Sari la conținut

Care e treaba cu Randunica?


Postări Recomandate

  • Oras:Jungla
  • Oras:Jungla

Din ceea ce am inteles este faptul ca aceasya Randunuca are un cuvant de spus in ceea ce privesye mersul acestui forum. Este adevarat sau am fost prost informat?

 

Imi este viata pusa in pericol ca catre acest personaj? Am inteles ca are oameni foarte bazati in lumea interlopa si poate sa iti faca foarte mult rau.

 

Stau cu spaima-n suflet ca mi se poate intampla ceva mie si familiei, mai ales celor doi copii pe care ii am. Ei sunt lumina sufletui meu, mi-e teama pentru familia mea.

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Cica ea a dat ordinul sa fie asasinat Kennedy si l-a tinut ascuns pe Jimmy Hoffa in casa ei din Las Vegas, dupa ce a fost rapit de Mafia din New York in 1975 ! :) Nu te pune cu ea !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Din ceea ce am inteles este faptul ca aceasya Randunuca are un cuvant de spus in ceea ce privesye mersul acestui forum. Este adevarat sau am fost prost informat?

 

Imi este viata pusa in pericol ca catre acest personaj? Am inteles ca are oameni foarte bazati in lumea interlopa si poate sa iti faca foarte mult rau.

 

Stau cu spaima-n suflet ca mi se poate intampla ceva mie si familiei, mai ales celor doi copii pe care ii am. Ei sunt lumina sufletui meu, mi-e teama pentru familia mea.

Ticuta, de ce esti interesat de Irinuka ?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Jungla
  • Oras:Jungla

Cica ea a dat ordinul sa fie asasinat Kennedy si l-a tinut ascuns pe Jimmy Hoffa in casa ei din Las Vegas, dupa ce a fost rapit de Mafia din New York in 1975 ! :) Nu te pune cu ea !

Mi-e frica, iti spun sincer. Sint un om simplu dar ma tem pentru viata familiei mele...crezi ca ar trebui sa apelez la autoritati sau sa iau situatia in propriile miini?
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Mi-e frica, iti spun sincer. Sint un om simplu dar ma tem pentru viata familiei mele...crezi ca ar trebui sa apelez la autoritati sau sa iau situatia in propriile miini?

Ia o doar într o mana...situatia!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Jungla
  • Oras:Jungla

Daca da un telefon tu si tot neamul tau dormiti cu pestii.

De asta imi este frica. Are ochii albastri precum Dumnezeu care m-a salvat. Acum tot EL vrea sa imi faca rau, sa sufar in loc sa ma ia langa el...

 

Cred ca o sa cer ajutorul autoritatilor in cazul Randunica...

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

De asta imi este frica. Are ochii albastri precum Dumnezeu care m-a salvat. Acum tot EL vrea sa imi faca rau, sa sufar in loc sa ma ia langa el...

 

Cred ca o sa cer ajutorul autoritatilor in cazul Randunica...

Sa apelezi cu incredere la APEMIN, CUPRUMIN si Transgaz, numai ei te mai pot salva !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Mare plictiseala pe unele străzi....ați ajuns să scrieți de Randunica , sa o tot bravositi.

Ori are ea ascendent asupra unora , ori i-a refuzat pe unii și atunci se explică...

Dar pe @ticutza nu putea să îl refuze...pentru că el nu voia la ea.

Serios vorbesc !

Atunci de ce atâta agitație ?

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Din ceea ce am inteles este faptul ca aceasya Randunuca are un cuvant de spus in ceea ce privesye mersul acestui forum. Este adevarat sau am fost prost informat?

 

Imi este viata pusa in pericol ca catre acest personaj? Am inteles ca are oameni foarte bazati in lumea interlopa si poate sa iti faca foarte mult rau.

 

Stau cu spaima-n suflet ca mi se poate intampla ceva mie si familiei, mai ales celor doi copii pe care ii am. Ei sunt lumina sufletui meu, mi-e teama pentru familia mea.

De rasul plansului...

Ia cu apa!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...