Sari la conținut

Bruneta slim 0720787399 Larisa blink


Postări Recomandate

Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Hi Larisa. One phone number for both of you together

the phone number is available for both beacause she don't know for the moment very good Constanta,and she cannot say to the customers where to come!
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

si cum ziceam:

e tarziu si ma apropii de semnal radar, dar sper sa prind esentialul:

larisa blk, aceeasi locatie ca in vara, aceeasi curatenie ( fara sa bat covoare) :), aceeasi prezenta si companie de nota 10! parca sa zic a mai SLABIT putin!:) deci amatorii de mega schinii aveti cuvantul!

dupa ce am servit ceva dulcegarii am purces la dus.amandoi. in pat, m-am gandit ca e bine sa stam inghesuiti si am chemat-o si pe....Andreea parca.colega.

serviciile larisei sunt de 10, desi nu a durat prea mult, sa zicem 1 punc/minut, dar oralul ala e fenomenal! m-a terminat in revers cw grl in "joc de glezne"! in acest timp ma jucam cu dotarile colegei.pe ea nu o pot nota, a fost prea in scurt dar primele impresii ar fi: tipa simpaticuta, Brunetica, 19 anisori declarati, zambareata, sani frumosi si tari.de fapt tare e toata! sta bine carnita si pe fundulet!;) e frageda si pare incepatoare.dam un minus la lipsa dusului inaintea actiunii, care e cam obligatoriu, dar o dau pe seama ca a fost chemata din scurt si n-a mai trecut pe la baie.

ele impreuna nu fac nimic.

imi dau si mie un 5 asa de trecere ca nu am apucat oleaca di savarina a la larisa!:( dar asta e un fel de "las ca mai vin"!:)

achitat vreo 250 leuti pentru un sex in 3 (cică), vreo 1 ora si ceva. dar nu regret, compania larisei....de nepretuit! :)

hai spor!!

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna dimineata!Disponibile pana la ora 18:00 !Multumim Cod pentru recenzie!Colega fiind mai la inceput,mai are de învățat cate una,alta!Va pupam si va așteptăm!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna dimineata!Disponibile pana la ora 18:00 !Multumim Cod pentru recenzie!Colega fiind mai la inceput,mai are de învățat cate una,alta!Va pupam si va așteptăm!

ok, las` ca nu da nimeni cu bitch-ul in ea:)

nimeni nu s-a nascut invatat, sigur va progresa!

Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna dimineata dragilor si la multi ani celor ce poarta numele Sf Nicolae si derivatele acestuia !Vom fi disponibile pana la ora 18:00!O zi frumoasa  si plina de caldura va dorim ! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Mă ajuți Mada69

Da si tu una doua pagini inapoi, o fi usor sa iti faca altii treaba? Sau da-i un telefon si vezi daca ti-e lene sa apesi pe maus

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Am reusit sa ajung la fete. Initial voiam cu amândouă dar larisa a spus ca i-au venit "musafirii". Nu am pus eu botu' dar având in vedere ca pe ea oricum o stiam nu m-a deranjat, am intrat cu Andreea . Flash: tanara ,nu foarte frumoasa dar simpatica , corp fain chiar daca are ceva pete pe piele,sani belea. Oral np fără finalizare, fk ,normal protejat 100 fin. Cam atât pe scurt. Dar nu despre asta vreau sa povestesc pt ca toate aceste aspecte sunt cumva subiective. Ceea ce vreau sa spun este ca rar am întâlnit o fată care de la intrarea in apartament până la iesire sa se străduiască asa de mult sa iti faca pe plac. Daca ar fi stat singura as fi zis ca pestii au bătut la ea pana au făcut-o asa, dar fiind colega cu larisa nu se pune problema. Probabil Larisa i-a explicat ce trebuie sa facă si ea încearcă sa aplice. Oricum din punctul ăsta de vedere,al respectului fata de banii clientului are nota 10. Sper sa rămână asa.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Total "neinspirata" prima poza...

L. E.

Ți-am dat punctul pentru 2000 rep, talibanule!

Sa traiesti sa fii iubit :) acu ce sa zic, meriti un premiu :) cand ajungi la 1999 zi ca iti dau si eu 2000-u :) :)
Link spre comentariu

Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Am reusit sa ajung la fete. Initial voiam cu amândouă dar larisa a spus ca i-au venit "musafirii". Nu am pus eu botu' dar având in vedere ca pe ea oricum o stiam nu m-a deranjat, am intrat cu Andreea . Flash: tanara ,nu foarte frumoasa dar simpatica , corp fain chiar daca are ceva pete pe piele,sani belea. Oral np fără finalizare, fk ,normal protejat 100 fin. Cam atât pe scurt. Dar nu despre asta vreau sa povestesc pt ca toate aceste aspecte sunt cumva subiective. Ceea ce vreau sa spun este ca rar am întâlnit o fată care de la intrarea in apartament până la iesire sa se străduiască asa de mult sa iti faca pe plac. Daca ar fi stat singura as fi zis ca pestii au bătut la ea pana au făcut-o asa, dar fiind colega cu larisa nu se pune problema. Probabil Larisa i-a explicat ce trebuie sa facă si ea încearcă sa aplice. Oricum din punctul ăsta de vedere,al respectului fata de banii clientului are nota 10. Sper sa rămână asa.

Buna seara :) Deoarece imi respect clientii care imi trec pragul,nu doresc sa ii dezamagesc,de aceea am preferat sa iti spun faptul ca nu pot ramane cu tine,pentru ca nu este placut nici pentru tine nici pentru mine sa avem parte de intamplari neplacute/jenante pe parcursul intalnirii noastre!Nici ieri,nici azi,nu am putut lucra din acest motiv,cu toate ca am fost la locație pentru a prelua apelurile Andreei,pentru ca asa cum a spus si ea tuturor celor ce au vizitat-o,ma repet si eu :ea nu este din Constanta si nici nu cunoaste împrejurările,asa ca eu va ghidez pe fiecare in parte cum sa ajungeti la locatie,indiferent din ce parte a Constantei veniti!

Ps:Andreea iti mulțumește pentru recenzie si te mai asteapta sa revi!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...