Sari la conținut

Andreea -0747406510


Postări Recomandate

Vizitator blue_knight_ct
Reputație: 0

Citind prima postare pe acest topic si intrand si pe profilul tau am ramas nedumerit cu privire la un aspect: tarifele aplicate la noi in Constanta care sunt, cele din topicul acesta sau cele de pe profilul tau? intreb deoarece la 150 de lei ora as fi foarte tentat sa iti fac o vizita. De asemenea, care este tariful pentru fantezii submisive, intra in pretul orei? Multumesc si succes in continuare!

Link spre comentariu
Vizitator blue_knight_ct
Reputație: 0

Buna seara!

 

Numele meu e Andreea, am 25 ani (declarati si reali), 1,64 m si 67kg

 

Dupa cateva discutii cu domnii care m-au vizitat in frumosul oras de sub Tampa, am decis sa va fac o vizita

 

Vorbit, vazut ca am tren in 40min. ...plecat

 

Acum o scurta prezentare a serviciilor si tarifelor :

 

Oral protejat/neprotejat in functie de igiena (fara scurgeri, bubite, mirosuri dubioase, etc)

 

Normal si anal protejat

 

CIM

 

COF

 

COB

 

Face-fuck

 

French kiss in functie de igiena si compatibilitate

 

69

 

Anilingus activ/pasiv

 

Si alte fantezii care se discuta in privat in functie de dorintele persoanei☺

 

100 lei finalizarea pe parcursul a 30-40min

 

150lei finalizarea pe parcursul a 60min

 

200 lei ora (60-70min) cu 2-3 finalizari

 

300 lei varianta de 2 ore

 

Ps.

La varianta de 100 lei nu ofer anilingus activ sau alte fantezii (in afara celor enumerate)!

 

 

Programarile se fac doar prin sms/WhatsApp!

 

Locatia in Tomis Nord!

 

Voi ajunge in seara asta si voi fi disponibila de la ora 23 pana la ora 3

Link spre comentariu
Vizitator blue_knight_ct
Reputație: 0

Citind prima postare pe acest topic si intrand si pe profilul tau am ramas nedumerit cu privire la un aspect: tarifele aplicate la noi in Constanta care sunt, cele din topicul acesta sau cele de pe profilul tau? intreb deoarece la 150 de lei ora as fi foarte tentat sa iti fac o vizita. De asemenea, care este tariful pentru fantezii submisive, intra in pretul orei? Multumesc si succes in continuare!

M-am lamurit singur, deci 150 o ora cu o finalizare si 200 ora cu 2 finalizari. Pt submisiv minim 200.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

M-am lamurit singur, deci 150 o ora cu o finalizare si 200 ora cu 2 finalizari. Pt submisiv minim 200.

Exact😉

Tarifele sunt aceleasi si pe profilul meu, dar exista o exceptie si anume domnii care m-au vizitat inainte de luna august si au minim o vizita lunara

Link spre comentariu
  • Oras:madagascar
  • Oras:madagascar

Exact

Tarifele sunt aceleasi si pe profilul meu, dar exista o exceptie si anume domnii care m-au vizitat inainte de luna august si au minim o vizita lunara

adica? 1 luna gratuit? sau pe pamant se schimba datele?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator blue_knight_ct
Reputație: 0

Exact😉

Tarifele sunt aceleasi si pe profilul meu, dar exista o exceptie si anume domnii care m-au vizitat inainte de luna august si au minim o vizita lunara

Sper din tot sufletul sa mai vii pe la noi la Constanta, din pacate am inteles ca azi e ultima ta zi aici. Chiar avem nevoie de o fata cu serviciile tale, sunt sigur ca si restul te vor aprecia.
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Sper din tot sufletul sa mai vii pe la noi la Constanta, din pacate am inteles ca azi e ultima ta zi aici. Chiar avem nevoie de o fata cu serviciile tale, sunt sigur ca si restul te vor aprecia.

Voi sta pana sambata dimineata😊
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Am fost azi la Andreea!

Un apartament ok, cu 2 camere decomandat, curat, primit prosop la intrarea in dus!

Andreea o tipa care stie sa se faca placuta, am ras cum n-am mai ras de mult alaturi de ea!

Actiunea nu o voi detalia in amanunt, dar pot sa zic ca a fost un happy end de proportii!

Nu te grabeste deloc, e loc de socializare, tigari si suc!

Platit 200!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Am fost azi la Andreea!

Un apartament ok, cu 2 camere decomandat, curat, primit prosop la intrarea in dus!

Andreea o tipa care stie sa se faca placuta, am ras cum n-am mai ras de mult alaturi de ea!

Actiunea nu o voi detalia in amanunt, dar pot sa zic ca a fost un happy end de proportii!

Nu te grabeste deloc, e loc de socializare, tigari si suc!

Platit 200!

Multumesc😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Imi cer scuze domnilor carora nu le-am raspuns la mesaje in ultima ora, dar sunt foarte obosita si nu mai sunt capabila nici fizic, nici psihic sa onorez alte programari azi (sa nu se inteleaga gresit, domnii nu erau programati) 😊

 

Revin dimineata la ora 8😊

 

O seara frumoasa!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Am fost azi la Andreea!

Un apartament ok, cu 2 camere decomandat, curat, primit prosop la intrarea in dus!

Andreea o tipa care stie sa se faca placuta, am ras cum n-am mai ras de mult alaturi de ea!

Actiunea nu o voi detalia in amanunt, dar pot sa zic ca a fost un happy end de proportii!

Nu te grabeste deloc, e loc de socializare, tigari si suc!

Platit 200!

Lasă lenea si fa recenzia cum trebuie, ca am vrut sa dau raport sa treacă topicul la Testate, da' nu e recenzie regulamentară. Hai, hai, stiu ca poti ! :D

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:cta
  • Oras:cta

Revin, ca sa nu ma mai cearta din nou Larisssa

Locatie de nota 10, apartament 2 camere decomandat

Am primit prosop curat la intrarea in dus

Socializare la tigara plus un pahar de cola

Andreea o tipa super ok, curata:

Gfe:10..a acceptat fk plus ca am ras destul cu ea

Oral on 10..stie cum sa se faca placuta!

Accepta si alte lucruri fiind submisiva, dar na.. Daca nu ati fost intarcati, puteti vorbii cu ea!

Finalizarea a fost peste tot!

Halat 200!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...