Sari la conținut

Milf deep total 0761488024


raideru

Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:Buzau, Brasov, Munich.
  • Oras:Buzau, Brasov, Munich.

E iubita mea da face tot...o afla ca fac ascultatoare...daca nu rasp lăsați mes pe whatsap cand ramane singura va va raspunde

Si traducerea cand vine?

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Pe unde te duce cu masina? Scoruri? Eu nu am reusit sa dau de ea.

80 de lei am dat eu vara trecuta,era prin centru,nu m a dus nicaieri,a venit unde parcasem eu si acolo am ramas,avantajul foliilor la masina:))

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Vorbesc cu ea pe whatsApp de vreo 10 zile sau două săptămâni.

I-am spus cam ce imi doresc.

Mi-a zis că o oră de dominare soft e 300,iar pentru hard 500 ora.

La ce i-am spus că imi doresc ea m-a încadrat la hard,deși alte fete m-au încadrat la soft,cam pentru aceiași "piticei" de pe creier.

Nu asta e însă problema,asta se poate rezolva la fața locului,problema este bărbac-su care are un program care îi strică ei socotelile.

Ar fi o șansă pentru una din zilele următoare (nu spun care că mă urmărește o doamnă),doar că nu mi-a răspuns la ultimele mesaje,deci nu am o confirmare certă.

Dacă nu voi reuși întrevederea cu ea în acea zi atunci mă voi răzbuna pe o civilă pe care o am de ceva vreme în stand by.

Mă cam place și sper să fac cu ea multe din cele pe care mi le-am propus cu ....

Na,că era să-i divulg numele aici!

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Se mai aude ceva de fata asta?

 

Se aude,dar nu se vede!

Am spus aici că încerc de ceva vreme să ne sincronizăm pentru o întâlnire.

Ar fi trebuit să ne întâlnim alaltăieri sau astăzi,doar că ea a spus că după ora 21,iar eu nu pot justifica în niciun fel lipsa de acasă la ore așa de târzii.

Va trebui să renunț pentru o vreme.

De fapt nu renunț,amân.

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Nu ai reușit sa ajungi la doamna?

 

Dacă întrebarea îmi este adresată mie,îți răspund:nu,nu m-am întâlnit.

Nu am reușit să mă duc atunci când putea ea dau nu a reușit să vină atunci când puteam eu.

Voi reîncerca peste vreo lună jumate-două când mă întorc!

Link spre comentariu

Am fost eu. Am luat legatura cu ea pe whatsapp si am stabilit o intalnire. Tipa este deschisa cam la orice, doar sa stabilesti cu ea ce vrei.

Intalnirea a avut loc la o pensiune, eu am stat cu ea cam o ora, cu sex oral, normal si anal si dominare soft. Halatul a fost 300 (asa stabilisem), plus o mica atentie din partea mea.

Note nu dau, as fi subiectiv. Tipa nu e top model, nu te duci cu ea pentru frumusete, ci pentru placeri interzise.

Recomand pentru serviciile variate si pentru deschiderea ei de a fi fututa si tratata ca o sclava.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu. Am luat legatura cu ea pe whatsapp si am stabilit o intalnire. Tipa este deschisa cam la orice, doar sa stabilesti cu ea ce vrei.

Intalnirea a avut loc la o pensiune, eu am stat cu ea cam o ora, cu sex oral, normal si anal si dominare soft. Halatul a fost 300 (asa stabilisem), plus o mica atentie din partea mea.

Note nu dau, as fi subiectiv. Tipa nu e top model, nu te duci cu ea pentru frumusete, ci pentru placeri interzise.

Recomand pentru serviciile variate si pentru deschiderea ei de a fi fututa si tratata ca o sclava.

Ar fi frumos sa faci o relatare pe larg a evenimentului!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...