Sari la conținut

Isabel - 0736681868


Postări Recomandate

  • Oras:A Clockwork Orange
  • Oras:A Clockwork Orange

Anuntz!

 

Poze:

post-27272-0-51753800-1377040294_thumb.jpgpost-27272-0-83714500-1377040301_thumb.jpgpost-27272-0-15615800-1377040310_thumb.jpgpost-27272-0-29750800-1377040317_thumb.jpg

 

Locatie: complex str daliei , ap vechi renovat, baie k, prosop , gel - 7

Prestatie: oral NP, normal,NO FK - 8

Atitudine: relativ ok dar parca e ciudata, rece, protocolara, nu e proasta - 6

Igiena: ok - 9

Tarif : 200/300

 

Aspect: - aici e problema !!! e cea din poze , poate cu 4-5 ani mai mult, la corp arata ok dar sanii sunt lasati si cam praf, e constienta de asta si nu se dezbraca pana nu primeste banutzul, ce era sa mai spun , nu am putut sa plec si sa cer banii inapoi...m-as fi simtzit prost

SO! - futaciosii din TM imi datorati cate 1 leu pt fiecare citit de recenzie sa-mi recuperez banii, i putetzi  pune in al treilea burlan de pe partea dreapta a operei..

 

Mai are o colega , ceva mai plinuta si negrutza,nu am identificat inca anuntzul

 

Eu NU ....cu parere de rau : raport calitate pretz...negativ.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:A Clockwork Orange
  • Oras:A Clockwork Orange

:0 mercy Evo6..

 

Ce sa zic nu vreau nici sa-i stric piata fetei dar totusi imi vine in minte : http://nimfomane.com/forum/topic/8800-superblonda-noua-in-timisoara-0762322549-0769649368-0761168898/page-3

 

care iti arata "marfa" :) si dupa aia te intreaba "na ramai? iti nplace ce vezi?" si e la acelasi pret

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salut baieti,

am avut azi o experienta pe care vreau sa o impartasesc cu voi,

"frunzarind" publi24 dau de prospatura mentionata in titlu,

o sun, ma dirijeaza in complex pe str. Daliei, voce interesanta, politicoasa, accent de Bucuresti( buna, pa)

ajung la ea, un apartament destul de mare, cel putin 2 camere, posibil 3 , in care sta cu inca o bruneta care nu parea de neglijat,

Isabel este frumoasa, cel putin la fata, e versata, vorbeste la subiect, m-a luat direct cu banii, cat raman, ce vreau, etc.

am zis, inspirat, un numar, desi promitea mai mult,

m-a expediat politicos la baie, dupa care am inceput operatiunea,

m-a intrebat daca vrea cu lumina aprinsa sau stinsa, daca o vrea pe tocuri sau cu sutien,

i-am zis va imi place pe lumina si complet dezbracata, eroare !

repet, e o fata draguta insa corpul nu e partea ei tare, carnea cam moale, formele putin lasate, insa sanii probabil au fost candva atragatori, acum sunt foarte lasati si lipsiti de substanta, deprimanta priveliste, de compatimit fata,nu mai comentez pentru ca as fi rautacios.

actiune in sine e ok, orall neprotejat, fara mari veleitati,

normal am sxhimbat cateva pozitii, si, in forma fiind m-am abtinut putin sa o studiez ca la anatomie:-)

m-a interpelat insa nepoliticos spunandu-mi ca daca vreau sa ma lungesc o ora va trebui sa ii mai dau 100 lei, desi nu trecuse nici jumatate de ora,

dezamagit am terminat mecanic, am facut un dus scurt si am plecat fara intentia de a ma mai intoarce,

note:

locatie 8

aspect fata 9

aspect corp 6

oral 6

normal 8

atitudine 6

fara gfe, sarut, etc.

interesant de bifat o data ca experienta,

nu cred ca va face cariera in Banat,

Sanatate si bucurie sa aveti !

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Din puctul meu de vedere exista 2 tipuri de femei . Cele care se rezuma strict la ceea ce au de facut si cele care au nevoie sa faca " dragoste " cu clientii lor. O persoana care stie intr-adevar ce anume inseamna aceasta meserie , clar stie si ce are de facut . Bineinteles , parerile sunt impartite si fiecare are dreptul de a alege. Sunt si alte fete care au preturi minimale undeva in jur de 50 lei si fac tot. Si- pus vreodata cineva intrebarea cam in ce proportie sunt sanatoase femeile alea? In momentul in care apare scris igiena nu e vorba numai de igiena locuintei sau cea exterioara a corpului...si cum nu toti suntm medici nu toti stim ce ascund aceste fete .

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Din puctul meu de vedere exista 2 tipuri de femei . Cele care se rezuma strict la ceea ce au de facut si cele care au nevoie sa faca " dragoste " cu clientii lor. O persoana care stie intr-adevar ce anume inseamna aceasta meserie , clar stie si ce are de facut . Bineinteles , parerile sunt impartite si fiecare are dreptul de a alege. Sunt si alte fete care au preturi minimale undeva in jur de 50 lei si fac tot. Si- pus vreodata cineva intrebarea cam in ce proportie sunt sanatoase femeile alea? In momentul in care apare scris igiena nu e vorba numai de igiena locuintei sau cea exterioara a corpului...si cum nu toti suntm medici nu toti stim ce ascund aceste fete .

 

salut ronaldo si bine ai venit pe forum

Asteptam recenzia detaliata.

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pisic, ce a scris Ronaldo nu mai e off topic? Nu are nicio legatura cu topicul Isabel. Poate era cazul de mutat discutia la Discutii generale (nu ca nu s-ar mai fi discutat de igiena fetelor si eventualele boli)

E mai ok asa sa umplem topicurile fetelor cu tampenii inutile?

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pisic, ce a scris Ronaldo nu mai e off topic? Nu are nicio legatura cu topicul Isabel. Poate era cazul de mutat discutia la Discutii generale (nu ca nu s-ar mai fi discutat de igiena fetelor si eventualele boli)

E mai ok asa sa umplem topicurile fetelor cu tampenii inutile?

 

Noi moderatorii decidem cand sa intervenim iar sugestiile se scriu la sectiunea dedicata sugestiilor.

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...