Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Din cauza unor că acidburn37 îți este  și frica sa te mai duci la domnișoare sau daca te duci să faci totul protejat ....sa nu poți să te mai bucuri măcar de un oral neprotejat😔....păcat....brunețico ai grija la miciile detalii așa cum știi tu...nuj daca știi cine sunt dar am mai vb noi ceva fata in fata când te-am vizitat

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila

Am vizitato azi pe brunetica o experienta frumoasa chiar sa meritat si o sa Mai revin cu siguranta.! Nota 10 .! Nu Mai are rost sa intru in detali ...mie mia placut .! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 7 ore, JustMe112 a spus:

Din cauza unor că acidburn37 îți este  și frica sa te mai duci la domnișoare sau daca te duci să faci totul protejat ....sa nu poți să te mai bucuri măcar de un oral neprotejat😔....păcat....brunețico ai grija la miciile detalii așa cum știi tu...nuj daca știi cine sunt dar am mai vb noi ceva fata in fata când te-am vizitat

Nu am nici o boala stai linistit .! Sunt foarte ingrijit.!  .crezi CA sunt vreun bosket .! Sunt constient si eu de anumite treburi si riscuri.!fac si eu analize .! Stau sa public pe aici fiecare test cand ma Duc pe la vreo fata. Te asigur CA Este ok...nu fac tot timpu neprotejat si nu cu oricine.!

Link spre comentariu
  • Oras:USA
  • Oras:USA
Acum 3 ore, acidburn37 a spus:

Am vizitato azi pe brunetica o experienta frumoasa chiar sa meritat si o sa Mai revin cu siguranta.! Nota 10 .! Nu Mai are rost sa intru in detali ...mie mia placut .! 

Unde o pui in top acum? 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 4 ore, acidburn37 a spus:

Nu am nici o boala stai linistit .! Sunt foarte ingrijit.!  .crezi CA sunt vreun bosket .! Sunt constient si eu de anumite treburi si riscuri.!fac si eu analize .! Stau sa public pe aici fiecare test cand ma Duc pe la vreo fata. Te asigur CA Este ok...nu fac tot timpu neprotejat si nu cu oricine.!

Nu vreau sa intru in polemici cu tn că nu am dc....cum ai zis și pe topicul celălalt fiecare face ce vrea și cum vrea....și fără înjurături că nu ai dc.

PS:nu am zis că ai vreo boala,am zis că e posibil sa iei de la cineva care acceptă neprotejat deoarece nu ai cum sa o verifici tu ce are și cum stă cu sănătatea 😉😉

Link spre comentariu
La 03.01.2022 la 1:10, JustMe112 a spus:

Din cauza unor că acidburn37 îți este  și frica sa te mai duci la domnișoare sau daca te duci să faci totul protejat ....sa nu poți să te mai bucuri măcar de un oral neprotejat😔....păcat....brunețico ai grija la miciile detalii așa cum știi tu...nuj daca știi cine sunt dar am mai vb noi ceva fata in fata când te-am vizitat

 

Acum 19 ore, acidburn37 a spus:

Am vizitato azi pe brunetica o experienta frumoasa chiar sa meritat si o sa Mai revin cu siguranta.! Nota 10 .! Nu Mai are rost sa intru in detali ...mie mia placut .! 

 

Acum 19 ore, acidburn37 a spus:

Nu am nici o boala stai linistit .! Sunt foarte ingrijit.!  .crezi CA sunt vreun bosket .! Sunt constient si eu de anumite treburi si riscuri.!fac si eu analize .! Stau sa public pe aici fiecare test cand ma Duc pe la vreo fata. Te asigur CA Este ok...nu fac tot timpu neprotejat si nu cu oricine.!

ma bucur ca ai avut parte de o experienta frumoasa la Brunetica...insa, acidburn, avand in vedere afirmatiile tale de pe topicul cu top fete braila si pentru linistea comunitatii de futaci de pe aici...in cazul de fata, cum a fost experienta ta la Brunetica...protejata sau ne?

Link spre comentariu

Buna , va spun eu și va poate spune și el după 

stiti Pre bine cine ma cunoaște in special ca nu fac normal neprotejat deci acțiunea a fost protejata deoarece eu așa consider ca e cel mai ok Pt toată lumea sa fie protejat 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
1 oră în urmă, brunetica910 a spus:

Buna , va spun eu și va poate spune și el după 

stiti Pre bine cine ma cunoaște in special ca nu fac normal neprotejat deci acțiunea a fost protejata deoarece eu așa consider ca e cel mai ok Pt toată lumea sa fie protejat 

Da dar daca ai facut oral neprotejat si daca ai facut si finalizare orala ai toate sansele sa fi luat un ''premiu'' !!!!!

Sa speram ca nu !!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila

Dragi futalai .. nu sunt fan oral si nici nu judec vreo fata pe treaba asta. Da Este prea  buna in oral.deci puteti sta linistit... Mia facut Mai Putin de 5 min sa mi se scoale si mie.! Nu fac ejaculare in gura sau pe fata.! Sunt Mai diferit.! Sex normal diferite pozitii .! Nu fac total  neprotejat tot timpu... Bafta .! Multumesc brunetica pentru interventia ta.! 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 5 ore, dodo75x a spus:

Da dar daca ai facut oral neprotejat si daca ai facut si finalizare orala ai toate sansele sa fi luat un ''premiu'' !!!!!

Sa speram ca nu !!!!

La fel sper și eu.....acum sa vedem ce și cum.....și aștept să îi fac o vizita dar mai aștept puțin

Link spre comentariu
Acum 26 minute, brunetica910 a spus:

Dragilor am și eu o întrebare la voi , dacă am numele cu galben pot posta poze , și dacă da cum? 

gâgâlică mica...crezi ca nu esti destul de cunoscuta?😉😀lasa omul sa aibe surpriza personal..😉😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...