Sari la conținut

0745564590 simona


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu Simona sigur nu. De 2 ori am fost si nimic. Femeia face doar masaj

Te inseli! Eu am fost de 3 ori, a treia oara mi-a dat de inteles ca face, dar ajungi la 150 RON. Nu e greu deloc sa ajungi cu ea la o intelegere, doar ca e selectiva la pret.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare.

 

Am fost la dansa inainte cu 3-4 luni de mai multe ori

E o femeie matura, in jur de 40+, mai plinuta. Locatia e usor de gasit + loc de parcare. Apartamentul e renovat, amenajat, prosop curat in baie.

Masajul in sine dureaza 40 de minute, care e efectuat foarte bine si placut.

Dupa 2-3 sedinte am fost intrebat daca nu sunt interesat si de masaj cu finalizare manuala.

Pret masaj: 50

Pret masaj cu finalizare: 150.

 

Isi selecteaza clientii pe cine intreaba.

 

Spor!

Link spre comentariu
Vizitator bara77
Reputație: 0

salutare, am fost si eu (4..5 ori ) la doamna Simona cred ca a trecut mai bine de 6-8 luni, pot sa zic ca niciodata nu mi-a cerut daca sunt interesat de finalizare manuala, nu cred ca a fost vorba de bani... cred ca e foarte selectiva... 

se poate cineva sa spuna ceva detalii ....daca a obtinut cineva mai mult, ma gandesc la normal sau oral ...daca merg pot sa deschid subiectul sau ma trezesc cu un pestisor langa mine....Multumesc

Link spre comentariu
Vizitator bara77
Reputație: 0

200 de roni sex oral și normal 30 de minute.

salut, ma omule e adevarat ce zici .... am fost si nici vorba de oral sau normal chiar daca i-am spus sa spuna un pret...masaj si atat...plm imi vine greu sa cred ca numai la mine nu a vrut...spor 

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Va salut nu cred ca face sex ...poate o finalizare manuală

.

Eu am fost la ea si chiar am insistat de masaj erotic ..nici o sansa nici din partea ei sa imi propună un handjob.

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Joker nustiu sa ma exprim dar am fost la ea anul trecut o femeie la 40 de ani are vorbe plăcute nici grasă nici slaba ..in jur de 168cm ..suna sa vezi odată..masajul a fost placut face masaj terapeutic si de relaxare

Link spre comentariu

salut, sunt nou pe aici nu prea stiu unde si cum sa postez, sper sa pot ajuta cu ceva pe aici... am vazut postarea asta cu doamna in cauza ... eu va zic 100% ca face mult mai mult decat se vorbeste pe aici ... conteaza in primul rand persoana si apoi banii este foarte selectiva si discreta...daca este cineva care-i plac genul mai grasute atunci sa mearga linistit ...treceti la negocieri si apoi la "lupta"...incercati sa negociati cand sunteti la ea ... nu la telefon...

Sa ne auzim de bine...rog sa ma scuzati daca nu am postat cum trebe..

Link spre comentariu

salut, sunt nou pe aici nu prea stiu unde si cum sa postez, sper sa pot ajuta cu ceva pe aici... am vazut postarea asta cu doamna in cauza ... eu va zic 100% ca face mult mai mult decat se vorbeste pe aici ... conteaza in primul rand persoana si apoi banii este foarte selectiva si discreta...daca este cineva care-i plac genul mai grasute atunci sa mearga linistit ...treceti la negocieri si apoi la "lupta"...incercati sa negociati cand sunteti la ea ... nu la telefon...

Sa ne auzim de bine...rog sa ma scuzati daca nu am postat cum trebe..

Ok pana la urma ai luptat sau nu ? Cateva detalii daca se poate la prima sedinta sau client vechi? Se imiplica sau doar asa ... Si sa nu uitam cotizatia?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...