Sari la conținut

Bruneta slim 0720787399 Larisa blink


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Felicitari ptr promovare .Deci ,prin toamna spun pilotului sa aterizeze chiar la tine in poarta ? Ca sigur trag o fuga prin patul tau . :rax2iar 

corsare iar visezi frate ca esti plekat in voiaje ?? 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -301
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

corsare iar visezi frate ca esti plekat in voiaje ?? 

Daca tu chiar crezi ca eu visez ,este doar parerea ta .Cum sa te fac sa ma crezi ?Iti dau un check in?Ce plm aveti toti frate cu plecarile mele ?Vrei sa-ti dau IMO navei ?Uite acum sunt in Malaezia ..Pennang .Deajuns ?

Link spre comentariu
Reputație: -301
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Tanti Violeta ????????

 

:))))))

Neah ,ca e inscris din 2014.Tanti Violata ..nu se mai baga dupa ultimele confirmari .Acum cred ca mai ie cate unul care nu are loc de mine nici cand sunt plecat . :laugh2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am ajuns si eu pe la domnisoara Larisa. Vizita scurta de lucru a constat in oral doar , la care ii pot da un 7, semideep cu ușoare atenții la anexe si finalizare manuala. Probabil ca am fost eu ușor grăbit si nu am clickuit cu ea deloc. In plus fizic nu este deloc pe gustul meu fiind extrem de slaba asa cum spunea si alt coleg inainte.

Am notat oralul cu 7 , fizic (subiectiv) 6-7 , apart f ok cu de toate -9 , atitudinea buna 8-9 insa eu unul nu mai revin insa o pot recomanda celor cu gusturi skinny. Happy hunting!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Am ajuns si eu pe la domnisoara Larisa. Vizita scurta de lucru a constat in oral doar , la care ii pot da un 7, semideep cu ușoare atenții la anexe si finalizare manuala. Probabil ca am fost eu ușor grăbit si nu am clickuit cu ea deloc. In plus fizic nu este deloc pe gustul meu fiind extrem de slaba asa cum spunea si alt coleg inainte.

Am notat oralul cu 7 , fizic (subiectiv) 6-7 , apart f ok cu de toate -9 , atitudinea buna 8-9 insa eu unul nu mai revin insa o pot recomanda celor cu gusturi skinny. Happy hunting!

Îți mulțumesc frumos! :'* :hug1
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna dimineata tuturor!Azi voi fi disponibila pana la 21:00!va pup si va astept!

Din pacate azi nu voi fi disponibila decat pana la ora 17:00!va pup si va astept marti pentru programari!
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare lume!! Dupa o programare in prealabil, astazi am ajuns la tanara domnita! Ghidat telefonic am ajuns cu bine la destinatie! Locatie curata, domnita vesela, pusa pe glume, baut un suc, fumat 2-3 tigari, conversatie juma de ora dupa care am purces la "locul de joaca" Ce sa intamplat, nu va spun, deja stiti...

Nota 10+ la toate capitolele (oral, normal, locatie, curatenie, GFE, etc.)

Multumesc Larisa esti o adevarata profesionista!! De revenit, cu siguranta!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Salutare lume!! Dupa o programare in prealabil, astazi am ajuns la tanara domnita! Ghidat telefonic am ajuns cu bine la destinatie! Locatie curata, domnita vesela, pusa pe glume, baut un suc, fumat 2-3 tigari, conversatie juma de ora dupa care am purces la "locul de joaca" Ce sa intamplat, nu va spun, deja stiti...

Nota 10+ la toate capitolele (oral, normal, locatie, curatenie, GFE, etc.)

Multumesc Larisa esti o adevarata profesionista!! De revenit, cu siguranta!

Mulțumesc frumos dragul meu și te aștept cu drag data viitoare!
Link spre comentariu
Reputație: 7143
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mai zic.din "porcelile" noastre?

Te parasc la faza din duş cu ibricu'? :)))

deci: de La Multi Ani, asa....

 

intru la dush si maimutica, citand din vestitul clip "spala-te la pla jegosu` dracu`" :) fuge la bucatarie dupa ibric! eu hot, ies de sub dush si incui usa! :)

ea, de pe hol, zicea! zicea si nu se lasa! :))

apoi am primit-o in baie, dar....ne-a luat ceva timp pana ne-am apucat de treaba!

 

ce or fi zis vecinii? :)

Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

deci: de La Multi Ani, asa....

 

intru la dush si maimutica, citand din vestitul clip "spala-te la pla jegosu` dracu`" :) fuge la bucatarie dupa ibric! eu hot, ies de sub dush si incui usa! :)

ea, de pe hol, zicea! zicea si nu se lasa! :))

apoi am primit-o in baie, dar....ne-a luat ceva timp pana ne-am apucat de treaba!

 

ce or fi zis vecinii? :)

cum asa?asa cu toată inima :-))) boing una în cap :-)))
  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 7143
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Tu-ți ceapa ta! :)

Vezi ca esti una din fetele de la care imi iau o pauza,ca poate la revenire sa nu mai radem in halul asta si poate ne mai si futem! Pai aşea? Sa dereglam programarile ulterioare pt 1 ora de bâză? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...