Sari la conținut

❤️❤️❤️Alexa Bucuresti ❤️❤️❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Hawai
  • Oras:Hawai

Disponibilă începând cu ora 10h00 pana la ora 22h00 pupici dulci dragilor :*

Find in trecere prin brasov si avand ceva timp liber am dat o geana pe nimfo... am vazut topicul lui Alexa si am zis sa o revad. Programare facuta pe whatsupp cu 30 min inainte. Ajuns la locatie urcat sus unde ma astepta frumoasa Alexa. Am fumat o tigara m-a servit cu un pahar cu apa dupa care am mers in dormitor. A inceput cu un ON ft bun e atenta si la sateliti :))) mai pe scurt un oral de nota 10!

Trecut la normal (protejat)unde am schimbat 2-3 pozitii . Se implica geme contre tot ce trebe. Nota 9,5.

Eu am sa mai revin la ea ori de cate ori imi va iesi in cale :-)))

Alexa te astept sa revii la cluj.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Find in trecere prin brasov si avand ceva timp liber am dat o geana pe nimfo... am vazut topicul lui Alexa si am zis sa o revad. Programare facuta pe whatsupp cu 30 min inainte. Ajuns la locatie urcat sus unde ma astepta frumoasa Alexa. Am fumat o tigara m-a servit cu un pahar cu apa dupa care am mers in dormitor. A inceput cu un ON ft bun e atenta si la sateliti :))) mai pe scurt un oral de nota 10!

Trecut la normal (protejat)unde am schimbat 2-3 pozitii . Se implica geme contre tot ce trebe. Nota 9,5.

Eu am sa mai revin la ea ori de cate ori imi va iesi in cale :-)))

Alexa te astept sa revii la cluj.

. Mulțumesc ptr vizita și curând și la Cluj pe curând dragul meu te sărut dulce :*
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Hmmm.... tu erai prin octombrie-noiembrie 2016 cu Roberta undeva pe Unirii in Bucuresti?

 

 

Imi aduc si acum aminte duo-ul cu cele 2 blonde fantastice, de am plecat clatinandu-ma pe picioare.

 

Ce vremuri :)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hmmm.... tu erai prin octombrie-noiembrie 2016 cu Roberta undeva pe Unirii in Bucuresti?

 

 

Imi aduc si acum aminte duo-ul cu cele 2 blonde fantastice, de am plecat clatinandu-ma pe picioare.

 

Ce vremuri :)

. Ce vremuri daaaa , poți sa m-ai spui o data :)))) te pup dragul :*
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Ce vremuri daaaa , poți sa m-ai spui o data :)))) te pup dragul :*

 

Partida respectiva a fost ultima data pentru mine "cu doua deodata", n-am mai avut ocazia de atunci, din diverse motive... lipsa de timp sau de ocazie (pe langa faptul ca m-am mutat cu cortul in afara Romaniei chiar la vreo doua luni dupa vizita respectiva.

 

Anyway, o mica informatie pentru brasovenii care ar apela la Alexa: Face un oral fantastic (cel putin asa mi s-a parut mie)... sincer nu stiu -exact- ce face, ca nu vedeam, posteriorul lu Roberta ocupandu-mi privirea si limba, dar ce senzatii erau la "juniorul" de care se ocupa Alexa.... parca si acum le mai tin minte, dupa 4 ani !

 

Asa... si daca are colega acum, nu ratati ocazia pentru un "duo", pentru ca e o experienta memorabila.

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Frumoșii mei Brasoveni vreau sa va mulțumesc celor care m-ati vizitat , in aceasta scurta vizita și celor care nu am reușit sa ne intersectam programul .... țin sa mulțumesc tuturor ptr primirea voastră de fiecare data cu multă caldura , dragoste și respect ! Alexa va dorește in primul rând sănătate ca de asta avem nevoie cu toții in aceasta perioada , Sărbătorii Fericite pline de iubire și fericire alături de ce iubiți voi , și sper sa ne revedem sănătoși la anul , sa speram ca va fi un an m-ai bun ptr toată lumea .... Va pupa Alexa și va îmbrățișez cu mult drag pupici dulci :* :*

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...