Sari la conținut

Mihaela 0722126224


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Frate, dar ați putea să sunați, atâtea întrebări, wtf, ce-i drept, dacă arata ca în poze, și e și fata de treaba, o sa fie coada la ea! 😂😂😂ðŸ˜

Stai asa... ca urmeaza... uro, cuckold, fk, siii multe altele... :laugh2 :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ți-am pus o întrebare în legătură cu Pozele care sunt și pe București.

Oricum mâine sau poimâine voi trece sa pe la tine. Dar totuși aștept un rasp.

 

Iubitule pozele imi apartin , cum am spus si in alta zi nu am fost niciodata in Bucuresti momentan , te astept cu drag la mine sa te convingi , cu ocazia asta ai putea sa confirmi si celorlalti pentru ca deja creezi o confuzie despre mine . Te pup si te imbratisez cu drag ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am incercat ieri cu o programare ajung in zona si nu a mai raspuns la telefon. Concluzile ...

 

Iubitule sunt momente in care mai sunt si ocupata , daca doresti poti lasa un mesaj sa te contactez pentru o eventuala programare . Te pup dulce si te astept ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Iubitule sunt momente in care mai sunt si ocupata , daca doresti poti lasa un mesaj sa te contactez pentru o eventuala programare . Te pup dulce si te astept !

ok ești ocupata dar dacă stabilești o ora anume cu un client încearcă măcar sa te scuzi dacă nu poți sa mai respecți programarea.
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

ok ești ocupata dar dacă stabilești o ora anume cu un client încearcă măcar sa te scuzi dacă nu poți sa mai respecți programarea.

 

Imi cer mii de scuze daca sa intamplat posibil trebuia insitat cu un telefon , dar nu se va mai intampal cu siguranta sunt si oarecum noua in oras , te pup dulce si sper sa revii <3 !

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hai ca fac eu primul o recenzie.

Am sunat-o de aseara sa ii cer mai multe detalii si sa o intreb daca lucreaza la ora la care as putea eu sa ajung,am stabilit ce si cum si azi o sun si ii spun ca sunt la mc si sa-mi zica unde trebuie sa ajung,imi spune urc si imi deschide usa o fata mica de inaltime undeva la 1.75 slim,aveam doar chiloti si sutien,intru ii zic daca pot sa fac un dus,baie ok,gel de dus,prosop curat,apoi intru in camera de joaca,am ales varianta de anal,incepe cu un oral nimic wow aici mai are de lucrat se poate si mai bine,pune fesul si trecem la doggy,aici se implica apoi se pune pe burta si termin iar in doggy,ce este un plus ca nu te grabeste.

 

Aspect: 8 pozele sunt reale are undeva la 20 de ani,sani micuti asa cum imi plac

Locatie: 8 baie curata prosop curat,fara,locul de joaca este o canapea extensibila

Ora: 6.5 nimic iesit din comun se putea si mai bine

Normal: nu am facut

Anal: 9 asa slim cum e se misca bine nu trebuie sa faci prea mult ca face ea

Halat: 150 lei dati inainte fara sa ii ceara ea

 

Din punctul meu de vedere a fost ok,am sa ii mai fac macar o vizita sa vad cum sta si la capitolul normal.

O seara placuta va doresc!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...