Sari la conținut

Izabela 0791207684 - Noua în oras!!!


izabela400

Postări Recomandate

  • Oras:Coresi
  • Oras:Coresi

Buna ziua,

De mâine voi fi intr-o scurta vizita in orasul vostru!

DETALII DESPRE MINE :

-am 20 ani 1.68 înălțime si 51kg ;

-sunt o tipa curata, corecta, discreta, sociabila și cu bun simt ;

-IGIENA SI DISCRETIA MAXIMA ma reprezinta de aceea CER SI OFER

SERVICIILE MELE SUNT :

-ORAL ȘI NORMAL (DOAR PROTEJAT) indiferent de alte insistente sau oferte este o metoda de protecție 100%atât pentru mine cat și pentru voi...

-69si FK in funcție de chimie, compatibilitate si de igiena orala bineînțeles ;

AM DREPTUL SA IMI SELECTEZ CLIENTELA :

NU ACCEPT SA PRIMESC IN COMPANIA MEA PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE DE ERNIE SAU SA AM UN CONTACT INTIM CU PERSOANELE CARE AU IN DOTARE BILE SAU MAI STIU EU CE ALTE ACCESORII PE PENIS (SAu DE MÄ‚RIMI FOARTE MARI)!

CADOUL :

-INCALL - 150/250;

-OUTCALL - 450(DOAR LA HOTEL ȘI PENSIUNE) SI CONFIRMARE DIN CAMERA

Cadoul se oferă înainte pentru a evita stresul meu pe parcursul întâlniri noastre și eventuale neplăceri!

PENTRU PROGRAMARI ma puteți contacta telefonic si prin SMS la numărul 0731304997 si pe WHATSAPP( NUMÄ‚R DOAR DE WHATSAPP) 0731667454!!

Mai multe detalii /recenzii despre mine găsiți pe topicul din Brașov.

Va pup si aștept cu drag sa întâlnesc și sa cunosc persoane noi!

O zi frumoasa va doresc!Pupici 💋

post-312403-0-61292300-1580729462_thumb.jpeg

post-312403-0-56161500-1580729497_thumb.jpeg

post-312403-0-26150800-1580729522_thumb.jpeg

post-312403-0-54877400-1580729561_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna ziua,

Incep prin a cere scuze daca deranjez pe cineva cu recenzia mea postata aici, dar vreau sa ajut pe cei care doresc sa viziteze cat timp va sta la voi in oras. Sunt un simplu client care a fost la ea de cateva ori nimic altceva, deci comenterile de gen putem sa lasam.

Va las mai jos o mica recenzie pentru cei care nu vor sa caute sa puteti face o imagine mai clara.

Modaliatea de contact a fost mereu prin sms sau whatsapp, a raspuns rapid, prompt fara nici o problema.

Locatiile pe care le-a avut la Brasov au fost mereu de lux, deci mai mult ca sigur si la Sibiu va fi asa.

Ca aspect pentru mine este de 10, o fata inalta, are un corp frumos bine proportianat (slim), piele fina, fund rotund fain si sani medii frumosi, draguta la față.

Nu vreau sa ma lungesc prea tare o sa scriu doar servicile de care am beneficiat fara sa intru prea mult in detalii.

Oral: 8-9, desi a fost protejat de fiecare data o face foarte bine, mai multe viteze, fara atentie la zonele adiacente (pe mine personal nu ma deranjat), incercari de deep

Normal: 10, Acepta orice pozitie, geme intens, este vocala, energica, participa la actiune, etc.

Igiena: 10 Nu a facut dus in prezenta mea dar niciodata nu am simtit nimic in neregula.

Atitudine: 10, vorbareata,  cu bun simt, atanta la cerintele tale.

Cadoul a fost 250 ron/h la fiecare intalnire.

De recomandat: Da. Este o fata ingrijita cu mult bun simt si foarte corecta cu servicii corecte.

Acestea fiind spuse va las pe voi sa decideti daca acordati o sansa sau nu.

Puteam sa postez si pe topicul de la Brasov dar sa va ajut am postat aici sper sa fie de folos. O zi buna.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Buna ziua,

Incep prin a cere scuze daca deranjez pe cineva cu recenzia mea postata aici,

Recenzia trebuia scrisă pe topicul ei din Brasov!

Pentru ca acolo s-a desfășurat vizita.

Topicul trebuie mutat la intrebari si răspunsuri, pentru că nu a fost testată de către sibieni.

Pe scurt...ai furat startul!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0000000000
  • Oras:timisoara

Vizitat azi domnișoara... O experiență mai mult decât plăcută cu șanse mari să devină de top.

Apartament:9-10 avantgarden 3, foarte ok

Izabela : look de 10 ! Foarte frumusica și un corp woow. Gen fata populară și frumoasă din filmele cu adolescenți americani.

Op 8 . Deep și lent ( la mine nu e greu).

Np 9 foarte ok, are și voce frumoasă

Gfe 8 . Pare puțin timida , am discutat una -alta, servit cu o apa. Aici clar că poate să fie mai bine, as fi vrut să inițieze ea fk, dar poate nu a fost renumitul click...

De revenit? Cu siguranță!!!

De recomandat? Daaaaa

 

PS: mă bucur că am intrat și pe întrebări și răspunsuri :)))

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Coresi
  • Oras:Coresi

Bună ziua,

Începând de mâine (26.02.2020)voi fi disponibila in orasul vostru pentru câteva zile. Voi reveni mâine cu o postare în care voi detalia programul meu.

Pentru programari ma puteți contacta la numărul 0731304997 (ESTE NUMĂR DE TELEFON SI DE WHATSAPP).

O ZI FRUMOASA!PUPICI

Link spre comentariu

Salutare!

Am vizitat aceasta domnisoara si BINE AM FACUT!!

Modalitate de contact:whatsapp (raspuns promt).Domnisoara m a asteptat in tinuta foarte sexy si pe tocuri.Am facut cunostinta ,dupa care servit cu o bautura racoritoare

Fata este de nota 10din toate punctele de vedere(corp ,sani fund fata ,zambet ,atitudine).Izabela este foarte punctuala discreta ,igiena impecabila etc;nu voi detalia toti pasi actiunii deoarece chestiile astea sunt diferite pentru fiecare dintre noi !

Per total este o femeie pe care ma bucur ca am intalnit -o si o recomand cu incredere .

Multumesc Izabela!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Vizitat astăzi, contact pe whatsapp, stabilit data și ora. Foarte punctuală domnișoara. La ora stabilită ma aștepta in lenjerie sexy și pe tocuri, machiata frumos cât sa îți stârnească interesul. După un pahar de apa, am cerut la dus și ma aștepta in camera

OP- 8 pentru ca a fost protejat. Deep, din când in când îmi mai arunca câte o privire

NP- 9 nu este prea mult de descris, misionar, gene frumos, se implica.

Corp 10

Merita sa încercați

Cadou 250 pt o ora

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizitat aceasta superba domnișoara, m-a așteptat in ținuta sexy și pe tocuri . Domnișoara este foarte drăguța, sociabilă, atrăgătoare, cu chip angelic.

 

Serviciile au fost: OP ( nota 10+)

NP - schimbat diferite poziții , se implica ( nota 10+)

 

De revenit : Da! Garantat!

 

Recomand cu încredere !

 

Halat: 250

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am vizitat-o de 2 ori pe Izabela, în ambele situații am finalizat încântat de prestația ei.

 

Modalitatea de contact : WhatsUp, ține la punctualitate.

Locația : 10 - Avantgarden 3, parter, dormitor foarte curat, cu oglinda pusă așa cum trebuie :), papuci de casă, prosop curat.

Igiena : 10 - Ireproșabil, foarte chibzuită în ceea ce ține de sănătate. Are ca regulă dușul obligatoriu, indiferent dacă l-ai facut înainte.

Atitudinea : 9 - În discuții am perceput-o mai sobră, ușor nesigură, însă în timpul sexului nu mai pare așa, participă și se exprimă mult mai vioi.

Aspect : 9 - Înaltă, frumoasă la față, sâni tari, medii spre micuți, fundul splendid, deosebit de excitant, ten frumos specific vârstei, pregătită și la solar, bronzată uniform.

OP : 8,5 - cu priviri în ochi și momente de deep.

NP : 9,5 - geme susținut, marcând și câte un "o, daa" (deși puțin plauzibil, mie mi-a placut), activă, strângeri în brațe, încrucișări de picioare pe spatele meu. Mâinile îi circulă delicat, la începutul actului parcă picta pe mine, plimbându-și degetele și zgârâind ușor. BTW : Nu agreează sexul sălbatic/tare.

Halat : 150/finalizare.

De revenit : Cu siguranță.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Am fost si eu mai demult pe la ea si mi-am uitat sa ii scriu, nu prea dau importanta la vizitele asa si asa, nu vreau sa zic ca colegii de mai sus exagereaza si o lauda ci doar nu cred ca a avut chef de mine in ziua aceea, de aceea pe mine ma pierdut :)

 

Acum sa va zic oful meu, am incercat sa o sun si nu a raspuns, am intrat pe whatapp si mi-a raspuns destul de repede, vorbind cu ea mi-am dat seama de pe atunci cu nu o sa fie ceva wow dar am zis fie ce o fi si ma duc sa vad macar cum arata.

 

Zis si facut, ajung la ea si vad o fata foarte faina si sexy dar nu ca cea din poze, ceva mai slab in comparatie cu pozele, povestesc cu ea si incepe cu tot felul de intrebari de zici ca eram la politie :D

 

In fine actiunea a fost asa si asa, nimic special la bani care ii cere pentru 2 fin. , 350 lei, se bazeaza mult ca e faina si vin fraieri ca mine =))

Note nu dau si nici nu o sa mai revin pe la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Am fost si eu mai demult pe la ea si mi-am uitat sa ii scriu, nu prea dau importanta la vizitele asa si asa, nu vreau sa zic ca colegii de mai sus exagereaza si o lauda ci doar nu cred ca a avut chef de mine in ziua aceea, de aceea pe mine ma pierdut :)

 

Acum sa va zic oful meu, am incercat sa o sun si nu a raspuns, am intrat pe whatapp si mi-a raspuns destul de repede, vorbind cu ea mi-am dat seama de pe atunci cu nu o sa fie ceva wow dar am zis fie ce o fi si ma duc sa vad macar cum arata.

 

Zis si facut, ajung la ea si vad o fata foarte faina si sexy dar nu ca cea din poze, ceva mai slab in comparatie cu pozele, povestesc cu ea si incepe cu tot felul de intrebari de zici ca eram la politie :D

 

In fine actiunea a fost asa si asa, nimic special la bani care ii cere pentru 2 fin. , 350 lei, se bazeaza mult ca e faina si vin fraieri ca mine =))

Note nu dau si nici nu o sa mai revin pe la ea.

Vezi ma Yoyo, cand ti-am zis eu ca esti fraier te-ai suparat pe mine :( 

Link spre comentariu
  • Oras:Coresi
  • Oras:Coresi

Domnule yoyo14, prea puțin ma interesează aceasta recenzie. Sa ști ca nu duc lipsa de clienți, cine ma place vine cine nu nu (nu înseamnă că trebuie să plac la toată lumea).Nu înțeleg de unde atâta frustrare, ce ai fi vrut sa te iau acasă??... Da nu mi-a făcut placere persoana ta. Și ți - am spus ca pentru 2finalizari este 350pentru ca asa am vrut eu și nu - mi era ok plus de asta sa o fac cu tine de 2ori. Încă odată sa ști ca nu duc lipsa de clienți, cine vrea vine cine nu PA!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Domnule yoyo14, prea puțin ma interesează aceasta recenzie. Sa ști ca nu duc lipsa de clienți, cine ma place vine cine nu nu (nu înseamnă că trebuie să plac la toată lumea).Nu înțeleg de unde atâta frustrare, ce ai fi vrut sa te iau acasă??... Da nu mi-a făcut placere persoana ta. Și ți - am spus ca pentru 2finalizari este 350pentru ca asa am vrut eu și nu - mi era ok plus de asta sa o fac cu tine de 2ori. ÃŽncă odată sa ști ca nu duc lipsa de clienți, cine vrea vine cine nu PA!

Daca nu ti-a placut de el, de ce nu l-ai refuzat?

Ai preferat sa ii ei banii, si sa ai o prestație mediocră.

Asa atitudine.....

Ma bucur pentru flerul meu.ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...