Sari la conținut

Bruneta slim 0720787399 Larisa blink


Postări Recomandate

Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Am reusit s.o prind si pe capritza asta slabanoaga. Initial am zis ca unde doamne incape atata pla, dar am costatat ca isi face loc atat in gura, o ia toata si mai linge si cohonele in acel timp si in pasarica la fel, toata!

Locatie in zona ciresica, frumusel.9

Aspect 8.5, skinny

Oral 10

Normal 9

Anal nu face.

Gfe 10

Igiena 10

Halatel: 100/200.

Recomand.

Multumesc pentru vizita si recenzie!Te pup dulce dragul meu si te mai astept :-*
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

BUN VENIT LARISA

 

noi constantenii suntem oameni primitori si cu vedete de Sibiu ca in cazul tau si cu debutante ...atat timp cat isi fac meseria corect si in respect pentru client 

 

Tu nu esti incepatoare ca sa te invatam ce trebuie sa cuprinda un anunt :telefon ,locatie ca zona,poze reale nu falsuri si foarte important  servicii si preturi ....deci te rugam sa faci treaba asta 

 

in rest iti urez succes in afaceri si daca pozele care le vei pune vor fi mai concludente si reale  promit sa-ti devin client

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila
  • Telefon: 012345678
  • Indisponibila

BUN VENIT LARISA

 

noi constantenii suntem oameni primitori si cu vedete de Sibiu ca in cazul tau si cu debutante ...atat timp cat isi fac meseria corect si in respect pentru client 

 

Tu nu esti incepatoare ca sa te invatam ce trebuie sa cuprinda un anunt :telefon ,locatie ca zona,poze reale nu falsuri si foarte important  servicii si preturi ....deci te rugam sa faci treaba asta 

 

in rest iti urez succes in afaceri si daca pozele care le vei pune vor fi mai concludente si reale  promit sa-ti devin client

Mersi frumos de sfat,voi nota si restul de detalii.Nu cred ca m-am declarat vedeta pe undeva,dar daca tu spui,te cred pe cuvant,iar pozele din anunt,si de pe topic imi apartin in totalitate,asa ca nu stiu de unde vorba asta cu "poze false".
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...