Sari la conținut

Candy


Postări Recomandate

  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

...fiecare isi spune parerea lui ...e democratie , traim liberi in aceasta tara chiar daca umblam cu masca ...

PS . te pup fata draga , fii mereu TU 😘â¤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

A fost o deosebita placere sa m-a întâlnesc iar cu Candy. Totul la superlativ și nici nu știu cum a trecut timpul. Note :10+.

Te pup și sper sa ne mai întâlnim cât de curând.

Sper ca proiectul /dorințele sa devina realitate .

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
La 29.06.2022 la 22:37, PaybackTime a spus:

Multe dintre fetele  care presteaza azi ar avea de invatat de la Candy la capitolul atitudine. Azi avem cam multe printese fara castel ....

sa vina la 300 cu 600 te mai duci?...........avea 400 ora acum 2 ani........vreau sa vad castelu nu sa-l cumpar...........

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
La 01.07.2022 la 9:33, pacostel a spus:

sa vina la 300 cu 600 te mai duci?...........avea 400 ora acum 2 ani........vreau sa vad castelu nu sa-l cumpar...........

daca te uiti la evolutia preturilor , majoritatea fetelor au pastrat preturile de aucm 2-3 ani. Doar cele care cereau 100/200 au crescut pretul. DAr sa stii ca , daca arata la fel ca acum 3 ani , as plati , numai  o data ce-i drept 600 lei pentru o ora.  Mi-a placut foarte tare si mi-a adus mai multa satisfactei decat mi-au adus altele 2 la care am platit cate 300 lei pe o ora. 

Link spre comentariu
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
Acum 10 ore, PaybackTime a spus:

daca te uiti la evolutia preturilor , majoritatea fetelor au pastrat preturile de aucm 2-3 ani. Doar cele care cereau 100/200 au crescut pretul. DAr sa stii ca , daca arata la fel ca acum 3 ani , as plati , numai  o data ce-i drept 600 lei pentru o ora.  Mi-a placut foarte tare si mi-a adus mai multa satisfactei decat mi-au adus altele 2 la care am platit cate 300 lei pe o ora. 

nu...........mai toate de la 150 au trecut la 200...........nu merita banii astia.........la ora merg unde cunosc.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 21 ore, PaybackTime a spus:

Sunt destule care tot cu 250 lei prestează ora că acum 2 ani.

Si sunt si fete mult mai frumoase 150 fin 250 sau 300 ora foarte bine si ieu am vizitat dar nu a făcut nimic special cu pretul 200 fin 400 ora nu s-a săturat oral neprotejat puțin și nu a făcut numai pozitiile lui faneziile tale ai e atale asta ieste nu aiai este prost cine cere cine dă .

Link spre comentariu
  • Oras:mansarda
  • Oras:mansarda
Acum 3 minute, Alfinoooo a spus:

Si sunt si fete mult mai frumoase 150 fin 250 sau 300 ora foarte bine si ieu am vizitat dar nu a făcut nimic special cu pretul 200 fin 400 ora nu s-a săturat oral neprotejat puțin și nu a făcut numai pozitiile lui faneziile tale ai e atale asta ieste nu aiai este prost cine cere cine dă .

Ai fost tu pe dracu................facea oralu doar protejat...............scrii si tu ce vezi prin alte recenzii.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 4 minute, pacostel a spus:

Ai fost tu pe dracu................facea oralu doar protejat...............scrii si tu ce vezi prin alte recenzii.

Odată a fost foarte puțin dupaia fiecare dată protrjat de ce trebuie să sari la oameni ?

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...