Sari la conținut

denisa 0747333269


Postări Recomandate

Vizitator Denisssa
Reputație: 0

Disponibila pentru programări 😻😻 . Servicile mele sunt , Oral (Protejat/Neprotejat in funcție de igiena ) Normal (protejat) masaj de relaxare , 69 ! Mici fantezi sărutări și mângâieri corporale  ! CIM (50 extra) COB inclusă in tarif . Prețurile sunt 150 finalizarea 30 minute , 300 ora 2 finalizări ! Locația mea este pe Calea Turzii ! 😻🥰🥰🥰😘😘😘 ! 0747333269! Pupici 😘😘😘😘😘😽😽😽

E4D2C91D-CB4C-4EE2-B808-E29C32957C20.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 23 minute, sebastian13 a spus:

Bună Dennisa,oferi și anal. Wekend-ul viitor vei mai fi în Cluj ?

Mersi, te pup Adi.😘

Buna ! Anal nu fac . Si voi posta aici când  încep activitatea 😘 De mâine voi fi indisponibilă 

Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
1 oră în urmă, Cacatul_pute a spus:

Se pare ca nu se mai gaseste nimeni sa-i duca 200 RON. Oare de la chioraitul de mate sau de la bataile pestelui s-o fi apucat sa posteze ca din mitraliera?

Ce crezi îmi aduc 400 RON 😂😂😂 ! Nu degeaba ai numele asta “Cacatul pute” 😂😂 . Te ai descris fără sa vrei ! Aștepți cu nerăbdare vreo recenzie 🤦‍♀️ n-ai viața ? Decât sa urmărești aici ce se mănâncă ! Ți-am răspuns acum dar nu o sa ți mai răspund in caz ca asta vrei da cu hate cât vrei ! Sa ai o zi naspa ca și viața ta 😂🤗😂😂😘

Link spre comentariu

De ce as da cu hate sau orice altceva? Imi esti asa ceva de egala. Un ceva virtual, atat. (Chiar si asa virtual arati de cacat. Degeaba te-ai impachetat si ai pus maclavais pe tine, moaca tot de impins vagoane e.)

Iar cu nickname-ul, n-ai inteles, dar e tipic pt. prosti si proaste. Nu-ti explic, te depaseste oricum.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator Denisssa
Reputație: 0
1 oră în urmă, Maximovic a spus:

I-am trimis ieri un whotsapp lui Denise pentru a programa o întâlnire de seară și nu am primit niciun răspuns. Ciudat să tratezi un potențial client așa, nu crezi? 

Îmi pare rău ! Poate nu am avut vreun loc liber sau eram ocupată !  Când sunt cu clientul nu răspund nici la telefon nici la mesaje si dacă trece mai mult timp nu scriu înapoi ! Scuze 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...