Sari la conținut

0757254414


gaby24

Postări Recomandate

Blonda 20 de ani ofer masaj erotic si alte fantezii domnilor generosi Tel: 0757254414 [ed.656]. Anunt preluat din raid.

Ieri cu pofte carnale am rasfoit site-ul dupa ceva fetite si binenteles cum am patit si in ultimul timp nimic disponibil rezolvarea ziarele locale. Am gasit anuntul de mai sus,am sunat mi-a raspuns o domnisoara cu glas

dragalas dandu-mi ceva detalii cum ar fi 100nr oral neprotejat la ora nam tinut minte pretul nu m-a interesat. Locatia la ireg. Auzind aceste cuvinte incantat am purces spe lovatia fetei gandindu-ma ca fata noua , numar inexistent pe forum, locatie relativ noua deci evrik poate am descoperit o prospatura pe piata galatiului....

Continui in curand k mi se termina bateria la telefon. Imi cer scuze pentru intrerupere.

Link spre comentariu

Am revenit cu recenzia completa.

   Nu a fost asa. Am ajuns la locatie in icefrimu prima impresie a fost buna: apartament co o camera sau 2 frumos parchet, ma invita in dormitor un pat mare in mojlocul camerei, camera draguta ca pentru un om civilizat. Platit inainte suma de 100 ron care avea sa fie onorariul pentru servicii si cer binenteles dus. De aici incepe shoul imi spune ca nu curge apa calda, ok bine sunt 40 grade afara fac cu rece. Ajung in baie imi aprinde lumina pe hol eu.. ok da lumina nu? Ea zice nu ca sa ars si nare cine sa schimbe neonu... Cum era bezna am ales igienizarea zonelor la chiveta ca se vedea ceva vag acolo. Termin si cer prosop la care tipa imi aduce un sul de prosoape de bucatarie din acelea de hartie... Ii cer totusi un prosop tipa zice ca sa stricat masina de spalat si nu are ca sunt pe sarma ude. Acu ce sa mai zic trebuia sa o fac pe inspectorul vacanta sa vreu sa le vad acele prosoape.

     Descrierea fetei blonda aprox 20 de ani miniona 1,65 50 kg slabuta sani medii frumosi fund frumusel rotund.

   La capitolul sevicii praf. Din prima am intrebat de oral neprotejat si am primit raspuns da dar nu-ti dai drumu in gura mea. De era cineva acolo cred ca ne prapadeam de ras, domnisoara o tarancuta cu dialect care a venit la oras sa faca si ea niste banuti cinstit. Oral slab tare foloseste mana din belsug dar cu mine cel putin nu i-a mers ca iam dat peste labute. Se grabeste baga dintisorii si nici macar nu este docila, la un moment dat s-a oprit si spun sa continue si ea cica nu ca pune prezervativu. Eu pregatit de lupta nu ma cert cu ea ii spun ok te tin la normal cele 30 minute alocate actului. Binenteles a facut o fata ciudata si exclama ce esti nebun u chiar ai de gand sa stai 30 de minute... Trecem la normal o pun deasupra sa vad cum se misca. Cum ma asteptam fuge de junior ca arsa ca cica e groasa sa o bag mai putin de parca eram vreun terente. scimbam caprita sa vad si eu funduletul ala frumusel mai de aproape. Pe la spate e altceva am control m-am razbunat vreo 10 minute pentru toate neregulile apreciate pana la acel moment si binenteles ca nu auzi ca la iubita/ prietena/ amanta sunete de placere gemete si alte nebunii de care ne plac noua ci mai incet, ma doare, mai ai si nam mai retinut cate stupiditati contradictorii actului care se desfasura in acel moment. Cireasa de pe tort ca nu se umezeste natural deci am futut o pasarica uscata(semana cu o laba facuta pe graba) iar prezervativele ieftine luate 3 la un leu oferta de la supermachet care au lubrifiant numai pentru desfasurarea pe membru. Finalizat afara in caciulita de teama sa nu se fi rupt prezerv in ea.

 Note:

fata       8

Oral      4

Normal  4(pentru remarci idioate 3+1 pentru ca nu a abandonat desi vedea ca eu ma razbun)

Locatie   5.5 (3 pentru baie, 8 pentru dormitorul unde se desfasoara actiunea)

 

Concluzia clar de evitat.

Daca aveti intrebari raspund cu cea mai mare placere.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...