Sari la conținut

0730272589 Lorena prel ghencea


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai fato esti mai proasta decat prevede legea.Tu stii bn ca acum ceva timp ai lucrat la jum jum la alina da?ai fost in franta in perioada care eram eu la alina si ai dat de belele pe acolo,ai revenit in tata si esti in leg bune iar cu Alina.Logic ca esti dovezi si Alina ti le poate confirma si ti le poate arata ca le stie.Iar legat de bani,banii mi i a luat acum aproape 3 lumi si a tot zis ca returneaza banii si a spus ca pana la sf lunii septembrie o sa returneze banii dar nu i a returnat si a disparut si a schimbat tel si tot si nr si m a sunat dupa alt nr si nu vrea sa i mai dea si e disparuta.E disparuta si a fugit cu banii.Nu vrea sa apara sa returneze banii.Blonda costin georgian a zis sa isi pastreze banii sa isi ia lumanari ca va depune plangere la politie maine dim cu dovezile pe masa pt proxenetism si furt.Esti multumita acum? Daca poate dovedi ca a fost altfel rog sa arata dovezi

Citeaza Mi ia luat acum 3 luni Cui ???? Georee77 sau....Ca tu esti cl ai zis ..Proasta esti fata Daca Alina e pestoaica inseamna ca făcea mulți bani nu fugea cu bani dai
Link spre comentariu

Rebecaaa=Georee77=Elena sau cum dracu te cheamă Prostia a inceput si sa terminat cu tn😆😆😆😆😆

Las o draga pe elena acum si zi unde te gasesc sa vin sa imi faci si mie un sex oral cu finalizare orala.Da sa mi zici si mie daca e pescarul acasa ca s ar putea sa fiu aruncat de la balcon la fel ca ala.Si ma trezesc cu vreun copil prin locatie unde se practica prostitutia?

Link spre comentariu

Citeste mai bn ce am scris mai sus😆😆😆😆😆😆😆 retardato

Hei drogato spune i ei ca si ea si a facut cont.Altceva decat sa jignesti mai sti sau alte cuvinte in vocabularul ala al tau?sunt sigur ca in vocabularul exista doar 50 de cuvinte.Cat face 3×5?stii?ca am inteles ca esti proasta rauuuu dar cred si eu daca ai fugit de acasa de la 14 ani:)))))) zi ma primesti sa iti bag pula printe dinti asa frumos

Link spre comentariu

Eu tot zic ca femeia e nebuna si bonlava😂😂😂 dar nu ai ce sa ii faci daca atât o duce capul

Bai rapanoaso.Tocmai si a facut un cont pe nume rebecca.si a postat si a spus ce si cum muraturo.O faci pe fata aia nebuna si bolnava ca ne trimite dovezi cu tine si cu latraul ala care liati banii.Bai alina dristor(Alina dobre).Hai sa mi belesti cariciul cu tot cu bilele dupa el.Sa iti dau cu bilele asa in gura. bai eu stiu ca tu esti o femeiaa nebuna nu ea,ca tu ai vrut sa iti vinzi copilul cum l ai nascut si pe celalalt l ai tinut prin locatii de a ramas traumafizat si a zis ca nu vrea sa mai vada barbati.Asta e caz de tv fratilor cum sa traumatizez un copil asa cu baebati si sa l vinzi si pe celalalt

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O curvă proasta si nesimtita, nu stie sa vorbeasca la telefon si mai este și aroganță. Probabil ca are guvid, sa-i tragem la muie și să o învețe să vorbească.

Dacă ti-ai ales meseria de CURVA, atunci citeste fișa postului sa-ti vezi exact atribuțiile!

DE EVITAT SI PROPUN SA FIE MUTATA LA ZDRENTE DE EVITAT!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24034
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 22.11.2020 la 10:53, niconikolas a spus:

O curvă proasta si nesimtita, nu stie sa vorbeasca la telefon si mai este și aroganță. Probabil ca are guvid, sa-i tragem la muie și să o învețe să vorbească.

Dacă ti-ai ales meseria de CURVA, atunci citeste fișa postului sa-ti vezi exact atribuțiile!

DE EVITAT SI PROPUN SA FIE MUTATA LA ZDRENTE DE EVITAT!

Se da curva de Norvegia si Finlanda mai nou. 😄

Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 30.09.2020 la 14:08, georee77 a spus:

Revin cu ceva detalii bine de stiut.Aceasta domnisoara are leg cu pescali si cu pestoaice.Alina dristor zis Mirela Dobre(asa este trecuta pe relele de socializare)a fot pestoaica ei si din cate am inteles si acum au leg.ATENTIE MARE:Alina dristor(Mirela Dobre pe numele sau real)racoleaza d soare si le ia jumate din bani si le obliga sa se futa neprotejat cu clientii.Lorena draga si pe tine te a obligat.Atentie:Alina dristor"Mirela Dobre"este acuzata de furt.Cine vrea sa dea de Alina dristor o gasiti pe fb

Lorena esti in direct. Posteaza dovezi la ce spune colegul. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...