita pentru a ne spune ca asta merita si ouale de pasti? Martalog parcheaza pe topic-urile din bistrita, noi stim ce avem aici, la voi daca vine si o petarda ii faceti monument, va-n gura de saraci🤦‍♂️

😂😂😂

Link spre comentariu

  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 9 minute, Baddboykills a spus:

Ne doare-n pl ca ai intalnit-o tu, nici acolo, spune asta pe bistrita nu aici, vezi ca aveti cateva puscate pe acolo, fa-le lor recenzii, acum asta e aici, de drept ii facem noi clujenii recenzii, in rest pistol cu apa, cum a aparut el sa ne zica ca bobocul a inflorit iarna, daca arunc cu piatra de la tribunal, acea piatra face inconjurul bistritei in 2 minute, 2 case 6 blocuri, daca merge la voi si dianats asta va bucurati, va-n gura.

Marș cătelușule 🤣nu mai lătra 🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...