Sari la conținut

Brunețica 0749861656


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

.

Acum 6 ore, cretu_69 a spus:

Din ce am vorbit cu ea, intentiona sa mearga in afara, nu este vorba de al 2-lea bebe.

Ce sani misto avea inainte de a naste, nu mari, dar super.

Da, am fost si eu la ea când cred ca abia aflase de sarcina..era maxim în luna 2-3 dar sânii deja se făcuseră super ....apoi s-a retras și a revenit după naștere..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 2 ore, eneadrian17 a spus:

Dragi colegi numai scrie-ti despre dànsa , ca nu o sa mai vedeți pe aici  ca este in anvers la vitrina dacă vreți sa o găsiți tot asa servici full rupe cu bani pe acolo...are a 8 L P

Pe la noi nu a făcut servici full .! Sau făcea in privat cu cine vroia ea.!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 29 minute, acidburn37 a spus:

Pe la noi nu a făcut servici full .! Sau făcea in privat cu cine vroia ea.!

 

Acum 3 ore, eneadrian17 a spus:

Dragi colegi numai scrie-ti despre dànsa , ca nu o sa mai vedeți pe aici  ca este in anvers la vitrina dacă vreți sa o găsiți tot asa servici full rupe cu bani pe acolo...are a 8 L P

Postează un link dacă ai găsit-o eu ma uit de ea de 1 an .! Suntem și noi curioși de servici .!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0790645552
  • Oras:Braila
Acum 3 ore, eneadrian17 a spus:

Dragi colegi numai scrie-ti despre dànsa , ca nu o sa mai vedeți pe aici  ca este in anvers la vitrina dacă vreți sa o găsiți tot asa servici full rupe cu bani pe acolo...are a 8 L P

Antwerp este orașul din Belgia .! Pe web - urile uzuale de top nu este .! Cu Anvers nu prea apare mai nimic .! Și ce înseamnă (8 L P) ?

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Nu cred că o să mai revină în sărăcia asta de oraș......la câți bani fac fetele bune prin țările străine .....și dacă prin absurd o să revină logic că o să schimbe și tariful dar mă repet slabe șanse să o mai vedem .....oricum a fost o apariție super (mica mica dar ridică)

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 12 ore, amiral1234 a spus:

Nu cred ca este plecata. Am văzut-o in urma cu vreo 2 săptămâni in trafic. Între timp sa vopsit. Este blonda. 

Pai sa vopsit blonda are și peruca în vitrina du-te în Belgia și o găsești pe strada mica aici în braila vina doar în vacanță și pentru colegul de mai sus Audi a 8 L are soțul acum 🤣🤣aceleași serivici face și acolo finalizare orala și toată în gat e top femeia la servici și atitudinea smechera am vizitat-o și eu  PS muncesc în Belgia în șantier 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 7 ore, eneadrian17 a spus:

Pai sa vopsit blonda are și peruca în vitrina du-te în Belgia și o găsești pe strada mica aici în braila vina doar în vacanță și pentru colegul de mai sus Audi a 8 L are soțul acum 🤣🤣aceleași serivici face și acolo finalizare orala și toată în gat e top femeia la servici și atitudinea smechera am vizitat-o și eu  PS muncesc în Belgia în șantier 

Pai da detalii unde ai găsit-o si ai fost la ea dacă tot te lauzi atât, poate oprim si noi la ea in drumurile noastre.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...