Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

denisa 0747333269

Recommended Posts

• Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

am poposit astazi la Denisa. Per total placut impresionat. Am sunat, am facut o programare si in 30 min am fost la ea. O fire foarte placuta, se comporta natural cu tine, fara fite si se poate di

Vizitat pisicuta. Locatie pe Calea Turzii, un pic mai jos de reprezentanta Audi. Nu e singura, mai e cu o pisi, intra si impreuna, dar tot cu sters ciocanul dupa fiecare, inclusiv la oral. Asta m

Cu destul timp in urma am vizitat-o si eu pe Denisa, avea colega pe Lory parca acum din cate am inteles este cu altcineva, cu alta colega... Sa revin la recenzie, programare facuta cu usurinta pe wh

Posted Images

Guest Denisssa
1 oră în urmă, Maximovic a spus:

I-am trimis ieri un whotsapp lui Denise pentru a programa o întâlnire de seară și nu am primit niciun răspuns. Ciudat să tratezi un potențial client așa, nu crezi? 

Îmi pare rău ! Poate nu am avut vreun loc liber sau eram ocupată !  Când sunt cu clientul nu răspund nici la telefon nici la mesaje si dacă trece mai mult timp nu scriu înapoi ! Scuze 

Am vizitat de mai multe ori pe aceasta domnisoara si am doar cuvinte bune la adresa ei. Pe langa aspectul fizic foarte placut, are si o atitudine pro client, e foarte atenta la nevoile clientului, are rabdare si mereu te face sa te simti bine. Pot zice ca se implica in tot ce face. Eu o recomand.

Guest Denisssa
Acum 14 ore, satelitman a spus:

Am vizitat de mai multe ori pe aceasta domnisoara si am doar cuvinte bune la adresa ei. Pe langa aspectul fizic foarte placut, are si o atitudine pro client, e foarte atenta la nevoile clientului, are rabdare si mereu te face sa te simti bine. Pot zice ca se implica in tot ce face. Eu o recomand.

Mulțumesc ♥️♥️❤️❤️🤗

Acum 18 ore, Denisssa a spus:

Îmi pare rău ! Poate nu am avut vreun loc liber sau eram ocupată !  Când sunt cu clientul nu răspund nici la telefon nici la mesaje si dacă trece mai mult timp nu scriu înapoi ! Scuze 

Ok, poate am greșit să vă scriu în engleză, dar din păcate nu vorbesc limba română și folosesc traducătorul pentru a scrie aici, dar poate ar fi trebuit să-l folosesc pentru a vă scrie și vouă? În toate cazurile sper să pot veni la tine în zilele următoare. Va multumesc pentru raspuns. 

Guest Denisssa

Hei frumoșilor disponibila pentru programări de la ora 14:00 pana la 1:00 noaptea . Servicile mele sunt  oral normal masaj 69 mici fantezi 😻 ON in funcție de igiena NP ! CIM (50) extra COB inclusă in tarif ! 150 finalizarea 300 ora ! Mângâieri Și sărutări corporale 😋🥰🥰😘locația calea Turzii 🤗🤗🤗 Pupici și sa aveți o zi cât mai frumoasa 😍😍😍♥️♥️♥️♥️♥️😻😻😻😻😻😻😻05106839-275B-4629-A1B7-D92AAEDA8F4C.jpeg.974e52a8796bf18c4d4846d81d14b9e7.jpeg

Guest Denisssa

Buna dimineața frumoșilor 🤗😻🥰 Disponibila pentru programări 😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩

Guest altu2
Acum 4 minute, reemy79 a spus:

Scaunul...Cât costă scaunul???😉😁😜

Ea a spus cât costa "halatul".

Pentru scaun ... adreseaza-te proprietarului apartamentului.

Guest Denisssa
Acum 23 minute, reemy79 a spus:

Scaunul...Cât costă scaunul???😉😁😜

Îl vrei la pachet ? Doar așa se poate 😂😂😘

Acum 19 minute, Denisssa a spus:

Îl vrei la pachet ? Doar așa se poate 😂😂😘

Piesa de rezistență deja am probat și e super în regulă dar mă interesează și restul..masa din bucătărie, mașină de spălat, covorul din living..Ști ce zic..😜😉😁

• Like 2
Acum 43 minute, altu2 a spus:

Ea a spus cât costa "halatul".

Pentru scaun ... adreseaza-te proprietarului apartamentului.

Cât de inspirat ai fost tu când ți-ai ales nickname-ul 😉😁

Bravas colegu'!

• Like 1