Sari la conținut

0751429082


Postări Recomandate

  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

http://www.piata-az.ro/anunturi/oras-cluj-napoca/5561007

 

Frumoasa, extravaganta, discreta cu o igiena impecabila te astept la mine pentru a descoperi impreuna clipe de neuitat asa cum visezi tu.Deplasare si la hotel.Tel.0751429082

 

Contact

[email protected]

 

 

N-am avut norocul sa raspunda la telefon, poate sunteti voi mai norocosi.

 

Poze:

post-88471-0-96545200-1377456871_thumb.jpg

post-88471-0-56847600-1377456883_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Felicitari pentru descoperire,acum sper sa fie reala tipa,si nu alta teapa. :beex2 

Voi incerca si eu maine sa o sun,si daca am norocul de a da de ea sa revin cu informatii sau chair cu o recenzie. :drool 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut. Sunat azi,raspuns o voce placuta,dar cam plictisita anuntandu-ma inca de la inceputul conversatiei de valabilitatea anuntului. Servicii oferite: oral +normal protejat 150/finalizare/sedinta cum i-a spus ea,mentionez ca nu a specificat sa fie alocat un timp pentru serviciul acesta, 250/doua finalizari,accepta sarututi in zina intima si pe corp,dar "nu si pe gurita",sa o citez pe ea,locatie Str. Horea,spune ca este singura si ca pana la ora 18 lucreaza la domiciliul ei,apoi doar outcall!

Programarile se fac inainte cu 5 minute!! Momentan nu intra pe lista mea de prioritati!

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut,

Si pentru ca azi am avut chef sa ma risc la ceva nou (si pentru ca cele "vechi" nu raspundeau la telefon) am sunat-o pe domnisoara in cauza.

Tipa mia zis oferta: o+n - 150 de lei pentru 30 de minute. Locatia pe str. Horea la numarul ..... langa un panemar, la etajul 2 al unei cladiri vechi.

Domnisoara: intre 1.65 si 1.70 inaltime, slabuta, este ea in poze (chiar si papucii iam vazut in casa), sanii micuti, creola cu parul prins in coada (posibil sa aiba ceva origini indigene dar arata mai bine ca o pipita arsa la solar). Comunicativa, ma serveste cu cu suc, imi mai spune o data oferta, accept si ma duc la dus. Vana arata naspa (zicea fata ca o sa fie schimbata in cursul saptamanii), exista gel de dus barbatesc si am primit si papuci si prosop curat.

Dupa dusul meu a mers si ea sa se spele. 

A revenit si ne-am pus pe treaba: tipa a desfacut un prezervativ,pe care la pus cu gura pe junior, dupa ce in prealabil s-a jucat un pic cu el in gura (mie mia placut chestia asta). Oralul, desi cu prezervativ, la facut foarte bine. Un pic de experienta are (si ea zicea ca a mai lucrat afara). Ce ma deranjat a fost ca dupa 3 minute a vrut sa treaca la normal. Iam zis sa continue, iar dupa alte 2 minute iar a vrut normal. A mai continuar inca vreo 2-3 minute dupa care am trecut la un lady on top. Aici domnisoara se misca bine, da contre, are initiativa. Dar un pic am simtit ca se grabeste ceea ce iam si zis (doar nu fugea nimeni dupa noi). Am mai facut inca doua pozitii: doggy si tot pe la spate dar intinsa pe burta.

Note: Locatie: 5/6 bloc vechi, in centru dar cu locurile de parcare ii crima mai ales la ore de varf, cada naspa, locul de exercitii a fost o canapea pe care a intins-o, mobilat asa si asa

         Aspect dameza: 9 tipa arata foarte bine, si la doggy ii o priveliste frumoasa. Are un pic de burtica dar pe mine nu ma deranjat (si un tatuaj in partea dreapta jos a abdomenului)

         Oral: 7/8 pentru ca a fost cu prezervativul

         Normal: 7/8

         GFE: 5/6 ai ce povesti cu fata, dar pastreaza o anumita distanta care se simte si in plus nu accepta FK

         Pretul: 150 de lei platiti la sfarsit

         Raport calitate/pret: scump (asta si din cauza mea ca nu am incercat sa negociez nimic). La locatia respectiva se ofera un fast-fuck cu o dama frumoasa si atat. 

Cam atat am avut de spus, in rest va doresc o seara faina.

PS. Cand am urcat pe scari cobora un individ care avea aceeasi culoare a tenului ca si dameza (adica mai inchisa), si pe masa era un pahar cu suc pe care la luat cand am ajuns in camera. Cand am mers la dus mia dat papucii "fratelui". Acum cine ii individul pe mine nu ma intereseaza si fiecare trage concluziile.

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Esti sigur ca asa a zis,daca da,asta chiar ii tare.

Mersi de info, mai scutit de un telefon.

Da colegu,am sunat azi de 2 ori ca sa ma conving si la fel mi-a spus de fiecare data...

PS am mai incercat si dupa ora 18,ora dupa care spunea ca face numai deplasari,dar nu mi-a raspuns. Posibil sa fie ocupata!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Fata are un nou anunt pe piata si un numar suplimentar de telefon afisat:

bruneta perfecta!
 
Bruneta, frumoasa si discreta te aspet la mine pentru a-ti oferi momente de extaz.Deplasari si la hotel.Tel.0747974152

29.08.201309:54

Cluj-Napoca

Cluj

vizualizari: 629

 
Tip Oferta:Ofer Vezi toate anunturile acestui utilizator
 
 
 
 
Mesaje
 
 
 
 

 

post-55077-0-73770100-1377965864_thumb.jpg

post-55077-0-67939900-1377965871_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Cred ca e aceeasi domnisoara  care activa pe Primaverii.Am fost pe la ea,recunosc fizicul fetei chiar daca nu-i vad fata,intr-una din pozele de sus se vede zugraveala camerei si pantofii sint aceeasi.Dupa  parerea mea cred ca are vreo trei anunturi pe piata online si probabil s-o fi mutat sau foloseste doua locatii. 

Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

D-soara ar mai multe anunturi.

1. Studenta, discreta si frumoasa, cu un corp de invidiat, te astept la domiciliul meu sau deplasari la hotel, sa-ti ofer placerea de mult visata.Experienta mea te va surprinde.Tel.0747974152 . Mai are un telefon de contact : 0751429082  ANUNT PIATA.

2. Tanara bruneta seducatoare, frumoasa si discreta te astept la domiciliul meu pentru a-ti oferi clipe tandre si rasfatul de mult dorit.Deplasare si la hote.Tel.0749336680 ANUNT PIATA

3.bruneta de vis!

Frumoasa, discreta, tandra, cu o igiena impecabila te astept la locatia mea pentru a-ti oferi rasfat, tandrete si clipe de vis.Deplasari si la hotel. Tel.0749336680

 

Contact: 0749336680

ID: [email protected]

 

Eu ic ca e una si aceeasi persoana.

Am vizitat-o de curand. Locatie Manastur, langa parking str. Primaverii. Camera , bucatarie, baie  - chirie cica, ta de vreo 2 ani acolo.

Fata e micuta de statura, bruneta, 27 de ani, sani micuti dar sfarcuri mari, placuta, povestitoare, de loc sudista dar sta in Cluj de vreo 2 ani cum spuneam. Se lauda ca e jumate turcoaica, jumate romanca. Daca stau sa ma gandesc bine are ceva care sa ii dau deptate. Pozele par a fi reale, ar nu sunt facute in locatia de acum ( parerea mea)

Face totul protejat, OP, NP, nu accepta FK, dar de implicat se implica.

GFE - 6,5

OP - 8

NP - 8

Locatie - 8,5

Pret / juma' de ora - 150 lei

 

Nu inteleg de ce are atatea anunturi fiecare altfel si 2/3 numere de tel. dar ma rog....

Eu m-am simtit ok in compania ei...voi decieti  daca e interesant sau nu pt. voi.

post-102050-0-91622900-1398349453_thumb.pngpost-102050-0-16653000-1398349455_thumb.jpgpost-102050-0-23268100-1398349456_thumb.pngpost-102050-0-05397500-1398349458_thumb.png

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Dupa cum spuneam am vizitat-o si eu anul trecut inainte sa fiu membru al forumului,Atunci locuia pe Primaverii vis a vis de parcul de linga catedrala ,cred ca era o garsoniera.Am sunat-o la un nr luat de pe piata online,mi-a povestit de servicii, preturi,totul protejat,150 o finalizare combinata Asta ma interesa,am incercat sa negociez putin dar mi-a zis ca la felul cum arata si la serviciile pe care le ofera nu poate sa taie din pret.Am zis fie si ne-am inteles ca ajung in zona in 15min si o resun.Cind am ajuns n-a mai raspuns la apel.Am sunat-o de vreo trei ori intr-un sfert de ora dupa care putin dezamagit m-am intors la masina ,am luat ziarul si am inceput sa caut altceva in zona Manastur.La doua-trei numere nu mi-a raspuns nimeni,era aprox ora 14,20,si la un moment dat gasesc un anunt cu o studenta care mi-a raspuns si cine credeti ca era:d-soara pe care o cautam dar cu alt anunt si alt nr de tel.Mi-a dat adresa am ajuns la ea,m-a asteptat in costumatia din ultime poza postata de Mark,o fata la aprox 25 ani zic eu ,cam 1,6m,corp frumos-cred ca a facuit ceva sport-frumusica la fata vorbareata,cu accent deosebit,am intrebat-o de ce nu mi-a mai raspuns la tel si mi-a zimbit cu subinteles.Am fost poftit in camera,curatenie.la fel si la baie .m-a servit cu o apa plata-asta am ales-dupa care dusul si la treaba.M-a lasat sa o sarut peste tot inafara de gurita,a pus gumita cu gura,un OP satisfacator,cu multa laba,i-am atras atentia,dupa un 69 de vreo 5min i-am oferit si eu un cunilingus la care a reactionat f bine,urmat lady on top(scirtia patul de asteptam sa aud vecinii batind in teava),capra si finalizat in misionar.Fata s-a implicat destul de mult dar cred ca mai mult din dorinta de a ma termina cit mai repede.Pozele sunt valabile,aspect 8,GFE 6, OP 6, NP 8 ,locatie7,curat dar depunctez pt scirtiitul patului.Asa ca ce v-am spus mai la inceput cu calitatea serviciilor -cind am incercat sa negociez-aceasta calitate nu s-a prea confirmat.Este sociabila dar pastreaza o anumita distanta pt a nu-ti da impresia ca poti incerca mai mult decit trebuie.Cu totul vizita a durat 40min din care lucrate cam 20,se astepta sa termin mai repede,am vazut-o putin surprinsa,platit 150 la plecare.  

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna dimineta,am sunat la nr0747974152, raspuns promt mi-a spus ca are locatia un Manastur.Ajuns la locul faptei fata ma intampina dupa usa,este o domnisoara frumusica nu stiu daca are mai mult de 24 de ani (asta este parerea mea nu am intrebat) destul de vorbareata, am stabilit detaliile si am fost poftit la dus.Am primit prosop curat dar era destul de ud in baie pe jos.revenit in camera a inceput cu un ON cred ca cel mai interesat O care l-am primit in sensul ca departe de a fi un O asa cum mi l-am imaginat a fost extrem de placut.Pus prezervativul cu gurita si trecut la un N unde fata stie ce are de facut, a fost bine dar lipsa de implicare se simte(cel putin eu asa am perceput).

 

Locatie 8 (curat dar depuntez pt apa din baie)

 

Aspect 9

 

GFE  8,5

 

Prestatie 8,5

 

Am platit 150 de ron si am stat undeva la 45 de min.

 

Nu stiu daca este de recomandat dar cu siguranta este o fata frumusica si decenta.Toate cele bune.

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...