Sari la conținut

0769786060 buna , noua in orasul tau ❤️


Postări Recomandate

Descriere Matrimoniale

Numele meu este Andreea și sunt o tânără elegantă, provocatoare, sexy și atractivă. Sunt foarte deschisa, senzuala și foarte pasionata în tot ceea ce fac. Cu mine, te poti aștepta la o companie drăguță, conversație distractivă, bune maniere și, desigur, momente plăcute, pline de experiențe interesante. Nu accept bile !!

Cuvintele și imaginile nu pot întotdeauna să exprime ce fel de persoană esti, dar veti vedea cât de speciala sunt.Scopul meu este mult mai mult decât să iti îndeplinesc dorințele și privirile. Îți voi satisface nevoile și dorința.
❤ Fotografiile mele sunt originale și complet noi.Esti hotarat?Te astept in locatia mea de lux.Pupici si o zi frumoasa❤ Nu accept persoane cu bile !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pă zonă
  • Oras:Pă zonă

Am fost eu. Pozele de acum sunt reale, nu știu ce era înainte. 100/200. Mai are o colega și mi-a propus sa intru cu amândouă cu 150 lei, nu am vrut că nu mă atrăgea cealaltă tipa.

Oral ok, incercari de deep, lins și supt de coaie la cerere.

Normal ok, nu a vrut sa stea deasupra că o am mare cică, in rest se implica, geme.

Igiena 9 - nu am.simtit mirosuri.

Atitudine 8 - ok, nu am simțit că sunt grăbit, dar a răspuns la telefon după ce m-a intrebat dacă mă deranjează, iar eu am zis că nu :))

 

Per total a fost o experiență ok cu o medie undeva la 7,5-8 .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт

Am fost eu. Pozele de acum sunt reale, nu știu ce era înainte. 100/200. Mai are o colega și mi-a propus sa intru cu amândouă cu 150 lei, nu am vrut că nu mă atrăgea cealaltă tipa.

Oral ok, incercari de deep, lins și supt de coaie la cerere.

Normal ok, nu a vrut sa stea deasupra că o am mare cică, in rest se implica, geme.

Igiena 9 - nu am.simtit mirosuri.

Atitudine 8 - ok, nu am simțit că sunt grăbit, dar a răspuns la telefon după ce m-a intrebat dacă mă deranjează, iar eu am zis că nu :))

 

Per total a fost o experiență ok cu o medie undeva la 7,5-8 .

Salut costel,

Poti spune in ce zona presteaza?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...