Sari la conținut

TS in Brasov?


Postări Recomandate

Am gasit ceva dar nu stiu cat de reale sunt.Poate stie cineva ceva cat mai real si sigur.Multumesc!

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/transsexuala-reala-foarte-selectiva-confirmare-whatsapp/7i22h76ghfi17f51e8e5he5i246382d1.html

 

Traveu fals si multi ca el nu ai ce alege,are facebook Cnx Bv o vezi tot cu dintii in fatza :laugh2 :offtopic

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Am ajuns în Brașov sunt aici pentru 5 zile ( până pe data de 30/05 ) dar se pare că Brașovul sa stricat , de azi dimineață foarte multe telefoane și majoritatea cer oral fără ( cum puii mei sa ceri oral neprotejat și mai ales anal neprotejat ) deja prima zi ma dezamăgit , de acum 7 ani brașoveni se pare că au luat-o pe arătură unii

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Nu mai sunt in Brașov . ( Brașovul va rămâne doar pentru vacanțe ) , o experiență proastă undeva la 80% din clienți cer oral fără cu finalizare . Eu nu am acceptat și nici nu am să accept așa ceva .

De mâine sunt acasă în Otopeni

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai sunt in Brașov . ( Brașovul va rămâne doar pentru vacanțe ) , o experiență proastă undeva la 80% din clienți cer oral fără cu finalizare . Eu nu am acceptat și nici nu am să accept așa ceva .

De mâine sunt acasă în Otopeni

Datorita filmelor xxx și a câtorva care i-au încurajat....😉. Lumea a devenit bolnava😉, dar de 10 ani de când ești în domeniu ai fost cea mai corecta?? Eu cred ca ai și o frustrare, și e de înțeles, dar o sa mergi în Germania și o sa îți revii.😉

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

Datorita filmelor xxx și a câtorva care i-au încurajat..... Lumea a devenit bolnava, dar de 10 ani de când ești în domeniu ai fost cea mai corecta?? Eu cred ca ai și o frustrare, și e de înțeles, dar o sa mergi în Germania și o sa îți revii.

frustrare la ce ???

Eu cred că am fost corectă . și ce e cu Germania ?

Vrei sa vezi forumul de acolo ?

Că și acolo sunt corectă

Sau Danemarca , Elveția ..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...