Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

  • Oras:USA
  • Oras:USA
Acum 11 ore, brunetica910 a spus:

Primit intrebarea cand ma intorc eu nu o sa mai lucrez o perioada buna de timp cred ca dupa vara voi revenii , pana atunci va las cu ganduri numai de bine si multa sanatate 🥰🥰🥰

cine doreste o fata cum eram eu stilu meu sa recomand cu drag o fata pentru care garantez ca nu veti regreta 0758554607- o gasiti pe forum cu bruneta sexy 

Totusi nu ne spui ce s-a intamplat cu tine? Noi iti simtim lipsa si poate te ajutam cu un sfat, o parere. Vei fi mamica?

Link spre comentariu

Buna lipsesc din peisaj din cauza ca a aparut ceva in viata personal si un timp nu o sa mai lucrez 🥰

pai am recomandat o pe fata aceeasta deoarece cand m au mai sunat persoane si le am spus ca nu muncesc si le am spus de ea au fost foarte multumiti de aia am zis ca garantez ce spune baiatu de mai sus nush acm difera si gusturile 

Link spre comentariu
  • Oras:All around the freaking place
  • Oras:All around the freaking place

Eu as fi dispus sa plătesc o sumă mai maricica pentru o partida din nou cu tine. Ți-am fost client destul de fidel haha. Daca crezi că ai vrea, putem aranja. Lasă-mi un răspuns ;)

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
Acum 3 ore, brunetica910 a spus:

Pozele o sa le pun acum gen acm modific anuntul vechi iar numarul de telefon este aceelasi si ca si locatie mi am luat in hipodrom 

Inca asteptam pozele dupa pauza asta lunga 🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...