Sari la conținut

Roza noua face total si are poze reale 0724762314


Postări Recomandate

  • Oras:Bd Lăpușneanul
  • Oras:Bd Lăpușneanul

Buna numele meu este Roza sunt o fata bruneta am 21 de ani 1,65cm 50kg serviciile mele sunt de oral protejat sau ne protejat la alegere finalizare orală sau corporală normal doar protejat in diferite poziții anal in funcție de mărime specific in funcție de mărime accept sărutări 69 și alte fantezi aștept propunerile voastre ma puteți găsi pe bl Alexandru Lăpușneanul in dreptul PECO rompetrol prețurile mele sunt de 100 lei finalizarea și 200 lei ora iar la total este 150 lei finalizarea și 250 ora dar specific analul este in funcție de mărime locuiesc singura accept si trio gen mmf sau cuplu o finalizare durează 25-30 minute o ora durează 60 minute ma puteți găsi la nr de telefon 0724762314

Disponibilă 😘
Link spre comentariu

Am fost la fata prin 2019 langa ldl. E educata si vb frumos

La oral e cat de cat ok la normal faci ce vrei nu zice nimic, i o tragi cum vrei, la anal nu face o are la program doar ca sa atrage clienti (marimea)

Oral 7

Normal 8

Poze reale

100/200

Nu e de revenit ca nu e nimic special mai bine incerci ceva nou

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd Lăpușneanul
  • Oras:Bd Lăpușneanul

Am fost la fata prin 2019 langa ldl. E educata si vb frumos

La oral e cat de cat ok la normal faci ce vrei nu zice nimic, i o tragi cum vrei, la anal nu face o are la program doar ca sa atrage clienti (marimea)

Oral 7

Normal 8

Poze reale

100/200

Nu e de revenit ca nu e nimic special mai bine incerci ceva nou

sunt prima oară in Cța de câteva luni Ianuarie 2020 mai exzact 😉😘 ( confuzie )
Link spre comentariu
  • Oras:Bd Lăpușneanul
  • Oras:Bd Lăpușneanul

Ai fost rapida.

Și eu vroiam sa spun ca din câte știu n-ai activat la LidlðŸ‘

da nu am avut locația decât pe Lapusneanu in spate la non-stop și acum lângă Rompetrol pe Lapusneanu 😘
Link spre comentariu

Prime pozele care ai pe topicul sunt de acolo cu 2 paturi lipite. De ce nu spui ca e adevarat pentru ca nu iti a placut recenzia pe care am facut, stai linistita ca o sa apare si alt coleg care o sa comfirme ce am zis eu si atunci o sa ai mai mult de pierdut find ca minti si automat o sa comfirmi si recenzia mea.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd Lăpușneanul
  • Oras:Bd Lăpușneanul

Prime pozele care ai pe topicul sunt de acolo cu 2 paturi lipite. De ce nu spui ca e adevarat pentru ca nu iti a placut recenzia pe care am facut, stai linistita ca o sa apare si alt coleg care o sa comfirme ce am zis eu si atunci o sa ai mai mult de pierdut find ca minti si automat o sa comfirmi si recenzia mea.

nu ma contrazic nu ma deranjat recenzia e dreptul tău gustul tău u alegi unde te duci și unde nu te mai duci o zi buna 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Bd Lăpușneanul
  • Oras:Bd Lăpușneanul

Văd ca azi faci recenzie la toată lumea la majoritatea fetelor după forum și nu prea nimerești locațiile prețurile lor perioada de activare in Cța ești pus pe off-topic și pe cearta azi ‘’ignor,, o zi buna 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bd Lăpușneanul
  • Oras:Bd Lăpușneanul

Buna numele meu este Roza sunt o fata bruneta am 21 de ani 1,65cm 50kg serviciile mele sunt de oral protejat sau ne protejat la alegere finalizare orală sau corporală normal doar protejat in diferite poziții anal in funcție de mărime specific in funcție de mărime accept sărutări 69 și alte fantezi aștept propunerile voastre ma puteți găsi pe bl Alexandru Lăpușneanul in dreptul PECO rompetrol prețurile mele sunt de 100 lei finalizarea și 200 lei ora iar la total este 150 lei finalizarea și 250 ora dar specific analul este in funcție de mărime locuiesc singura accept si trio gen mmf sau cuplu o finalizare durează 25-30 minute o ora durează 60 minute ma puteți găsi la nr de telefon 0724762314

Disponibilă 🔞
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

adica cand iesi de la ea fericit ca ai futut si tu pe domnisoara n cur, stii definitiv ca o ai micuta????

 

Am avut o experienta buna per total ,recomand, desi face anal cu marimi mici, deci nu va bazati decat daca o aveti mica :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd Lăpușneanul
  • Oras:Bd Lăpușneanul

Am avut o experienta buna per total ,recomand, desi face anal cu marimi mici, deci nu va bazati decat daca o aveti mica :)

îți mulțumesc de vizita și te aștept oricând cu drag 😘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...