Sari la conținut

DELIA-FINUTA SENZUALA 0727009221


Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

DELIA,este o domnisoara trecuta de 25 de ani ,brunetica si cu par lung castaniu,micuta de statura ,155 ,peste 50 kg ,frumusica ,gitanca de matase,sini nr3 potriviti si inca fermi,putin burtica si un cur tare ,bombat la maxim ,cur de dansatoare samba.pussy mica si epilata ,foarte curata,fara mirosuri,unghii ingrijite,par bine aranjat,draguta,miniona si foarte politicoasa.o prezenta mai mult decit placuta.am vorbit cu ea la telefon de vreo doua ori si nu am ajuns direct la locatie,am revenit dupa o saptamina si mi-a spus ca e libera si pot veni, m-a asigurat ca va fi bine din orice punct de vedere.cind am aflat adresa ,surpriza,locatia imi este binecunoscuta si anume cuibul de pe lapusneanu ,intre trocadero si casa de cultura,bloc turn ,vis a vis de biserica in constructie.am intrebat ce fete mai sint acolo si mi-a zis de CLARA-igiena impecabila,si atit.am cerut-o pe clara la telefon, cunostinta mea veche si am intrebat-o despre delia.clara m-a sfatuit sa nu ma indoiesc si sa vin pentru ca delia este ceea ce imi place mie,serioasa si pro client.am ajuns la ele si am fost placut impresionat de delia,am facut cunostinta,am stat la vrajeala un timp, am aflat ca doar ele doua au ramas in locatie,celelalte doua fete au plecat si acum incearca impreuna sa ridice un pic nivelul serviciilor,sint in cautare de o locatie mai buna si par puse serios pe treaba.clara a trebuit sa intre cu un client intre timp asa incit am ramas impreuna cu delia si am stabilit o prima runda de sex ,am oferit 100 lei,sincer nici nu stiu ce pret are, am vrut asa pentru a fi relaxat si nepresat de timp.mi-a zis ca nu face anal, in rest e permis aproape orice,in limita bunului simt.am asteptat sa termine clara si am pus stapinire pe dormitor timp de vreo 40 de minute ,timp in care am fost rasfatat pur si simplu de delia cu tot ce are ea mai bun,si pot spune ca nu am reusit sa-i gasesc vreun cusur.asa cum a promis,a fost foarte permisiva,ne-am imbratisat ,sarutat ,am facut 69 intr-un mod deosebit de placut si la care a participat cu drag,blowjobul a fost foarte bun cu variatii cu mina, fara mina,deep,lins,umezit, nu a fost nevoie sa ii dau nici o indicatie,este o profesionista desavirsita,cunoaste toate tehniciile,nu comenteaza,,nu se plictiseste,chiar am fost impresionat de faptul ca era dupa o noapte de party si baute si nu a invocat dureri de cap sau de buze cum mai fac unele domnisoare neserioase .oralul a durat cred vreo 20 de minute si daca nu o rugam sa puna preze pentru a trece la sex probabil ca nu se mai termina niciodata.am penetrat-o la inceput in misionar si a fost o senzatie foarte placuta,pasarica strimta,fierbinte,alunecoasa,se pliaza dupa partener,desface bine picioarele ,te lasa sa o futi asa cum ti place,se misca lasciv cind e cazul ,mai scoate si cite un sunet de placere din cind in cind,nu exagerat.am invitat-o un pic on top,la fel de excitant o placere sa ii simti curul tare si bombat ca o minge in palme,doggy apoi,nu poate lipsi din meniu . aici mi-a demostrat nu numai ca arata ca o brazilianca dar stie sa miste curul in timp ce se fute ,in ritm original de samba,iti provoaca pur si simplu delirum tremens,nu am putut sa rezist mai mult de citeva minute, sperma era deja activata,am renuntat la ideea initiala de a a o chema si pe clara cu noi sa continuam in 3 ,oricum nu mai puteam face fata dupa asaltul deliei cu miscarile ei tremuratoare din cur,asa incit am azvirlit condomul ,am asezat-o pe delia cu fata in sus si cu buzele desfacute,mi-a aplicat fix trei limbute pe capsorul madularului si mi-a provocat o ejaculare de care sint mindru si acum,am simtit-o din virful degetelor,pina in moalele capului.vizibil stinjenita de abundenta lichidului alb pe buze pe fata si in par a avut bunul simt sa ma astepte aproape un minut ,lucru pentru care o apreciez enorm, nu s-a miscat pina cind nu am terminat de tremurat deasupra ei,intr-un final apoteotic.am mers impreuna la baie,unde fusesem si inainte de a incepe tot impreuna ,baie curata si echipata cu gel si sapun, mai greu cu prosoapele dar pina la urma s-a gasit unul la insistentele mele,am mai stat o buna bucata de timp la tigari ,am facut si citeva poze pe care le voi posta aici cu acordul deliei pentru anunturile din telegraf foloseste o poza care nu este a ei ,mi-a zis ca nu are alte poze ,si ar dori sa ii postez citez: ceva deosebit de frumos.pozele facute de mine sint fotoshopate dar se apropie foarte mult de realitate,am descris detaliile mai sus.i-am sugerat deasemenea deschiderea unui cont si e posibil sa o faca in curind.o recomand cu caldura si nu uitati sa mentionati daca o veti vizita ca sinteti membrii pe forum, am sfatuit-o la atentie maxima si a promis ca va incerca sa mentina stacheta ridicata.ii acord pentru sex o/n si 69 nota 10,imi pare rau dar nu ii pot da mai putin,locatia lasa un pic de dorit ,nu e tocmai potrivita pentru aceste fete care au amindoua stofa de profesioniste ,la baie e acceptabil ,gfe nota 10,implicare 10 ,respect 10 curatenie zece si fac o medie generala de nota 8. daca se muta si imbunatatesc conditiile voi fi mai generos.raport calitate pret foarte bun,cred ca pretul pentru o finalizare e de 70 ron, nu stiu sigur eu am platit 100 pentru 3 sferturi de ora si am stat in total vreo 2 ore.

post-58400-0-45494200-1377486962_thumb.jpg

post-58400-0-78617000-1377486991_thumb.jpg

post-58400-0-06273600-1377487026_thumb.jpg

post-58400-0-48654500-1377487065_thumb.jpg

post-58400-0-34717900-1377487108_thumb.jpg

post-58400-0-92439200-1377487128_thumb.jpg

post-58400-0-16852700-1377487150_thumb.jpg

post-58400-0-80291400-1377487173_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

incepind de astazi ,cele doua fete ,delia si clara si-au schimbat adresa ,le puteti gasi in cartierul tomis 1,in zona spitalului ,la un bloc turn , mai multe relatii veti primi la tel deliei din topic sau la clara la tel0734673285

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Nicusor tata, ai putea te rog sa nu confunzi acest forum cu un site de socializare? Cate topicuri mai ai de gand sa poluezi? In general pe topicele fetelor postezi informatii legate de fete sau raspunsuri la intrebari...tu cu ce ne-ai ajutat prin ultimele 2-3 afirmatii facute de tine?? Hai vezi si tu regulamentul ca nu degeaba esti SC (galben) ca sa fie treaba buna.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...