Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

De curând am vizitat-o pe Brunetica ...

Sunat ,ajuns in 20min la locatie care mi s-a parut ok pt asemenea activitati ,intampinat pe tocuri si ceva halat in care arăta sexy  ...frumos 👍

Ceva discutii ,vorbareata,incearca sa se faca placuta, 👍are bun simt 👍

Dupa dusul de rigoare am inceput cu un oral/p bun,chiar surprinzator de bun,de anduranta, atentie la imprejurimi, supt umed, ceva deep,foarte energic ,priviri ...chiar f bun..9 cu felicitari 👍

N/p 8.5...energica/implicata, contre ,in LOT se misca bine,schimbat cateva pozitii dat mai tare/incet si in doggy finish line 👍

Pentru aspect prefer sa nu notez fiind subiectiv, totusi e draguta si are ochii dragalasi dar nu prea sunt adeptul tipelor slim spre skinny asa cum e Brunetica, dar pentru divesificare chiar m-am simtit bine/satisfacut 👍

Marcat 100 de ciocoflenderi! 🤭as mai reveni pt oral 👍si cu 4-5 kg daca ar mai pune pe ea,ca i-ar sta si mai bine 😉

Succes Brunetico!

Peace! 💪

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ibiza
  • Oras:Ibiza

Am vizitat-o de 3-4 ori în decursul acestui an. Nu e mare lucru de adaugat fata de comentariile colegilor.  Brunetica e o tipa mai mult skinny decât slim,  dar la servicii are cam tot ce vrei mai puțin anal, din ce știu eu.

Acțiunile au început de fiecare data cu sărutări, nu refuza sărutările pe gura, oralul este bun, o data am terminat cim, extra 50. La normal se implica,  schimbă poziții dacă propui,  este acolo cu tine.

Fizic cam de 8, nu sunt adeptul fetelor skinny, ea și Laura. Daca ar mai pune câteva kilograme ar fi super,  ma refer la amândouă. 

Oral 9.5

Normal 9.5

Igienă 10

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, beatranga a spus:

De curând am vizitat-o pe Brunetica ...

Sunat ,ajuns in 20min la locatie care mi s-a parut ok pt asemenea activitati ,intampinat pe tocuri si ceva halat in care arăta sexy  ...frumos 👍

Ceva discutii ,vorbareata,incearca sa se faca placuta, 👍are bun simt 👍

Dupa dusul de rigoare am inceput cu un oral/p bun,chiar surprinzator de bun,de anduranta, atentie la imprejurimi, supt umed, ceva deep,foarte energic ,priviri ...chiar f bun..9 cu felicitari 👍

N/p 8.5...energica/implicata, contre ,in LOT se misca bine,schimbat cateva pozitii dat mai tare/incet si in doggy finish line 👍

Pentru aspect prefer sa nu notez fiind subiectiv, totusi e draguta si are ochii dragalasi dar nu prea sunt adeptul tipelor slim spre skinny asa cum e Brunetica, dar pentru divesificare chiar m-am simtit bine/satisfacut 👍

Marcat 100 de ciocoflenderi! 🤭as mai reveni pt oral 👍si cu 4-5 kg daca ar mai pune pe ea,ca i-ar sta si mai bine 😉

Succes Brunetico!

Peace! 💪

 

 

Mersii mult de tot 🥰te mai aștept cu mare drag și sper din tot sufletul și eu sa reușesc anul acesta sa ma îngraș măcar anu asta dacă nu e și la anu timp 😂😂😂te pup rău de tot și mi a făcut plăcere ❤️

Link spre comentariu
Acum 2 ore, baietzelul12 a spus:

Am vizitat-o de 3-4 ori în decursul acestui an. Nu e mare lucru de adaugat fata de comentariile colegilor.  Brunetica e o tipa mai mult skinny decât slim,  dar la servicii are cam tot ce vrei mai puțin anal, din ce știu eu.

Acțiunile au început de fiecare data cu sărutări, nu refuza sărutările pe gura, oralul este bun, o data am terminat cim, extra 50. La normal se implica,  schimbă poziții dacă propui,  este acolo cu tine.

Fizic cam de 8, nu sunt adeptul fetelor skinny, ea și Laura. Daca ar mai pune câteva kilograme ar fi super,  ma refer la amândouă. 

Oral 9.5

Normal 9.5

Igienă 10

Mulțumesc frumos 😍😍te mai aștept cu mare drag când mai vrei sa vii pe la mn sa ne distram amândoi 🥰🥰🥰te pupacesc dulce dulce și aștept sa ne revedem cu mare drag ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
Acum 16 ore, baietzelul12 a spus:

Am vizitat-o de 3-4 ori în decursul acestui an. Nu e mare lucru de adaugat fata de comentariile colegilor.  Brunetica e o tipa mai mult skinny decât slim,  dar la servicii are cam tot ce vrei mai puțin anal, din ce știu eu.

Acțiunile au început de fiecare data cu sărutări, nu refuza sărutările pe gura, oralul este bun, o data am terminat cim, extra 50. La normal se implica,  schimbă poziții dacă propui,  este acolo cu tine.

Fizic cam de 8, nu sunt adeptul fetelor skinny, ea și Laura. Daca ar mai pune câteva kilograme ar fi super,  ma refer la amândouă. 

Oral 9.5

Normal 9.5

Igienă 10

Laura ???

Link spre comentariu

buna dragilor , disponibilă Pt apeluri și programari și vreau sa va și anunț ca voi mai fi in braila pana la începutul sapt celeilalte deci voi mai lucra doar o săptămâna și o zi doua maxim după care nu voi mai activa o perioada la noi 🥰🥰🥰va aștept cu mare drag sa ne iubim așa ca de rămas bun ❤️❤️❤️zi faina și spor la fufu

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Dragilor azi voi lucra pana pe la ora 3-4 dimineața cu o pauza de o ora o ora și puțin 20-23 cam acesta este intervalul de pauza și de la ora 00:00 prețurile vor fi 150 Nr 300 ora incluzând toată serviciile care eram la 100 Nr 200 ora și finalizarea orală sau faciala va fi inclusă in preț acesta este tariful de noapte care se aplica de la miezul  noptii

Iar mâine este ultima zi in braila și voi activa pana la ora 17 

va pup și va aștept cu drag la apeluri programari 

  • Like 1
Link spre comentariu

Mulțumesc mult pentru urările de bine 🥰🥰🥰o sa ne mai auzim și va mulțumesc mult pentru timpul acordat pentru înțelegere și răbdare ❤️❤️❤️va doresc sa aveți spor la fete și la 🔞🔞🔞și numai bine și sănătate 

va pupacesc dulce ❤️🥰🥰🥰

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
33 minutes ago, brunetica910 said:

Mulțumesc mult pentru urările de bine 🥰🥰🥰o sa ne mai auzim și va mulțumesc mult pentru timpul acordat pentru înțelegere și răbdare ❤️❤️❤️va doresc sa aveți spor la fete și la 🔞🔞🔞și numai bine și sănătate 

va pupacesc dulce ❤️🥰🥰🥰

mult success în ce ți-ai propus să faci, brunețico ☺️

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Da si eu doresc ii acelasi lucru stie cine sunt cu siguranta..... ce sa zic am sflecito eu la final sper doar sa mai am ocazia sa o vad de la indepartare in rest nu am ce ii zic este o fata de nota 10 si sper pe viitor sa imi accepte sfaturile atat .... in rest sper ca sunt o amintire frumoasa pentru ea

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Andre02 a spus:

Da si eu doresc ii acelasi lucru stie cine sunt cu siguranta..... ce sa zic am sflecito eu la final sper doar sa mai am ocazia sa o vad de la indepartare in rest nu am ce ii zic este o fata de nota 10 si sper pe viitor sa imi accepte sfaturile atat .... in rest sper ca sunt o amintire frumoasa pentru ea

Mulțumesc 😇

Link spre comentariu
Acum 11 ore, JustMe112 a spus:

Păcat că nu am reușit să mai ajung pt o ultima vizită înainte de plecare......toate cele bune și să ne revedem cu bn puștoaico 🤗🤗

Mulțumesc dragu meu🥰🥰🥰sa ne revedem sănătoși și vorba da cu bine te pup 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Am reușit s-o prind exact inainte sa plece, programare pe whatsapp fara probleme. Sunt intampinat pe tocuri cu zâmbetul pe buze. O prima impresie buna. Vorbim putin la o tigara unde am descoperit o fata plină de viața si foarte haioasa pe alocuri. Primesc prosop si purced la dus, apoi se scuza si ea pentru igienizare. 

Actiunea: începem usor cu sărutări pe corp pe gât pe sani dar si fk mai finut apoi începe un oral bun cu atentie la 00 si cu o tehnica buna, continua minute bune apoi o cer in lot. Se mișcă bine se implica ne sărutăm, imaginea dacă îți plac fetele slabe este de vis, schimbam in doggy unde se mulează perfect pe 🍆 si pare ca ii place si ei, participa da contre, dau putin si termin glorios. Mai vb putin una alta si plec.

Notele

Locatia: 7,5 baie micuta, pat mare, tot ce ai nevoie la baie. Strictul necesar nimic in plus.

Brunețica: 9 sani micuți frumosi, corp sexi dar parca ar avea nevoie de câteva kg pe fund si picioare, chip jucăuș frumos îți vine s-o iei in brate so pupi 😅. Dacă îți plac fetele slabe este vis.

Atitudine: 10 un pic timida sau prea cuminte, raspunde la ce-ți dorești vrea sa-ți facă pe plac, te servește cu suc/apa, nu te grăbește. 

Igiena: 9,5 curată miroase bine, am scăzut 0,5 pt ca nu era proaspat epilata.

Oralul: 9,5 bun cu atentie la 00, o bate de limba, se joaca cu limba, se învârte pe ciocan, totul fara graba, chiar mi-a plăcut.

Normal: 9,5 stramta in mod special in doggy unde se mulează bine, se vede si simte exelent. Se implica pare ca se simte si ea bine, in lot pune presiune pe partea de sus a 🍆 dacă nu esti atent scuipi repede tot.

Gfe: 9 săruta fk, te saruta pe corp, e prietenoasa si deschisă la sugestii. aici necesita mai multe vizite pt un gfe de 10.

Concluzia: la tariful ei sunt printre cele mai bune servicii primite dacă nu chiar cele mai bune. Deci de revenit cu siguranța.

Sistem notare:
10= exelent / foarte frumoasa
9=bun spre foarte bun / frumoasa
8 =serviciu “muncit” si bun. / frumușică
7= așa si așa/cu bune si rele / fata comuna corp frumos
6= banal / comuna cu totul 
5= doar sa nu fie corijenta/ uratica normala
4= prost/ urata

Ps. Oriunde ai plecat, bafta brunetico!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
Acum 13 minute, cretu_69 a spus:

Citeste mai sus, a plecat in tarile calde. :)

 

Are o platforma cu abonați pe care daca nu mai posteaza ,ii pierde.Nu cred ca face mare lucru pe unde a plecat.Si Emi ,si Maya a incercat mutarea asta si nu le-a ieșit.Nu ne ramane decat sa o așteptăm acasă.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...