Sari la conținut

0745691078 Alina


smootx

Postări Recomandate

am fost la ea ieri pe noaptea .

ea sta la anton sesan nr 7 cu o colega (nu blonda) foto reale are 18 ani .

ea a întrebat cât timp vrei să stai i-am spus un număr. mai avea 150 lei înainte .

are o cicatrice de operație chirurgicală de la o săptămână de apendicită. ea mi-a spus că nu pot face mult efort .

după 10 minute mi-a spus că am un alt client care a vorbit cu el când am fost cu ea am spus că un nr este de 30 min ea mi-a spus că nu 15 min .

Am văzut clientul în față blocul aștepta jos .

De evitaaat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Cind aud de Sesan 7 , si zic ca e de evitat toti ma iau de neserios. Si cind soun ca sunt cuiburi de fete cu supervizare Nemo.

Uite ca se confirma iar .

 

 

 

am fost la ea ieri pe noaptea .

ea sta la anton sesan nr 7 cu o colega (nu blonda) foto reale are 18 ani .

ea a întrebat cât timp vrei să stai i-am spus un număr. mai avea 150 lei înainte .

are o cicatrice de operație chirurgicală de la o săptămână de apendicită. ea mi-a spus că nu pot face mult efort .

după 10 minute mi-a spus că am un alt client care a vorbit cu el când am fost cu ea am spus că un nr este de 30 min ea mi-a spus că nu 15 min .

Am văzut clientul în față blocul aștepta jos .

De evitaaat

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

Hai sa nu fim naivi colega. Sunt cite doua fete in apt cu 2 dormitoare , si nu inchiriate hotelier , ci cu chirie.

Fete din Galati aduse si schimbate regulat de fish Nemo . Se bazeaza pe foamea de prospatura...dar e teapa la 9 din 10 cazuri.

 

Azi am fost de incercare la alt apt din Sesani si am avut cumva noroc . Cu 100/200 ceva acceptabil.

 

 

Alte copchile cu 300 pe oră și puse pe bani rapizi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...