Sari la conținut

Inchiriere apartament pentru curvasareala :))


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pt ca eu nu merg in locatii de 70 lei .. intelegi ce spun? Si nici doamnele nu vreau sa se simta ca sunt intro locatie de futut, desi pt asta or sa vina.. as da 150-200€ pe luna pt ceva mai domestic si cu gust.. impreuna cu inca 2-3 fratiueri.. intr-adevar .. cam greu de gasit

Link spre comentariu
Vizitator almitak1
Reputație: 0

Zgârcit, machidon sau nu, părerea mea e ca, per ansamblu, tot închirierea în regim hotelier e mai ok. Dacă închiriezi cum vrei tu, în 3-4 inși, problemele logistice o sa strice treaba. Fiecare va merge acolo pe fuga, la o întâlnire... Nu se va gândi nimeni sa spele cana de cafea, paharul de vin, să schimbe și sa spele lenjeria etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci esti zgarcit am inteles

😆

incerc sa ies bine.. eu am iesiri minim 6 ori pe luna, asta ar veni sa zic undeva pe la 100 euro..asa ca eu prefer sa dau 150 unde treaba e mai domestica.. eu nu am fost niciodata intro locatie de 70 lei , dar ma gandesc ca acolo se slobozesc o gramada de cumetrii:))) ..am specificat putin mai sus ca vreau ceva mai chill asa..sunt convins ca ai inteles , dar faci pe carcotasul cu mine:))
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Zgârcit, machidon sau nu, părerea mea e ca, per ansamblu, tot închirierea în regim hotelier e mai ok. Dacă închiriezi cum vrei tu, în 3-4 inși, problemele logistice o sa strice treaba. Fiecare va merge acolo pe fuga, la o întâlnire... Nu se va gândi nimeni sa spele cana de cafea, paharul de vin, să schimbe și sa spele lenjeria etc.

nu neg.. sunt sanse mari sa ai dreptate. Aici vad cea mai mare problema, insa as incerca. Altfel , ma duc in regim hotelier pe 24 ore chiar daca stau doar 4-5😉
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oricum, nu este o dezbatere gen daca e buna sau mai putin buna o idee mea . Vreau doar sa mi unesc fortele cu cineva care crede ca ar fi o idee buna si atat. Nu consider neaparat ca ideea mea e buna pt toata lumea. Asa ca va multumesc pt recomandari.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oricum, nu este o dezbatere gen daca e buna sau mai putin buna o idee mea . Vreau doar sa mi unesc fortele cu cineva care crede ca ar fi o idee buna si atat. Nu consider neaparat ca ideea mea e buna pt toata lumea. Asa ca va multumesc pt recomandari.

Mare dreptate ai! Buna și rău ideea, la 150 euro/luna/partea mea, ma bag și eu. Dacă ne adunam 4 x 150 e un apartament decent în zona relativ centrală
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...