Sari la conținut

Doamna masaj 0733305877 fost 0734536432 (str. Harsova)


gyo_77

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor,

Vad ca nu s-a scris despre ea pana acum asa ca o sa incep eu.

Am fost de 2 ori, locatie o vila pe str Harsova curata, doamna are undeva la 45 de ani dar nu ii dai nici 36 se intretine face sport duce o viata sanatoasa din spusele ei si chiar mi-a lasat o buna impresie.

Masajul de relaxare este unul dintre cele mai bune de care am beneficiat pana acum, cam ca cel care mi l-a facut gimnasta matura (ptr cunoscatori), extrem de relaxant, se vede ca are pregatire in domeniu.

Pretul unei sedinte de masaj care dureaza 50 - 55min este 60RON.

Se poate si finalizare manuala la sfarsit caz in care pretul este 80RON. (nu discutati la tel despre finalizare ptr ca nu accepta)

Raport calitate pret f bun.

 

O sa punctez asa:

 

Locatie:                        9,50

Igiena locatie:              9,50

Aspect fizic:                 10 ptr varsta ei arata f bine, ai crede ca este cu cel putin 10 ani mai tanara - pozele spun mai mult decat 1000 de cuvinte

Igiena personala:         10

Masaj de relaxare:       10

Masaj erotic:                 9

Atitudine & seriozitate:  9 isi face bine treaba dar vb cam mult despre nutritie si stil de viata, unii s-ar putea sa se simta plictisiti de asta.

 

O recomand mai ales pentru masaj de relaxare, repet unul dintre cele mai bune din Bucuresti, iar la pretul asta cu atat mai mult.

Eu revin!

post-16970-0-25941100-1377446540_thumb.jpg

post-16970-0-64126500-1377446556_thumb.jpg

post-16970-0-71553100-1377446566_thumb.jpg

post-16970-0-80100500-1377446585_thumb.jpg

post-16970-0-72945100-1377446595_thumb.jpg

post-16970-0-41279200-1377446618_thumb.jpg

post-16970-0-30580000-1377446640_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Salutare,

 

Datorita vietii stresante pe care o duc am hotarat ca ar trebui sa fac ceva si pentru mine. Indemnat de cuvintele frumoase scrise de "gyo_77" si fiind in zona am hotarat sa fac o programare la aceasta doamna.

Am sunat cu 2 ore inainte de ora programata, pt. detalii privind locatia. Doamna este amabila, are un aspect f. ingrijit si cred ca locuieste chiar la adresa "cabinetului". Am ajuns la ora stabilita si am fost invitat sa ma asez pe masa de masaj, in chiloti. A urmat un masaj profesionist, de f. buna calitate; personal nu am mai avut parte pana acum de asa ceva. Dupa cele aprox. 50 min. m-am simtit chiar relaxat si revigorat. Intradevar, doamna are cunostinte vaste in acest domeniu si chiar in domeniul alimentatiei sanatoase. La sfarsit am intrebat daca practica si masaj erotic (sau finalizare)....raspunsul a fost insa NU. Acum notele:

Locatia: 10 ( str. Harsova, zona intersectia Baba Novac - usor de ajuns, locuri de parcare)

Contact: 0733305877

Aspect fizic: 10 (arata f. bine pt. varsta pe care o are)

Igiena: 10 (absolut nici o probelma)

Masaj de relaxare: 10 

Masaj erotic:  nu face;

Cadoul: 60 lei

 

Concluzia: Eu am sa revin avand in vedere calitatea masajului de relaxare si faptul ca imi este usor sa ajung.

Multa bafta!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

Salutare tuturor, vazand cele scrise pe aici m-am hotarat sa o vizitez pe dna. si am fost foarte multumit de prestatia acesteia.

Am facut programare vineri seara pentru sambata dimineata si totul a fost ok.

Eu m-am dus cu gand numai de masaj (fara dorinte de finalizari) si pentru a discuta cu pe teme de alimentatie/nutritie care pentru mine este un subiect important.

Locatia este foarte usor de gasit (chiar langa Piata Alba Iulia se gaseste strada).

Masajul a fost bun (in sensul ca m-am simtit bine dupa el), executat pe masa de masaj, tehnica folosita este diferita fata de ce am mai experimentat, desi poate parea destul de "moale" efectele acestuia au fost prezente si inca persista deci foarte ok.

Cei care au gand de finalizari pot sa caute in alte parti (si la alte preturi desigur) eu recomand dna. pentru masaj, care este bine executat si accesibil ca pret deci un raport pret/calitate mai mult decat rezonabil.

Ca si note:

Locatie:                            7 - aici depunctez baia foarte mica, in care de abia daca ai loc sa iti faci nevoile si dus nu cred ca exista (cel putin in camera unde am fost la etaj deci e bine sa veniti dushati de acasa)

Igiena locatie:                   9

Aspect fizic:                    10 ptr varsta ei

Igiena personala:           10

Masaj de relaxare:        9.5

Masaj erotic:                   - nu am fost pentru asa ceva

Atitudine & seriozitate:  10 am ajuns cand am stabilit si am primt ce asteptam.

 

Recomand pentru masaj de relaxare, unul de buna calitate la pretul lui.

Eu o sa mai revin cand mai am drum prin Bucuresti!

  • Like 2
Link spre comentariu

Sal si eu am fost aici si a fost superb  masajului de relaxare ,femeia a spus inca de la inceput la tel ca nu face erotic 

chiar stie  sa faca masaj  nota maxima 

 am sa revin cu drag la un masaj 

fara tenta erotica

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

face si masaj erotic, la tel spune ca nu, intr-adevar, dar acolo daca stii sa vorbesti cu ea, si esti destul de discret accepta sa te finalizeze cu mana, eu am beneficiat de 2 ori!

NU intrebati la tel, incercati sa fiti discreti in abordare daca vreti sa aveti parte!

Eu am sunat-o acum 1an si cand am intrebat de finalizare mi-a inchis tel, apoi prin vara am incercat din nou, de data asta cu o alta abordare, si am reusit, deci trageti concluziile!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare tuturor,

Vad ca nu s-a scris despre ea pana acum asa ca o sa incep eu.

Am fost de 2 ori, locatie o vila pe str Harsova curata, doamna are undeva la 45 de ani dar nu ii dai nici 36 se intretine face sport duce o viata sanatoasa din spusele ei si chiar mi-a lasat o buna impresie.

Masajul de relaxare este unul dintre cele mai bune de care am beneficiat pana acum, cam ca cel care mi l-a facut gimnasta matura (ptr cunoscatori), extrem de relaxant, se vede ca are pregatire in domeniu.

Pretul unei sedinte de masaj care dureaza 50 - 55min este 60RON.

Se poate si finalizare manuala la sfarsit caz in care pretul este 80RON. (nu discutati la tel despre finalizare ptr ca nu accepta)

Raport calitate pret f bun.

 

O sa punctez asa:

 

Locatie:                        9,50

Igiena locatie:              9,50

Aspect fizic:                 10 ptr varsta ei arata f bine, ai crede ca este cu cel putin 10 ani mai tanara - pozele spun mai mult decat 1000 de cuvinte

Igiena personala:         10

Masaj de relaxare:       10

Masaj erotic:                 9

Atitudine & seriozitate:  9 isi face bine treaba dar vb cam mult despre nutritie si stil de viata, unii s-ar putea sa se simta plictisiti de asta.

 

O recomand mai ales pentru masaj de relaxare, repet unul dintre cele mai bune din Bucuresti, iar la pretul asta cu atat mai mult.

Eu revin!

buna cum pot so gasesc pe doamna aceasta?

Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

buna cum pot so gasesc pe doamna aceasta?

Foarte simplu!

 

Pui mana pe telefon, o suni, vorbesti cu ea, te programezi s.a.m.d.!

 

Daca ai telefon cu cartela si nu ai minute pe cartela, reancarci cartela, dupa care o suni, vorbesti cu ea, te programezi s.a.m.d.!

 

Daca nu ai telefon, ori iti cumperi unul, ori imprumuti de la un prietene, dupa care o suni, vorbesti cu ea, te programezi s.a.m.d.!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

face si masaj erotic, la tel spune ca nu, intr-adevar, dar acolo daca stii sa vorbesti cu ea, si esti destul de discret accepta sa te finalizeze cu mana, eu am beneficiat de 2 ori!

NU intrebati la tel, incercati sa fiti discreti in abordare daca vreti sa aveti parte!

Eu am sunat-o acum 1an si cand am intrebat de finalizare mi-a inchis tel, apoi prin vara am incercat din nou, de data asta cu o alta abordare, si am reusit, deci trageti concluziile!

 

Concluzia e ca te duci pentru masaj si atat... doar nu o sa stau la miloaga pentru o finalizare...

Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

diaconescum are you mad? :rax2

Daca eu am fost de 2x acolo si iti zic ca am avut parte de finalizare de fiecare data, cum iti permiti sa ma contrazici? :slap2

Citesti dar intelegi ce vrei, am zis ca exista sanse (foarte) mari sa nu primesti finalizare la aceasta maseuza ... se pare ca pana acum esti singurul beneficiar.

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Sincer am fost atras de pozele doamnei si ma si visam cu capul intre coapsele ei. Asa ca am luat legatura cu ea si m-am programat. Aici trebuie sa recunosc ca a fost eficienta.( sau nu avea clienti) Oricum am ajuns!

Doamna arata bine. cel putin dupa standardele mele. Are curbe, sanii, iar fundul numai bun sa il lovesti cu pubisul intr-un doggy de ala aproape de animalic.

Dar din pacate in afara de un masaj si niste pietre calde pe spate nu am primit nimic. Doar niste auto-laude despre ea, cat este de fericita cu partenerul ei de viata. Sot, amant sau altceva. Am primit si un scarpinat in talpa cu un aparat de ala de sincer imi era frica sa nu ma curentez si sa mor nefutut si cu coaiele umflate.

A fost prima si ultima vizita. Am incercat sa ma bag in seama cu ea, dar mi s-a dat cu tifla. Nu sunt eu acum cancerul femeii gravide dar am o varsta la care imi dau seama daca femeia este pe bune sau fake!

Din pacate ea este fake! Sunt sigur ca in Japonia unde a prestat , a avut parte doar de gentlemani si samurai( cu puta mica). Aici in tara in care majoritatea am crescut fara jucarii si cu mana in chilotii( cei nascuti inainte de rascoala stiu despre ce vorbesc), cred ca se simte superiora cand ne ducem cu erectia in fata ei.

Notele

Locatia curata...am facut dus si sincer am avut intentia sa imi fac o laba sa ii las slobozul pe perete( suvenir) dar m-am abtinut

Masajul 6 mediocru

Pietrele , in afara de faptul ca am avut niste pete pe spate cateva zile( norocul meu a fost ca jumatatea a fost in delegatie) , nu au avut nici un efect.

Scarpinatul in talpa. Frica de electrocutare m-a facut sa nu ma bucur de el.

De revizitat? Nu in viata asta. Sau doar daca trece la un alt nivel in ceea ce priveste serviciile. Sanii si fundul merita efortul pecuniar!

60 de lei a fost taxa !

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

Sincer am fost atras de pozele doamnei si ma si visam cu capul intre coapsele ei. Asa ca am luat legatura cu ea si m-am programat. Aici trebuie sa recunosc ca a fost eficienta.( sau nu avea clienti) Oricum am ajuns!

Doamna arata bine. cel putin dupa standardele mele. Are curbe, sanii, iar fundul numai bun sa il lovesti cu pubisul intr-un doggy de ala aproape de animalic.

Dar din pacate in afara de un masaj si niste pietre calde pe spate nu am primit nimic. Doar niste auto-laude despre ea, cat este de fericita cu partenerul ei de viata. Sot, amant sau altceva. Am primit si un scarpinat in talpa cu un aparat de ala de sincer imi era frica sa nu ma curentez si sa mor nefutut si cu coaiele umflate.

A fost prima si ultima vizita. Am incercat sa ma bag in seama cu ea, dar mi s-a dat cu tifla. Nu sunt eu acum cancerul femeii gravide dar am o varsta la care imi dau seama daca femeia este pe bune sau fake!

Din pacate ea este fake! Sunt sigur ca in Japonia unde a prestat , a avut parte doar de gentlemani si samurai( cu puta mica). Aici in tara in care majoritatea am crescut fara jucarii si cu mana in chilotii( cei nascuti inainte de rascoala stiu despre ce vorbesc), cred ca se simte superiora cand ne ducem cu erectia in fata ei.

Notele

Locatia curata...am facut dus si sincer am avut intentia sa imi fac o laba sa ii las slobozul pe perete( suvenir) dar m-am abtinut

Masajul 6 mediocru

Pietrele , in afara de faptul ca am avut niste pete pe spate cateva zile( norocul meu a fost ca jumatatea a fost in delegatie) , nu au avut nici un efect.

Scarpinatul in talpa. Frica de electrocutare m-a facut sa nu ma bucur de el.

De revizitat? Nu in viata asta. Sau doar daca trece la un alt nivel in ceea ce priveste serviciile. Sanii si fundul merita efortul pecuniar!

60 de lei a fost taxa !

Mai da ce i-ai facut de nici masaj nu ti-a facut cum trebuie... probabil s-a enervat ca ai incercat altceva de te-a ars cu pietrele pe sale :))

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

din principiu nu am facut nimic. daca nimic se considera ca avem steagul coborat in berna, adica pula sculata! cred ca am jignit-o la nivelul subconstientului. adica uite si asta vrea sa ma futa! normal ca vroiam sa o fut. recunosc, nu imi e rusine. problema cu pietrele arse a fost doar o cireasa de pe tortul dezamagirii, provocate de sedinta de masaj!

Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

degeaba incerci sa o promovezi gyo, ar trebui inclusa la masaj de relaxare si terapeutic, efectiv nu face altceva, incadrarea la masaj erotic nu isi are rostul fiinda nu face sau nu face decat cand vrea pizda ei deci nu are ce cauta aici la masaj erotic.

nici pozele provocatoare nu isi au nici un rost, doamna nu face nimic de genul, ar putea fi chiar teapa sau sa intre la DE EVITAT din punct de vedere al partii erotice, repet e inexistenta.

cand tu spui ca ai beneficiat de 99 de ori de finalizari cu toata reputatia ta eu nu cred acest lucru.

ca dovada e insusi faptul ca dupa aproape 1 an de la topic esti sigurul beneficiar.

am tot asteptat, m-am gandit ca poate sunt eu mad ...

Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

Tu poti accepta / intelege ca eu am avut parte de finalizare la 2 din 2 vizite la ea ?  :dontgetit

Eram dupa ceva drinks si s-a nimerit sa fie topicul sus, nu mai postam iar.

 

Bravo ca ai primit masaj erotic si finalizari dar pari a fi singurul din tara, poate mai apare al 2lea in cativa ani.

Eu zic totusi sa nu o mai promovezi pe partea de masaj erotic, ea insusi spune ca nu face masaj erotic (cred ca e chiar un subiect sensibil pentru ea) deci nu stiu de ce ar fi incadrata la masaj erotic, daca ea nu ofera asa ceva. 

Mai mult decat atat are multe momente cand nu face nici masaj de relaxare cum trebuie (iarasi lucru asta poate fi cauzat de intrebarile legate de masajul erotic) 

vezi mai sus si vezi pe 0734.536.432 unde nu e vazuta bine.

 

AIYKO masaj (meridiane, detoxifiant, reflexogen, capilar, sinusuri, cervical, lombar personalizat). Doamna rafinata, educata. Efectuez masajul la tine sau la resedinta mea. Exclus sex, erotic;

0734219120 ( 0734.219.120 )   Bucuresti

ALEGE  masaj de clasa studiat , lucrat pe meridiane cu pres, ce cuprinde:reflexo (talpi), cervical, lombar, capilar.Masaj executat de o doamna rafinata si educata .La tine sau la domiciliul meu.Exclus erotic, sex!

ASAJ de clasa profesionist. Doamna stilata, educata. Nu erotic, sex,   -150  Lei / 2  ore

Link spre comentariu
Reputație: 2327
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da intr-adevar la tel zice ca nu, dar daca ajungi acolo la sfarsitul sedintei, te intreaba "facem finalizare? Mai costa in plus!"

Nu inteleg de ce insisti atat ca nu se poate! Eu iti zic ca se poate si nu 1 data de 2 ori am avut parte de asta!

Link spre comentariu
  • Oras:none
  • Oras:none

Da intr-adevar la tel zice ca nu, dar daca ajungi acolo la sfarsitul sedintei, te intreaba "facem finalizare? Mai costa in plus!"

Nu inteleg de ce insisti atat ca nu se poate! Eu iti zic ca se poate si nu 1 data de 2 ori am avut parte de asta!

Esti singurul din tara si cred ca ti-a oferit aceasta favoare pentru pozele facute. 

Intelg ca vrei sa o promovezi si sa o ajuti, dar eu zic ca mai mult ii cauzezi neplaceri.

Link spre comentariu
Reputație: 2327
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1. Nu incerc sa o promovez, pe ea in mod special, adaug poze noi pe orice alte topice, daca te-ai fi uitat la activitatea mea ai fi vazut asta.

 

2. Ptr postarile mele de pe forum nu imi este necesara aprobarea ta. Prin urmare esti liber sa nu fi deacord!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...